Кексики/muffins

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 8 Жовтень 2009.

  1. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Крохмаль+ароматизатор
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    В кожного своi смаки, я якраз прийшла похвалити i подякувати @Марта2 за рецепт цього мега шоколадного тiста- кексики з нього не пекла, але вже кiлька разiв робила корж на торт в мультиварцi - шикарнi коржi( але при умовi що какао високоi якостi).З порцii в рецептi виходить висока паляниця, яку спокiйно можна розрiзати на 3-4-5 коржiв.
     
  3. Natalyia

    Natalyia New Member

    Перепробувала багато рецептів кексів (більше 10-и). Найкраще виходять за наступним рецептом (12 шт).
    Гарбузові кекси:
    Суха частинка
    2 чашки борошна
    1 чашка цукру
    пакетик розпушувача
    пів-чайної ложки солі
    2 чайні ложечки кориці
    Рідка частинка
    2 яйця
    2 чашки "пюре" з гарбуза (або морква+2 яблука)
    1/2 чашки олії

    Інгредієнти з першого пункту перемішати в глибокій мисці. Інгредієнти з другого пункту збити в блендері. Вливаємо рідке в сипуче, мішаємо до отримання однорідного тіста. Вкладаємо в форму, наливаємо в них великою ложкою тісто (моє було як густенька сметана), заповнюючи формочки на 3/4. І відправляємо в попередньо розігріту при 180 градусів духовку на 30 хвилин (в оригіналі на 20-22 хвилини).

    Брала рецепт за посиланням Полетаем?: Тыквенные маффины
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Дівчата, ви рідкі складові в кексах збиваєте сильно чи то просто треба все вимішати? Особливо про яйця хотіла спитати-збиваєте міксером чи просто легко розбити вінчиком?
     
  5. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Мої перші кексики )))) Обрала рецепт від Марусі мами, бо малий любить все шоколадне.... )))) Вдалися )))) Мала 6 силіконових форм, решту бумажні, в силіконових гарніші получаються, акуратніші
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
  6. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Дякую @Natalyia за перепис:)
    Кексики вийшли надзвичайно смачні.
    Все дуже просто і смачно, я так люблю:)
     

    Вкладення:

    • IMG_0021.JPG
      IMG_0021.JPG
      Розмір файлу:
      128,3 КБ
      Переглядів:
      114
    Останнє редагування: 25 Листопад 2015
    • Подобається Подобається x 3
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Дівчатка, з цільнозерновоі муки кексики пекли? Як вони?
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    завжди печу такі - прекрасні.
    лише може бісквітні не будуть вдаватися - я не пробувала.
     
  9. ohmyglobe

    ohmyglobe New Member

    Дівчатка, а що ви робите щоб кексики були пухкими? Я вже що не робила все одно збиті, хоч і смачні
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Думаю, що секрет в тому, що якраз дуже старатись не треба. Перемішуємо тільки щоб перемішалось і все. Якщо дуже ретельно все взбивати і мішати - кекси не вийдуть.
     
  11. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Для кексів обов'язково дотримуюся правила поділу на сухі і мокрі складники. Ще зауважила, що краще точно дотримуватись пропорцій. Коли в мене у кухонній вазі сіла батарейка-це був єдиний раз, коли мої кекси не вдалися. Третє правило - від моменту перемішування мокрих і сухих складників і до моменту відправки в духовку має пройти не більше 5-7 хв. Ну і перемішувати, як вже зазначали, треба не ретельно, десь бачила зауваження- не більше 10 махів ложкою, сухі комочки де не де допускаються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я думаю від рецепту залежить. Мені всі вдасться, збиваю міксером, можуть і 15 за стояти у формочках перед духовкою.
    Брешу, один раз абсолютно не вийшли. Я пекла тоді в сестри з українським порошком для печива, в силіконової формочках перший раз, не у своїй духовці.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  13. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    дівчата, поясніть мені, будь ласка, чим відрізняються мафіни, кекси від капкейків?
     
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мої улюблені найніжніші зі всіх перепробуваних сметанкові кекси з смородиною.
    Інгредієнти
    Сметана 200 г
    Цукор 200 г (я даю менше)
    Яйця 2 шт.
    Олія 100 г
    Порошок до печива 20 г
    Борошно 400 г
    Ванільний цукор
    Смородина.
    Далі класично, випікати 20-25 хв. при 200°
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    щойно спекла. Класні:nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Печу на йогурті замість сметани- глянемо що вийде
     
  17. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    А як той процес зі смородиною виглядає? Розморожуєте, кладете в тісто, перемішуєте і все? Розморожена вона така трохи воляниста буде, то це для тіста нормально буде? і скільки Ви даєте приблизно смородини на ту порцію, що описали.Боюсь переборщити.
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Вийде те саме. Головне, щоб не дуже жирний був
    Я не даю в тісто смородину, бо вона пускає сік і 'замальовує' його. Я даю вже прямо в формочки по 2-3 шт заморожені, але більше люблю ягідки з повидла витягнути і на сито.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    я давала морожену в тісто скоренько легенько перемішала, виклала в формочки і в духовку. у мене нічого не "зафарбувало"
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В мене маленькі формочки, а тіста багато з порції, поки спечеться перша партія, смородина вже пустить сік в тісто, тому я так собі придумала)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1