Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене вітальня - то кімната, у якій всі товчуться разом коли надворі зимно). То кімната, у якій найчистіше в домі (я мовчу про решта кімнат). Ну і там великий стіл для гостей. Реально в нас - найзатребуваніша кімната в період осінь-весна. Але всі сім’ї різні). Колись ми всі у кухні товклись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, в нас вітальна, то кімната самої меншої, вона собі вподобала, і так називає. Вітальна межує з кухнею, отож доступ до всього прекрасний, чом би і ні))
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    В нас всі тусуються в вітальні, а в свої кімнати ходять спати.
    Поки що. Я добре пам’ятаю себе, років так з 12, коли не хотіла ні до кого виходити і, не дай Боже, хтось заходив до мене.
    В квартирі об’єднали вітальню і кухню- два найзатребуваніших місця для нас. Попробуємо максимально побути разом, поки є така можливість )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А чому не брати таку довжину? Чого питаю. Будемо потрохи облаштовувати кімнату малому. Поки там склад після ремонту. Є дві стіни для ліжка - одна 160 з чимось, друга 190 з чимось. Але після ремонту в нас виникли деякі нюанси з більшою стіною. Будемо її переробляти, бо замокає зовні і протікає пляма на стіну.. Не знаю чи цього року вийде,є нюанси через ЖЕК. А ліжко треба вже, бо спить ще в немовлячому, вже впритик. Виходить, що нам доступний варіант 160. Ну або чекати наст. року і купувати велике. Я на роздоріжжі...Взагалі ота довжина 160 до якого віку актуальна для хлопця? Хоч приблизно.
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мабуть, ніхто не скаже, як швидко виросте ваш син, але по знайомих бачу, що хлопці вже 2-3 клас часто мають поза 140 росту. Моя старша спить на ліжку 160 см з трьох років, зараз їй 8, ріст 132, в ліжко ще, звичайно, поміщається, але скоро її ліжко піде до середньої, а їй буду брати велике 2-метрове. З іншого боку, ті ж ікеєвські 160 см не є аж такі дорогі, щоб було шкода замінити через 5 років.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    о, дякую,що нагадали про ікеївське. Бо я ходила по інших виробниках. Мені 160 майже всюди виходило в районі 5 тис. А тут 2500. Спарвді можна ризикнути на пару років))) Але воно дуже вже дитяче, мабуть до років 8, не більше.
    KRITTER Rama łóżka z dnem z listew - IKEA
    о, що я знайшла, в них ще є ліжко з розсувною рамою, типу росте разом з дитиною. Але правда зовні воно мені дуже громіздке.
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2019
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В нас аналогічне:) там ще мають бути звичайні дерев‘яні без овечок.
     
  8. Veselivka

    Veselivka Member

    Всім привіт.
    Я перелопатила форум, але такої теми не знайшла. Потребую допомоги. Поділіться досвідом або порадьте як можна розмістити комфортно трьох діток в одній кімнаті. В мене двоє дівчаток 9 і 5 років і малий козачок 2,5років. Так склалося, що кімната для дітей лише одна. Розглядаю варіант двоярусного ліжка для трьох, де внизу двоє дівчаток, а малий зверху. Або двоповерхове і одне односпальне. Три окремих ліжка не влазять... skand.600x600.png
     
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    • Подобається Подобається x 1
  10. Online

    Online Well-Known Member

    В наших друзів подібна на цю конструкція: ліжка, які вдень ховаються одне під одне

    Супер економить місце. А якщо місця трохи більше, то можна щось таке:

    Або трохи менше:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Veselivka

    Veselivka Member

    дуже класно, дякую. Лишилося знайти золоті ручнята, які для нас таке змайструють:victory::ThankYou:
     
  12. kewa

    kewa Well-Known Member

  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    дівчата, порадьте, будь ласка, парту/письмовий стіл для дошколярика. що зручно, що незручно, на що звернути увагу
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А я тут похвалюся - нарешті вчора доробили нашу хатку - стелаж для дитячих книг та іграшок. Дуже ним тішуся, бо сама його отаким придумала і намалювала, переміряла спеціально висоту більших книжечок аби відразу зробили полиці під них. Двічі відправляла на переробку, бо нарізали плит неправильної висоти.
    По кольорах хотіла чогось яскравішого, але вмовили мене на такі тихі кольори, бо в дитячій і так є чим кольоровості додати )) сподіваюся прослужить довго і вистачить його потім і на шкільні потреби. А наразі ще обживаємо його, розкладаємо наше добро
    [​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 18
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 1
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ви щось вибрали? Мене теж цікавить це питання, дивлюсь на парти, які "ростуть" разом з дитиною
     
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    ще поки нічого
     
  17. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Вибирала сьогодні крісло-мішок. Пропонували на вибір покращений наповнювач. Як думаєте, вартує +350грн за гранули більшого діаметру чи це маркетинговий хід?
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас такі мішки.
    Одне з звичайним наповнювачем, інше з покращеним - краще тримає форму, зручніше, але й трохи важче.
    Два роки нашим кріслам, наповнювач ще не змінювали, але скоро прийдеться в тому дешевшому.
     
    • Корисно Корисно x 2
  19. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Дівчата, потребую поради. Маю зараз купити два однакові ліжка для дітей, але не помістяться мені два ліжка стандартних розмірів (190-200). Подумала, може для старшої дитини взяти на 2 м, а для молодшої менше трохи... Де таке краще шукати? Я планувала купувати ліжка Естелла Нота Плюс, але вони роблять тільки стандарти, а мені треба помістити два ліжка біля стіни 3,80 м. Двоповерхового не хочу.. У тц Марк варто по таке їхати? Чи в реалі можна знайти якісь варанти, яких нема в Інтернеті?
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Для вас найкращий варіант - робити ліжка під замовлення, можна зробити два ліжка по 190 см довжини, а не 200. Але треба мати доброго майстра, сама шукаю:girl_in_dreams: