Килим

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Ljus6ka, 24 Березень 2013.

  1. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Килим

    приємно що вам стане в нагоді.
    Вони як тільки відкрились проводили рекламну компанію, то я собі ту брошурку зберегла. А недавно (в грудні) знайома скористалась їх послугами. Плямки які були вивелись але я не можу сказати які там у них були. Але килим чистенький і головне сухий а не вологий.
     
  2. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Килим

    А де найкращі ціни на килими Pierre Cardin Hali ?
     
  3. silvia

    silvia Well-Known Member

    а є десь килими півколом чітким і довжиною як мінімум 2 метри?
    [​IMG][​IMG]
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Перечитала всі дописи і нічого не знайшла про місця, де можна придбати килим. Крім Південного, квди варто поїхати? Гал. Перех. знаю, Епік також, може є десь магазини спец?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  5. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Недавно заходила в магазин з килимами у ТЦ "Марк" (на 1-му поверсі), і мені там багато всього сподобалося . Ціни також немаленькі, але то, напевне, тепер всюди так .
     
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дякую. Ми там і купили. Не мала я бажання ганяти по місту в пошуках)

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    А в когось є килим з віскози? Як він у користуванні, прибиранні?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    так, треба килим овальної форми, де такі можна дивитись, бо переважно бачу прямокутні ?
     
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    На Галицькому перехресті є вибір килимів.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  10. siriuska

    siriuska Member

    Як на мене то на щирецькій більший вибір, можливо нв перехресті дешевше.
     
  11. Musti

    Musti миється в бані

    В "Арсені" на Патона є великий магазин із килимами. Минулого тижня бачила там досить багато килимів овальної форми, до того ж, були знижки.
     
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Цікавить досвід використання протиковзких підстилок під килими (ІКЕА) - наскільки помічні вони, чи справді килими не ковзають ?
    Потрібні під шерстяні доріжки (підлога- плитка)
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Які є плюси в використанні килима? В нас вдома їх немає взагалі, і от надумали один купити безворсовий у вітальню, бо там бавиться дитина, щоб було тепліше сідати на підлогу. Оце єдиний плюс я бачу в килимі, ну може ще візуально затишніше стане. Але як бачу, що кожен день приносить робот, скільки пилюки, і уявляю, що все це буде осідати на килимі - не хочу його. Просто прийшла озвучити свої думки, може хтось напише якісь інші плюси килимів вдома, і я передумаю:)

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
     
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Колись давним давно ми теж забрали усі килими з хати, в дитини була алергія. І досі нема. Не бачу потреби. Догляд мене лякає). Але таки так - затишок створює, може гарно вписатись у інтер’єр, приємніше сидіти на підлозі. Тому сама послухаю).
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас нема теж) Рома бавиться на підлозі або на поліуретанових килимках-пазлах) не знаю які плюси..
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тепліше в ноги, є холодні підлоги, то взимку з килимом комфортніше.
    Але.
    Я вчора витягла килими помити. В нас є мийка високого тиску. Перед тим вирішила потріпати. То капець. В мене вже мозолі на руках накльовувалися, а пил все йшов і йшов. Я пилосошу раз на день-через день, час від часу чищу килими парогенератором, але то був капець. Особливо напівсинтетичний коврик.
    Я його на качелі розвісила, то та качеля була ніби піском присипана.
    Витягла мийку, в нервах вичистила до скрипу.
    Краще не купуйте, тим більше ви звикли без них.
    Собі в квартиру запланувала один, і той безворсовий.
     
  17. Darynnna

    Darynnna New Member

    Так він окрім візуального затишку, ще комфорт ногам робить. Дуже приємно встати з теплого ліжка і наступити на м'який килим, а не на холодний паркет.
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Купили ми килим безворсовий, таки затишно з ним, але питання пилу залишається. Хоч це просто в мене до всіх м'яких меблів і штор є така претензія - і диван хочеться пропилососити миючим, от чекаю весни, щоб він висохнути міг. Рішення з килимом поки одне - нарешті наважилися на прибиральницю, яка буде в тому числі його регулярно тріпати.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk