Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    @Judice, якщо ви не високі, то можна і 185 см замовляти. Мені така радість не світить, бо мала є висока, та й ми з чоловіком теж.
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми 5 років тому замовляли на Південному, правда 2-х поверхові, але це абсолютно неважливо, то в них якраз стандарт був вроді 1.90 × 0.80?, а ми хотіли 2 × 0.9, то казали, яке треба, таке зроблять. Але то такі найпростіші деревяні ліжка з ламелями, економ варіант я би казала. Ще типу такого варіанту (пропонувались кіл ка варіантів розмірів) можна було замовляти в меблевому магазині на Б.Хмельницького, перед Епіцентром, в тому будинку, де радіоринок.
    "Крутіші", фабричні ліжка - не всі заморочаться робити "під розмір", хіба фірма має лінійку в кілька розмірів, то можуть замовляти на виробництві.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ліжко Нота від Естелли є різних довжин. я коли брала Ромі. то на 2 м треба було чекати. а 1.8 і 1.9 були в на складі.
     
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Так, от, наприклад, варіанти розмірів і кольорів Screenshot_20200104-143417_Chrome.jpg
     
  5. kewa

    kewa Well-Known Member

  6. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    у них були ліжка 1.80? Зараз, наскільки мені відомо - лише 1.90 і 2.00... на жаль
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    були. я брала кілька років тому.. ми ще спорили з чоловіком навіщо нам 2м ліжко
     
  8. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, просвітіть мене, будь ласка, яка площа дитячої кімнати для двох хлопчиків була би добра? У кімнаті повинні бути два окремо стоячі ліжка, два столи для навчання і якісь полиці чи тумби для книг, іграшок. Одяг буде у гардеробній, тобто шаф для одягу не потрібно. 13-14 м. кв. буде ок чи малувато, чи терпимо?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    В нас 14 м. кв., все, як ви описали і ще шафа для одягу. Для хлопців підлітків - достатньо. Для менших, які вибудовують дороги/треки/гаражі в ідеалі добре було б більше. Але при вдалому розміщенні меблів, думаю, буде ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А залишається ще трошки місця для гри?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Fiancee ліжкаа хлопцям можна зробити на підвищеннях, а під ними комоди, письмові столи або місця для гри
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Мабуть пізно побачила, але напишу. А чому два по 190 см довжиною поставити не хочете?
    Ми з чоловіком двоспальне ліжко такої довжини собі брали, а діткам ти більше такої довжини вистачить.

    Дивлюсь по Естеллі в особистому кабінеті - та можна вибрати 190 і 200
    Пише, що виготовлення 35 днів, але на практиці, зараз несезон, то роблять швидше.
     
  13. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    та я хочу і дуже)) але ліжко 190 по факту має 196 см і два мені не помістяться(( а по-іншому розмістити їх у кімнаті не можна...
     
  14. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Так, дійсно 198 см фактичної довжини.
    Я так задумалась, про Вашу стіну, що забула про цей момент.
     
  15. Gavanna

    Gavanna New Member

    Ми в дитячу робили усі меблі під замовлення. У хлопців ліжка стандартні 190 на 90 см. А дочці вирішили зробити 180 на 90 см. У нею виходила батарея біля ліжка, яка забрала тих 10 см. Якби я знала, що на такий розмір треба матрац тільки замовляти + його ціна йде дорожча 10-20% . То зробили шафу меншу. Тому звертайте увагу не тільки на ліжка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дівчата, покажіть або розкажіть, які у кого парти в дітей. Цікавить для першачків.
    На що звертати увагу при виборі? Може хтось знає, де великий вибір?
     
  17. Gavanna

    Gavanna New Member

    Я останнім часом часто натрапляла на парти трансформери. Думаю мають бути зручні. Але ми такими не користувалися, можливо хтось має і напише кілька слів про них
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть мені будь ласка, якою фарбою фарбували стіни в дитячій кімнаті, якої фірми? Щоб екологічна і з широким вибором кольорів.
     
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У нас Тріора, щодо екологічності не підкажу, не знаю, але по якості хороша - олівці відмиваються, колір стійкий насичений (у нас оранжевий в дитячій)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @MalvinkaLv а ви самі малювали дитячу чи майстри? Бо в мене план припахати чоловіка. Але має бути комбінація кольорів і не знаю чи справиться. Тож можна вже готові розбавлені кольори купити? Просто помалювати кімнату в білий він може.