Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    В моєї дифенбахії листочки з року в рік все дрібніші і дрібніші робляться. От і подумала, може вкорінити і нову рослинку виростити.
     
  2. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчатка, я Ви доглядаєте за дефенбахією? Маю вже дві, але щось ніяк не хочуть рости, кволенькі такі. Стоять разом, але одна має світліші листки, і опущені до низу, а інша навпаки гарні такі, зелені, але ні одна, ні друга нормально не ростуть.
     
  3. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Ось мій стелаж для квітів:
    [​IMG]

    Ще тільки треба підсвітку доробити.

    Тепер є купа місця і для фіалок, і для експериментів з насіннями :)
     
  4. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Люблять тінь. Звичайний режим поливу - земля має добре просихати між поливами. Коли моя стояла на вікні - росла прежахливо, коли поставила її в тінь - ожила!


    красота!! вітаю!! будеш купувати фітолампи чи звичайні денного світла?
     
  5. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Оксана, дякую! Ти собі не уявляєш, яка я щаслива :)
    Будуть в мене не лампи, а світодіодна стрічка.
     
  6. marmuljadka

    marmuljadka New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    а моя дифенбахія стояла на східному вікні і росла дуже класно то того моменту поки не зацвіла...після цвітіння листочки подрібнішали і вигляд мала не дуже.
     
  7. Lesja

    Lesja Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дуже класний, здайте точку, де таке можна купити, чи то в нього золоті руки?
    а цього світла вистачить рослинкам?
     
  8. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Купив в нас в Яворові в господарському магазині, вдома зібрав.
    Світла вистачить, я багато читала перед тим як остаточно вирішити.
    Ось хороша стаття з фото:
    http://www.fialki.ru/node/9010
     
  9. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    в мене з точністю навпаки. любить світло, але не палюче сонце і добрий полив. при хорошому освітленні листки великі ростуть, а сам "пагінець" листка (те, що між стовбуром і широким листком. не знаю як пояснити(( буде короткий.
    а при поганому освітленні пагінець довжелеееезний (так і тягнеться до сонця), а широкий лист маленький
     
  10. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Щодо розмноження дефенбахії. Моєму сусіду вазон з нею впав і поламався. Він викинув це все. Я попросила віддати мені стовбур.Голий, без листочків та коріння(не знаю чому він вирішив той стовбур покрамсати). Посадила, підливала і зараз це величезний красивий вазон з великими листками)) Тішусь ним! А стоїть він на підлозі біля південного вікна.
     
  11. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Я так і зробила, перевкорінила, бо моя вже зовсім втратила вигляд, ось така була:
    [​IMG][​IMG]
    а тепер така:
    [​IMG]
     
  12. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчата, Підкажіть що робити з гіацинтами ? Купила в горшечках , відцвіли . А що далі?
     
  13. sash

    sash New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    гіацинти , залиште у спокої - тобто, якщо відцвили і листочки починають жовтіти - перестаньте поливати, вони мають зовсім засохнути, то засохле заберете і весь вазонок поставте під ванну (в темне . прохолодне місце ), до наступного року - у свій час (грудень-січень) вони самі випустять листочок, от тоді дістанете поставите на вікно і почнете підливати - а далі будете мати квіточку - метод перевірений, саме зараз у мене цвітуть ті , що чоловік дарував минулого року.....


    ***************

    Тему закрито. Продовження http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=112957
     
    Останнє редагування модератором: 9 Березень 2014
Статус теми:
Закрита.