Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Лютий 2010.

  1. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Ще тут розкажу: народилися самі, перестраховок в процесі, як я розумію, було багато, КТГ було 70-80% часу. З того, чим "допомагали": епізіотомія, третій період активне ведення, все. Пуповина не відпульсувала, на мене виклали на пару хвилин, прикладання одразу не було дитинка провела біля 4 годин в
    кювезі. Тепер уже у мене, приклався, спить :) Все у нас гаразд.
    На потугах і на зашиванні в палаті було певно людей 8 медперсоналу.
     
    Останнє редагування: 13 Вересень 2018
    Reason for edit: update
    • Подобається Подобається x 11
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ви така молодець! Дуже за вас тішуся (реально кожні ВПКР як свою маленьку перемогу відчуваю), ростіть великі-великі і здорові-здорові.
    Коли зможете, то киньте кілька слів про лікаря, в якого народжували, параметри дитинки і чому дитинку забрали швидко (з чим були проблеми?)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. vvika

    vvika New Member

    Доброго дня! Як називається група у ФБ? Дуже актуальна для мене тема))
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Група називається Вагітні теревені)
     
  5. vvika

    vvika New Member

    Дякую!
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Дівчата, я стрибаю з радості.
    Вчора народила VBAC моя хороша знайома. У Львові не знайшла однодумців серед лікарів, їхала до Києва.
    Перейми з 23 до 12:00, потуги з 12 до 17:27 (!)
    Без епізіо, без крапельниць, вільна позиція в потугах, очікувальний 3 період, перерізання пуповини за 2 години після народження плаценти.
    Крупний плід - майже 3.900 і 57 см при тому, що мама дюймовочка.
    Загалом, я так тішуся, що передати не можу.
    Коли буде її розповідь, я обов'язково сюди закину.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дівчата, а крайове входження судин в плаценту на відстані 1,7 см є передумовою для кесарового? Лікар-узд Грабовус, сказав, що згідно нових даних, це норма. Лікарка-гінеколог в поліклініці каже, що це не норма, пропонує перездати ще раз узд і дивитись. Перездати каже в когось іншого, наприклад, у Лотоцькоі. У когось щось таке було? Дивитись в Лотоцькоі? Питатись рекомендацій тієі лікарки, де планую родити? В Грабовуса узд робила на 16 та 20-21 тижнях, крайове входження на 1,7 см, в межах норми.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В когось раніше тут таке було. В @Thebestnata , можливо?
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене було крайове прикріплення пуповини до плаценти. Теж Грабоус то побачив. Гінеколог в ЖК всю вагітність мене мучила і лякала тим прикріпленням, від того, що я не доношу до кінця терміну, до того, що не знати як і чим пологи закінчиться) Я б мала в 38 тижнів в патологію лягати, якби слухалася) Ну нічого, народила майже в 41 тиждень , без кесаревого. Проблеми в пологах були зовсім не через те крайове прикріплення. Його можна було і не побачити на УЗД, а вже після виходу плаценти.
    Можна поговорити з лікарем, в якого плануєте народжувати. Бо як я переконалася , що лікарі в ЖК не завжди адекватні і обізнані в таких питаннях.
    Але переживала я багато ( і то тільки тому, що кожен візит в ту ЖК закінчувався отими залякуваннями;). Тому якщо лікарі-уздисти кажуть, що все ок, то так і є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Дуже сподіваюсь на допомогу та підтримку.
    У мене троє зірок. Першу родила ПП, двоє наступних - КР. І двоє різних лікарів. Один косметичний шов. Від першого КР відходила важче,ніж від другого,хоча була епідуральна,а наступна загальна анестезія.
    Між першим КР і другим -1.9 рік,і зараз пройшло 2роки 2 місяці і Я знову вагітна.
    Страх просто ужасний!
    Порадьте з власного досвіду лікаря-професіонала,який зробить якісно КС втретє.
    Дякую велике всім!!!
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В кожному львівському пологовому є з десяток лікарів, які професійно зроблять КР. Читайте відгуки, знайомтеся, вибирайте, хто підійде конкретно вам.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member



    Скажіть,будь ласка,лікаря,який Вам триччі робив КР. Буду дуже вдячна.
    --- дописи об"єднано, 15 Листопад 2018 ---
    Я розумію,адже мені робило двоє львівських чудових лікарів. Я задоволена і одним і другим. Але чи візьмуться за третє? І чи таких як я є багато?
    І відгуки читала. Різні є. Більшість за ПП.
    Страшно до неможливості(((
     
  13. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Кoлись в медичних кoлах Данкoва радили, як прoфі в таких питаннях
     
  14. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Скажіть,а Данков робив комусь третє кесарське? Я так боюся...
    --- дописи об"єднано, 15 Листопад 2018 ---
    А Усик зможе зробити третє кесарське? Знаєте таких жінок???
     
  15. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    Я боюсь третій раз кесаритись,а тут і після двох КР роблять самі?
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Робив моїй сусідці по палаті в 2012р третій КР, а потім в 2013 і 4й КР
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А що значить: більшість за пп? То після двох КР кажуть родити природньо?? Тоді в мене інше питання: якщо перший раз був КР, чому ніхто не береться за другі ПП?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. UlyanaKlumchuk

    UlyanaKlumchuk New Member

    «Завжди хотіли мати стільки дітей, скільки Бог дасть»
    Це так,для настрою)))) для позитивну.
    А на рахунок ПП,то перший КР мені робив Ошуркевич-сідничне і ляля 3800,а другий КР-Усик,навіть і не пропонував ПП,а я і не знала,що так може бути,хоча Ошуркевич сказав,8о взяв би мене в ПП,але в той момент він не міг прийняти пологи,Тому я мусіла знайти іншого.
    А зараз третє. А страх пробирає.
    Тому так цікавлюсь.
     
  19. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Супер! Будемо дуже чекати розповіді, як і де ))
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Так, 3 пологовий, лікар Юлія Орленко
    Додаю оригінал розповіді


    Про те, як збуваються мрії..

    13.11.2018 року я здійснила серйозний марафон в своєму житті, закрила важливий гештальт і здійснила мрію під іменем Квітослава.

    Ще після народження першої дитини я відчувала певну пустоту, розчарування і незавершеність саме через те, що зі зробили тамтешні лікарі. Я довго картала себе за те, що погано готувалась, що нежосконало вивчали підходи клініки і статистику КР втручань, що не розмовляла польською, але була щаслива, що приїхала зі здоровою дитинкою і сама дуже швидко стала на ноги. Також, мушу зауважити, що шов зробили чудово і на рівні, адже він витримав вагітність з маленькою різницею і дуже важкі пологи.

    Тепер я готова поділитись, як ми до того йшли, адже стільки людей мене підтримували, допомагали! Я жила цією метою задовго до другої вагітності, тому вивчати питання природнього народження почала ледве не відразу після народження

    Вступ, або як вибороти право на звичайну протокольну практику в акушерстві під номером 976.

    Як всі вже тут знають, мій шлях до вппкр пологів був вельми тернистим, а саме не вдалось ані напряму, ані через вельми непогані контакти знайти людину, яка візьме мене за руку і пройде впевнено цей шлях природніх пологів, дехто ніби погодився, а потім просто відмовився як ні в чому і не бувало. Отже мій висновок- нормальної, постійної і впевненої практики вппкр у Львові поки не існує і нема, на жаль, надихаючих і знаючих цю тему лікарів.

    Отже, я обирала між кількома містами, але зупинилась на столиці. За півроку до пологів я почала шукати лікарів, багато читала, багато брала відгуків напряму, радилась з лікарями з галузі і на початку був великий список десь до 20 лікарів. Частина відфільтрувалась по детальному аналізу і відгуках тут і в мережі, частина по переписці,частина по телефону і жо раунду 3 у мене вийшло 5-6 лікарів з різних закладів, до яких я поїхала на 32 тижні на особисту зустріч/знайомство. Я обрала 3 пологовий і розумію, що добре, що слухалась свого серця та інтуїцію, бо те, що ми тут вчора зробили не вийшло б ні в 5, ні в 7, більш ніж переконана.

    Частина 1. Непоганий старт ‍♀️

    Я до останнього виборола право таки не госпіталізовуватись на 38,39 тижнів і вівторок був вже днем Х, коли мала лягати в стаціонар. Виторгувала час до 40 тижнів.

    22.30 12.11.2018р.

    Ввечері почало хапати традиційно живіт, але чомусь на цей раз я вирішила промоніторити частоту перейм і зрозуміла, що станом на 2.00 ночі я вже мала наростаючі перейми з відстанню 10-14 хвилин.

    Поступила я з відкриттям 3 см, нас оформили і провели в пологовий зал. Це зал для природніх пологів по Одену і пологів водних. Просторо, чистенько і доволі затишно. У мене була акушер-доула-перинатальний психолог, тож ми мило спілкувались, вона показала чоловіку як мені допомагати на переймах, як можна сидіти. Ми пішли писати монітор і він був ідеальний. Написала відмову від КР. О 9 ранку на чергування заступила заввідділенням Манжула Людмила. Десь 7 ранку у мене мав знову бути огляд, а у нас аж 4см розкриття стало з 3..ну таке собі. Пішли писати другий раз монітор, але паніки ніхто не піднімав, просто вірили, що у нас такий темп і все йде добре. Мене ще оглядала Манжула, бо вона неабияк хвилювалась і всі почали діяти великою командою. Тут в 3пб це перший випадок пологів вппкр з інтервалом 2 роки і 4 міс.

    Частина 2. Останні години, які запам'яталися як щось дуже приємне і релаксуюче

    Ми побували у ванній, слухали класну музику і до 11 год мали вже фактично повне розкриття, до якого ми прийшли з жартами, сміхом, історіями веселими, хитанням на фітболі. Старались робити максимально темно і тихо, поменше нас турбувати. Під час пологів їла макдак морозиво, пила кефір, йогурт, шоколад- все, що душа бажала :)

    Частина 3. Потуги, довжиною у вічність

    А це найхвилююча частина розповіді, бо на цьому весь спокій і закінчувався. Ми думали до 13 народимо, агась! У доні були інші плани, як і в мого організму. Отже, після майже повне, починаємо робити все аби дитинка рухалась і вставлялась в таз, хитання, пози, стільчик і вона то і рухалась, але темпи.. до того ж я почала впадати в слабкість, бо не спала всю ніч і потихеньку мої сили гасли. Моя Юля і Олена повністю підтримували і вірили в мене як ніхто взагалі, бо десь на 3 годині потуг я розклеїлась, розвревілась, жаліючи себе, але язик про кр не повертався, бо надто довгий шлях ми вже пройшли. Чоловік підбадьорював як міг, розповідав, що в марафонах так само і мені тільки здається, що сил нема, а мені треба розкрити свій резервний ресурс.

    Десь 15.00 всі вижаті, виснажені і втомлені. Я вже відрубаюсь в дрімання поміж болями, ми робимо все, шукаємо спосіб, як допомогти дитині опуститись. Вертикальні пози, танці ведмедика косолапого, стільчик вертикальний, сідаємо на корточки.. Ми думали ми вже дуже близько, але це все протривало ще 2,5 години.

    Виявилось, що всі 4 узд апарати помилились, у нас була очікувана маса тіла 2900-3000, але вже о 15 всім стало ясно, що дитинка далеко не маленька. Коли зважили після теплового ланцюжка, не повірили своїм очам і просили переважити ще раз- 3855/57 см

    16:00 пристрасті ще більші, йде мова, що на крайняк треба епізіо, але ніхто його не хоче і вирішуємо робити все до останнього. Бо прогрес повільний, але він таки є. Останні 1,5 год потуг я пам'ятаю в тумані. У мене було темно в очах і я закривала їх. Тут треба була вже активна моя праця і допомога дитині. Я слухалась, намагалась все виконувати, тільки сили підводили. Але я таки зібралась, і особливо, коли мені сказали, видно чубчик :) і десь за 4 потуги народила доню, яка йшла ще з лівою рукою вперед разом, тому і так важко було туди попасти!

    Коли малу плюхнули на мене- я ридала від щастя і того тепла! Ми обійшлись без епізіо, 2 тріщинами (зробили косметику просто), за що я вдячна Юлі і дуже щаслива.

    Відчуття після природніх пологів просто словами не передати, тому це щось неймовірне , чого я бажаю кожній з вас!

    ‍⚕️Наша команда

    Лікар-ентузіаст, професіонал і неймовірна людина- Юлия Орленко, без якої ми б це не організували

    Акушер/доула/перинатальний психолог з 3ПБ- Елена Эль Госейни

    Заввідділення, яка підстраховувала і допомагала народитися - Манжула Людмила

    Людина, через яку і знаючи, хто вона я жодного разу не сумнівалась в професіоналізмі моєї феї Юлі Орленко- Lubov Mochalova

    Час в пологах - 12.11.2018 з 22:30 перші перейми і 17:27 13.11.2018 ми народились.

    Час в потугах близько 7 годин ()

    Я ОСОБИСТО МОЖУ ТІЛЬКИ РЕКОМЕНДУВАТИ 3ПОЛОГОВИЙ В КИЄВІ, тут працюють справжні професіонали, ентузіасти і митці своєї справи. Це мега команда! Нам таких у Львові дуже не вистачає. Не ведіться на гламур приватних клінік, ідіть до своєї людини, яка повірить у вас більше, аніж ви самі! жоден приватний пб, ніхто у Львові та й мало хто в столиці довів би природні пологи конкретно мої до кінця, а тут взяли за це відповідальність і ще й в мене вселяли віру до кінця!

    Особисті подяки

    Група Вагітні теревені і доулам, які модерують її.

    Дякую лікареві Олені Молчановій (Американський медичний центр), яка вела мою вагітність з перших днів, за те, що підтримала мене з першого дня у рішенні природніх пологів і що тільки так мене і налаштовувала кожен візит, зустріч і завжди 24/7 на зв'язку.

    Дякую моїм друзям, які мене провели за руку в цьому шляху і слухали ниття мої довгі.

    Дякую друзям з Києва, хто допомагав мені, приїздив і у всьому підтримував.

    Дякую власникам квартири в ЖК Софія, які нас прийняли, пішли на зустріч. Нехай Вам у всьому щастить!

    Зараз постараюсь всіх причетних потегати :)

    Svyatoslav Rymar - ти багато витримав і привіз мене до мрії поближче ;)

    Олена Молчанова-ХоменкоОлена Молчанова-Хоменко- пам'ятаєте, як ви разом зі мною в Непалі побували завдяки Святославу?

    Maryna Korol ти наслухалась)
    Yulia Olekh низький уклін! Ти мій інспіратор!
    Iryna Matskiv- моя люба сусідка, порадник, натхненник супер мамочка
    Anna Sokolenko обіймаю
    Lidiia Konovalenko дякую тобі!
    Олена Перкін
    Евгения Белова у вас дуже затишно
    Maryna Paliushok обіймаю міцно
    Galya Zhuravel тепла зустріч і велика допомога з транспортом для Адрі
    Marina Ryashchenko ти так хвилювалась за мене
    Anna Ellanska дяка тобі :*

    І точно тут не всі, але голова ще зле працює)
     
    Останнє редагування: 16 Листопад 2018
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1