Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Не знаю віку ваших діток
    Моім 3 і 6. Дуже люблять переодягатися.
    В самому низу в нас домашній одяг, щоб вони самі там могли обирати, одягати...
    А вам не замало тоі 1 штанги для вішаків???
     
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В нас нема домашнього одягу, є 2-3комплекти "на вихід". Дітям 4 і 2.
    Зараз на штанзі висять тільки декілька святкових суконь доціних, тому потім там планую і верхній одяг вішати.

    Я трохи тепер переробила за рекомендаціями дівчат, штанга, шухляди і полиця над ними в зоні досяжності старшої, малий сам ще не бере собі одягу[​IMG]
     
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Можу показати нашу дитячу.
    Велика. Для 2 дівчаток.
    (Ще деякі нюанси в доробці. )
    C4AA2A02-3EBA-4431-9A0A-2EEAFAB083CA.jpeg AF0600EB-E78D-4DDA-813A-E970C02BC326.jpeg 669D85EA-51D7-4ABF-885D-68E0E555A920.jpeg
    P. S. Що цікаво - як тільки все змонтували, я вже бачила деякі недоліки мого замовлення (незначні)
    P. P. S. (Чомусь всі фото перевернуті...)
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а що саме?...поділіться :) З серії "зараз би так не зробила", чи щось просто виявилося лишнім, не дуже зручним? Бо на фото все дуже гарно виглядає :).
     
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Білі хатинки для іграшок трохи заглибокі
    Драбинки для ліжок вертикальніші, бо задуже місця багато займають
    На меншому ліжку захисне бильце довше - аж до драбинки (мають доробити точно)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, чим вдягнути вікно у кімнаті дівчинки підлітка? Фіранки не хочу, ролокасети день- ніч вже проїлися, щось би креативного.).
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @fiesta пікажіть, будь ласка, де замволяли шафу для одягу? Дуже гарна...Яка її висота? І у яку суму обійшлася? Можна в ПП. Дякую.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Скільки у вас см глибина і які би хотілося? Я також хочу такий стелаж для книжок/іграшок
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Шафа до стелі - біля 2,7 м
    Всі меблі малювали і робили в 1 місці.
    В фейсбук є іхня сторінка-
    Умеблюю ваш будинок
    І дизайн малювали Мегарон (ті ж самі люди)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Римські штори? Можна дуже прикольні зробити... Чи австрійські - то вже такий романтично-дівчачий варіант, не всім підліткам подобається.
    В мене приблизно такі, тільки бежеві
    Результат пошуку Google на запит https://okna.ua/img_all/plusmontage/Rolety%20rzymskie%2001-355x355.jpg
    А можна дуже гарно комбінувати, погугліть картинки, може доці щось сподобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Малюю шафу в дитячу. Ширина десь 1,9м, висота точно незнаю, ну ніби до стелі, то десь 2,4-2,6 певно буде.
    Шафа має бути для двох дітей - хлопчик і дівчинка, суто для одягу (може взуття не сезонне ), на книжки/іграшки планую окремий стелаж.
    Так от питання в наповненні : чого там більше треба - полиць чи штанги для вішання на вішаки?
    Думаю робити 3 дверей, дві секції однакові, щоб кожному по одній, а третя якась загальна має бути. Зараз одягу на вішаки ніби небагато, з часом певно буде більше і більшого розміру. Шуфляди точно буде три на дріб'язок.
    Певно треба шось малювати і закидати сюди на обговорення.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Retaret маю нову шафу в дитячій для 2 дівчат
    Ширина 2 м
    Висота до стелі
    Дверки по 40 см
    2 дводверні шафи з 2 штангами для вішаків
    Посередині 1 пенал з полицями
    Внизу по 1 високій шухляді
    Зверху антресолі для несезонного.
    Думаю, вішаків забагато не буває- плаття, спідниця, тунічки вішати... І сорочки , футболки не мнуться...

    C182030F-92EC-4F13-94D9-1BF07D2F0F19.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, можливо, хтось підкаже, де можуть виготовити поличку-літак, як на фото.
    Plane.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Melian

    Melian Well-Known Member

    Дівчата є питання: маю в дитячій невикористаний куток за дверима. В ширину вільного простору там 55-60см. Чи є сенс робити туди якусь шафку. По суті та шафа буде схована, вільний доступ буде до неї тільки при закритих дверях

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Залежить чи воно вам треба - чи є такі іграшки / одяг/ книги, які нема вже куда складати і треба кудись то подіти.
    Ми маємо вдома просту шафу за дверима, там купа-купезна "цінних" речей. Лазяємо до неї не так і часто, відхилити двері кімнатні і залізти в шафу то не дуже і проблемно.
    Але якщо у вас нема так явно потреби шось складати, то навіщо та Шафа. Я особисто проти засталяння кожного вільного кута якимись шафами-тумбами-комодами, бо вільні полиці таки притягують до себе хлам.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Погоджуюсь, якщо треба додаткове місце зберігання - я би робила (а мені завжди треба, хоч ніби і не "захламляюсь" сильно :girl_crazy:. АЛЕ тоді ніяких відкритих полиць. Якщо те місце не є функціональне для інших цілей, і шафа фактично не краде простір, я би робила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Melian

    Melian Well-Known Member

    Маю ще прохання: хто купляв останнім часом ліжко для дитини, поділіться, будь ласка, сайтами/контактами. Знайшла дуже гарну модель - деревяне ліжко з гарним узголівям і взагалі таке мімішно-дівчаче... Але ціна на нього, як на мене, трішки висока, чи то я у вартості ліжок нічого не тямлю. Деревяне ліжко 80*160см + матрац + безкоштовна доставка з Луцька = 10 000грн - то дорогувато чи норм?

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
  18. kewa

    kewa Well-Known Member

    @Melian також шукаю.Поки знайшла , що роблять на замовлення .Порода деревини- бук ( щит)
    Ціна 4920 грн (80*190/200) і 5060 грн (90*190/200).
    Це з підйомним механізмом

    + Матрас +колір венге (10 % додатково) + доставка =виходить 8-8,5 тис

    received_412002672964730.jpeg

    Якщо цікавить,то скину координати
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    то ви часом не Софіко знайшли? бо я таке надибала теж з Луцька, але нам треба двоповерхове, а там такі гарні з хаткою на другому поверсі є
     
  20. Melian

    Melian Well-Known Member

    Ні, фірма kidhome. В них невеликий асортимент, двоповерхових, здається, немає. Але те мімішне ліжечко не йде мені голови.

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk