Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    нормально як на мене. нам матрас малому вийшов 5 тис два роки тому.
    --- дописи об"єднано, 19 Липень 2019 ---
    беріть. не відмовляйте собі в радості. в житті їх не так багато)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    ми замовили у "Лісовичок", знайшла на олх, але вони є і в іг, вийшло дешевше, розміри такі ж. Але матраци замовляла окремо, то напевно так і вийшло +- з усіма доставками
     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Покажу в що закохалися ми , ну але повторюся нам двоповерхове
    SOFIKO - ліжка-будиночки. Інтернет магазин.
    Там є одне ліжечко одинарне, може не таке мімішне, але мені симпатичне, гляньте собі .

    До речі там матраси є по 2 тис. Це добра ціна? Тобто якої якості матрас буде за ті гроші? І що взагалі має бути в доброму дитячому матрасі, яке наповнення, з чого зроблений, на що взагалі дивитися?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    я замовила по 800 з чимось, точно не памятаю, без пружинних блоків, мені подобається, я сама на ньому лежу з дітьми, не прогинається піді мною
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Ми брали матрац, в магазині bristol, кожна пружинка окремо, вийшов десь до 3000грн, там часто знижки бувають
     
  6. Melian

    Melian Well-Known Member

    Залишу тут фото моєї дитячої мрії, може комусь сподобається) [​IMG]

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Як гарне/дерев‘яне/з хорошим матрацом - то не так і дорого, але ви впевнені, що вам треба 160, а не 190/200?
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Мені в одному магазині консультант розказував, що за такі гроші буде поролоновий матрас, тільки той поролон може бути різної щільності залежно від ціни і називатись різними «розумними» термінами.
    Радив нам пружинний, але нам по висоті нічого не підходило, взяли безпружинний.
    Хоча мені наш дорослий пружинний кращий
     
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Подивилася опис , шось так багато там всього , то може бути все в одному матрасі? Він ніби має літню і зимову сторони.
    IMG_2019.jpg


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Напхати можна купу всього, чи є зміст - це інше питання. Я би брала матрац якоїсь перевіреної марки. Ми всі спимо на Веламах, після 8 років мій матрац досі ідеально тримає форму і спати на ньому комфортно. Старша теж має Велам, але безпружинний. Він мені трохи гірший, але може то моя хвора спина хоче свого перевіреного.
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Та я про матраси взагалі нічого не знаю, бо наразі всі спимо на простих диванах.
    А от сподобалося нам дуже одне ліжко саме на тому сайті і я подивилися, що вони відразу і матраси продають тай подумала що якби замовляли те ліжко , то може відразу і матраси взяти. Але бачу, що треба ще кудись йти почитати за ті матраси.

    До речі, ще закину для критики те ліжко, бо з 2-пов теж ніколи не мала справи. Чи дуже зле є те, що драбина цілком вертикальна, а не похила чи типу східцями? І ще думаю чи там нагорі через дашок хатинки і "вікно" не буде робитися дуже закритий простір.
    Маю ще десь до місяця часу на роздуми , спочатку думаю там спатиме мала 4р, меншому майже рік, але поки цицяємся вночі, то ще окремо спати він не піде.
    IMG_2020.jpg


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, де у Львові можна знайти крісло для першокласниці?
    Крім Ікеа
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Retaret, думка зі сторони). Діти як довго спатимуть на тому 2-поверховому ліжку? Буде потім місце їх розселити в окремі кімнати? Який розмір тих ліжок? Якщо таки довго, тоді вартує взяти добротне і дороге. Якщо то на пару років, то я б не заморочувалась аж так, бо час летить ну дуже швидко), і потім оті дашки набридають. Не беріть ті 160 довжиною.
    З власного досвіду. Брали ліжко таке, що потім на два розклали. Матраси раджу одразу брати добрі. Ми старшому взяли добрий, а меншому не супер, бо думали буде пісятись, стрибати тощо. Досі спить на ньому). І коли то руки дійдуть поміняти не знаю.
    В нас була вертикальна драбинка - не було жодних проблем.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дякую за ваш погляд зі сторони)
    в мене з тою дитячою печаль повна останнім часом, чим більше буваю в ній, тим більше в тупіку. БО вона реально маленька - 10 кв м. Діти різностатеві, з різницею 3 роки, віддати ще одну кімнату в майбутньому комусь з дітей якось ніби не дуже є як. Тобто кімнат всього три - відповідно ще є наша спальня і вітальня.
    РОзмір спального місця в тих ліжках 190х80. Власне тут на форумі хтось писав, що так сплять теж хл і дівч, 8 і 11 років відповідно. То як моїй малій зараз 4, то ще років 7 мало би то ліжко послужити. То мали чи багато? Бо поставити два ліжка в дитячій то точно не вийде.
    Я сама виросла в 1к квартирі зі старшим братом, ми спали довгий час разом на тахті , не пам'ятаю вже точно до якого віку, апотім я з мамою, а він з татом. Думала спочатку теж поставити просто розкладний диван дітям, але то напевно на ще меншу к-сть років його вистачить.
    Зараз почала думати, що як ми переїдемо, то малий всерівно буде спати з нами, бо ще вночі їсть цицю, і то ще рік-два може затягнутися. Мала навряд чи відразу по переїзді захоче йти спати в іншу кімнату сама. Думаю поки що може не купувати того ліжка двоярусного, а забрати малій диванчик-малютку, на якому вона зараз спить, так і місця в дитячій буде трохи більше для забави. А з іншого боку - може як буде відразу те гарне ліжко з хаткою, то вона швидше захоче йти туди спати.
    Словом я геть не годна вирулити тут так, щоб хоч сама я була задоволена своїм рішенням.
     
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я за диван-малютку забрати для старшої і лишити місце для ігор. Ще якусь парту старшій туди поставити і все.
    На даному етапі інвестиція у нове ліжко не виправдана, імхо. Краще прибережіть чи на щось постійне ці гроші використайте.
    Доця не захоче окремо, малютка переноситься у спальню батьків. Велике ліжко не перенесеш так просто, тай як воно буде виглядати? За роки 2-3 подивитесь як облаштувати дитячу по тому як спатиме менший, його темпераменту. Моїй он 2 і 3 міс, досих пір любить вночі покричати. Я б не витрачала зараз гроші.
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Retaret, знову з власного досвіду). Менший пішов спати на те 2-поверхове ліжко якраз коли відлучала і воно тільки у нас з’явилось. То був гарний привід його від нас переселити. То була така гра в дорослого). Бо інакше б він ще дуууже довго з нами б спав. Але було одне але - то була спільна з батьками кімната. Ми були поруч. Якщо найближчим з переїздом часом не плануєте відлучення, то тягніть свою малютку. А потім купите нове і одразу переселите).
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    @Retaret а яка площа спальні? якщо більша -я б віддала дітям) ім тре простір.. ліжка.спортивну стінку. столи для навчання. а спальні що- ліжко-шафа.комод. .. ну то така моя думка) не кидайте тапками сильно..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Retaret, і ще про відсутність додаткової кімнати). Маю знайому, яка теж має сходу ситуацію. То вони на етапі ремонту зробили меншу вітальню і збільшили кухню-столову. Як діти підростуть, то віддадуть комусь вітальню і будуть гостей приймати у кухні). Якось так. Хоча Вам то вже напевно пізно).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Спальня більша зовсім не набагато - 14 кв м. Я спочатку теж пропонувала чоловікові поміняти ті кімнати, то власне він не захотів. Може за пару літ всерівно так зробимо.
    Власне коли проектували то все , то дитина була ще одна , хоч ніби і знали, що ще плануємо дітей, але тоді воно все було десь далеко. Та і вибратися нарешті з 1к в 3к ітак виглядало досить райдужно, тим більше, що ми обоє в батьківських сім'ях виростали в умовах 1к квартири, і зараз хоч окремо, але всерівно живемо в 1к квартирі))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Я ще з своїми 5 копійками.
    В нас можна сказати, повноцінна 3х кімнатна
    Пожертвували вітальнею. Зате: якщо до 8 дорослих - можна сісти на кухні. В крайньому випадку - можемо сісти в спальні до 15 чол легко, бо наше ліжко-книжка таке дозволяє.
    І, зробили 2 дитячі з найбільших кімнат, так як діти різнополі . В малої ДН - то вона з дівчатками (до 8ми чоловік), чи малого - в його кімнаті - легко!
    Хіба би Ви ще не змучилися калатати забави вдома на 20-30 душ. Я, тепер, або розділяю "партіями", або волію на природі (кафе), залежно від пори року.
    Реально, в вітальні буде хіба телевізор і...?
    Як для мене особисто, вітальня не була потрібною кімнатою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1