Кімнатні рослинки: догляд, поради (2)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем fillette, 4 Березень 2014.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Та нормально ;) Дуже колючий той самий більший. Решта поки маленькі.
    Завтра їх пересаджу. Бо ніяк не наведу лад з ними. Ніби не багато, а як візьмешся, то пів дня треба.
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Шукала цікаві розміщення кімнатних рослин, бо дуже вже приївся стандарт - підвіконня або просто підлога для великих вазонів. Знайшла купу гарних картинок. Але є питання практичності. Наприклад, мені дуже подобається розміщення вазонів на сходах. Але, але... ну ви розумієте... Є великий ризик, що ті вазони будуть зачіплятися і перекидатися. В мене ще 2 котейки, які стрибають і гасають де хочуть.
    Може хтось з власного досвіду підкаже щось практичне, цікаве і незвичне.
     

    Вкладення:

  3. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    4-та картинка, де по стіні розгалужена квітка. В мене схоже, але цісус фото не моє, але схоже
    [​IMG]
    То тільки 1 недолік, то знімати квітку щоб помити, для мене - проблематично. Мені простіше встати і витирати по 2-3 листки ганчіркою.
     
    • мімімі мімімі x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    То мають бути широкі сходи. В нас стандартна ширина, точно не скажу, десь метр з хвостиком, то мені котейок не треба, я сама їх позбиваю) Навіть на фото з вашого допису виглядає, що вазони треба обходити.
    Або мають бути сходи, якими рідко користуються.
    Я з підвіконня все позабирала, маю дві підставки для квітів і скляний столик, винесла все на сходову клітку, там є вікно. Виглядає не погано досить і поливати легше.
     
  5. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Всім привіт! Чоловік приніс вазон, а що за рослина я не знаю. :girl_blush2:Можливо хтось підкаже:girl_smile: Дякую. IMG_20190711_133057.jpg