Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем fillette, 4 Березень 2014.

  1. fillette

    fillette Well-Known Member

    Продовження. Початок теми тут

    *****************


    Подарували мені троянду кімнатну і вже почала засихати. Підливаю часто, бо в квартирі дуже сухо. Підкажіть як її краще доглядати.
     
    Останнє редагування модератором: 9 Березень 2014
  2. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дарували мені кімнатні рози мабуть 2 чи 3 рази, та нажаль мені чомусь не вдавалося їх вберегти, і на яке вікно я її тільки не ставила. Теж цікаво як втримати таку красу, бо дуже її люблю але вже втратила надію що приживеться вона в мене.
     
  3. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Якщо в хаті сухо, то одного поливання не достатньо, троянди люблять вологе повітря, тому обприскуйте її щодня. Троянди люблять сонечко, тому нехай стоїть на сонячному підвіконні, а як потепліє можете винести її на балкон, свіже повітря квіточці піде на користь.
    Тай троянда любить коли в хаті прохолодно у тата є троянда 3 роки на роботі в кімнаті де 15-17 градусів, то вона красуня.
     
  4. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    З'явилась в мене кімнатна гербера! Хоча в букетах я ці квіти не дуже люблю, але в горщику вона така кльова!!!! Почитала на різних сайтах, що її реально вирощувати роками. Але відгуки на форумах різні. В когось є така квітка? Реально її вирощувати в домашніх умовах і розмножувати?
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Розкажіть, як Ви це зробили, бо моя стояла у воді і почала в"янути, посадила в землю, щось теж нічого доброго.
    В мене то був зрізаний вершечок
     
  6. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Позрізала всі відростки + вершечок і одразу посадила їх в торфяну суміш перемішану з піском (пісок давала на око не дуже багато). Потрібно слідкувати щоб грунт не висихав і щодня один/два рази на день обприскувала її, і так два тижні. Це нормально, що рослинка прив`яла в мене теж так було, через два тижні, як вона впустила корінці листя вже небуло в`яле. А пересадила в звичайний грунт десь через 2 місяці, коли дифенбахія вже почала нарощувати нові листочки.
     
  7. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Купила я собі Гарденію Жасминовидну, почитала про догляд. Підливаю щодня водою кімнатної температури, наливаючи воду у тарілочку і вона сама вбирає. Раз в 2 дні оприскую, але лише грунт і не на листя. Наразі стоїть не на підвіконні, але хочу її переселити на сонечко. Наразі на підвіконні було занадто холодно. Цвіте жовтими і білими квітами, а запах - на всю кімнату:girl_in_love: Переїзд з магазину пережила добре, бо квіточки цвітуть, сохнуть відпадають, а натомість ростуть і розцвітають нові. Тобто, все в догляді добре? Пересаджувати наразі боюсь, хоча так хочеться її в новий гарний горщик пересадити:girl_flirt:
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    Зацвіла наша друга хатня лілія. Про першу писала тут
    [​IMG] [​IMG]

    А ще зацвів різдвяник вдруге! за п'ять місяців :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    Гарна квітка! Гіппеаструм називається (чи амарилліс). Вона в мене вже років 5, і ще жодного разу не цвіла(((( що я вже тільки не робила, і по науці її відправляли на сплячку, нічого не допомогло....
     
  10. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    То аммариліс, він має ширші квітки. В гіппеаструма вони більш вузькі та гостріші.
    Я аммариліса не маю, але в бабці стабільно цвіте, любить багато сонця.
    І мій гіппеаструм так само цвіте не менше 2 разів на рік, деколи навіть більше, любить, щоби його підливали добре.
     
  11. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    Мій гіпеаструм цвіте 3-4 рази на рік,особливо не доглядаю
     
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    Так, ви мене з тим амарилісом і гіпеаструмом накрутили, і самій захотілось таке мати, але начиталася в неті про ті періуди спокою і тд... задумалася...
     
  13. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    Iriwa,як що хочете можу з вами поділитися,якраз планую пересаджувати(мій дуже класно і часто цвіте)
     
  14. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    Та от воно хочеться і колеться :) бо хороводи водити коло квітів не дуже маю як. Я більше орхідейний маньяк. Зараз по трошки продаю колекцію бо дитина потребує уваги, тож лишаю собі лиш найдорожче для серця.
    А брати на себе обов"язок догляду за новим "жителем" боюсь.
     
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    Я за ним особливо не " доглядаю". Стоїть на балконі, там т-ра мінімум 14, а зараз - то вище, 19-20... Сонячно після обіду, вікна західні. Ну і поливаю часто, через день мабуть,інколи й щодня, як вішаю одяг, так і поливаю, він швидко п"є воду. От і все. Так що як хочеться - беріть, як буде колоти - віддати не довго :).
     
  16. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    Як хтось має зайвий, візьму з задоволенням. Може в мене якийсь не правильний, я нічого не розумію...
     
  17. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    Раз зайшла мова про гіпеаструми, то похвалюсь своїм, сорт Pepilio:girl_wink:
    [​IMG]
     
  18. Jane

    Jane вєчно в бєгах...

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    Такий гарненький! А не маєте часом цибулинки зайвої?
     
  19. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    Своїм період спокою роблю. До потепління будуть стояти на підвіконнику нарощувати листя, потім на вулицю до морозів, потім в підвал на місяць, два, потім пересаджую і після цього всі 100% зацвітають. Без періода спокою в мене не цвіли. Взагалі-то клопотів з ними нема, хіба що раз в рік після підвалу пересадити.

    ---------- Додано в 22:30 ---------- Попередній допис був написаний в 22:28 ----------

    На жаль не маю, сортові щось важко розмножуються.
     
  20. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

    Мірішка, я шокована! Така краса, бракує слів!!!