Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Мої рослинки

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А в мене радість - рослинка зацвіла. Минулого року вона не цвіла. Я її доглядала, пересаджувала, добривами поливала і ось результат - така гарна квітка!
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Моя фітонія
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 16
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Такі гарні рослинки!
    Я тільки початківець - маю фіалки і дерево грошей. Спочатку фіалки так гарно цвіли, а тепер все, жодної квіточки, і листя зовнішнє часто таке, наче в*яне..От не розумію - чи то світла замало, чи вологи, чи навпаки забагато. Читала, що фіалка може цвісти цілий рік..
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    перелив. пересадіть в сухий грунт і зовсім вялі листки відріжте. а щоб фіалка цвіла цілий рік потрібно щоб була багато світлф, взимку досвічують спецлампами.
     
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Доглядаю за фіалками з дитинства, тому трохи знаю їх. В'ялі листки фіалки можуть бути як від надлишку води, так і коли її замало або після невдалої пересадки. Якщо дуже сильно поливаєте, земля постійно мокра (це можна визначити ще й так - з'являються білі "мушки", вони не шкідливі) - пересадіть і поливайте рідше. Якщо ви дуже рідко поливаєте і вона в'яне від того - просто підливайте трохи частіше.

    Якби побачити вашу фіалку у вазонку - можна було б чіткіше дати пораду. Думаю все буде добре - спробуйте її врятувати, вона трохи похворіє і одужає! Фіалки так скоро не здаються! :)

    Фіалки в мене цвітуть зимою і зараз також. Для цього раніше нічого не робила, зараз трохи додаю добрива. Спеціальної підсвітки не використовую, вони на вікні, що виходить на південний захід, якщо це має якийсь вплив.
     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 6
  8. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    галичанка, мабуть замало їм водички - я поливаю з пшикалки, щоб не переливати,земля майже суха...
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    але фіалки не орпискують взагалі. і поливати треба так щоб воді не попадала на листки!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    фіалка власне панічно не любить пшикавок:8: вона тому й гине. Я теж колись того не знала вмене вона куплена поцвіла місяць і все, три роки ні мур-мур, я вже думала що то я якась невезуча:confused:, а як виявилося я неправильно їх доглядала, тепер у мене фіалка вже пів року так пишко цвіте і навіть зараз!!! а ще бегонія, які перед тим у мене ніяк не цвіли - цвіте і цвіте. Головне для кожної квітучої (та й не квітучої теж) це дренаж і щоденний полив, особливо зараз коли батареї їз сушать немилосердно. Я свою фіалку підливаю кожного дня і нешкодуючи, правда мене в кімнатах 24 температура (отак тепло економлять наші тепловики, цілий день вікна треба відчиняти). Як тільки ви перестанете її пшикати, поливайте спершу потрошки, але в сам низ піднімаючи при цьому листочки, бо вона дуже не любить мочити свої листочки (ще краще якщо є добрий дренаж, то поливати у піддон) а коли листочки знову стануть твердими, почніть поливати більше, і обов2язково купіть універсальне добриво - вермістим і хоча б раз на місяць підживіть її, бо вони це також люблять - тоді вже за пару місяців будете насолоджуватися чудовими фіалочками, навіть взимку!
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчатка, а як помістити фоточку, я б свої теж вам показала?
     
  12. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчата, будь ласка, підкажіть які квіти люблять південне пряме світло? Бо у мене всі вікна на південь,а підвіконня пустують...
     
  13. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Бегонії, але їх треба добре поливати, бажано у піддон, тоді будуть ще й гарно цвісти, пальми люблять, але їх треба оприскувати часто, банан любить, сансевієрія, кактуси, фіалки і ще купа всяких. Є гарний сайт по квітах, він мені дуже допоміг свого часу http://http://www.flowersweb.info/catalog/index.php?PAGEN_1=11#nav_start
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    dieSonne, може я н так написала - я з пшикалки ПОЛИВАЮ, тобто пшикаю на саму землю, листячко повністю сухе.
    З травня по жоветнь вони цвіли (мені їх в травні принесли, одна вже з квітками була, дві ні, за пару тижнів всі три чудесно цвіли і тішили око), поливала так само з пшикалки. Кожен день-через день, в хаті не дуже жарко - в нас АГВ, то ж ми самі регулююємо.
     
  15. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    якщо на листячках немає жовтих плямок і вони зелені, але в"ялі, значить таки ви не попадаєте на листочки. Якщо в"ялі листочки то може і від переливу бути, який міг мати місце десь один раз але почало загнивати коріння. Поспостерігайте за ним (чи всі листочки в"ялі чи тільки нижні,якщо тільки нижні, то їх пообривайте, якщо усі, зачекайте з поливом може перелили хай підсохне, взагілі фіалка дуже швидко росте, тому можете нащепити листочки і насадити собі нових, і ще - фіалка любить сонце, бо в мене і в бабці і в мами вдома завжди фіалки стояли у тіні, я за цим ж принципом розмістила їх на північному вікні, і вони там ні мур-мур, як тільки переставила на південне вікно, причім є пряме попадання сонячного світла, підживила їх і почала добре поливати але у піддон, вони так зацвіли, що я тепер колекцію з них збираю, хочу мати усі кольори.
     
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Чекаю на ваші рослинки! :) Для цього ви можете зайти на сайт: http://www.radikal.ru/ Виберіть потрібний файл через "Обзор", виберіть "Загрузити фото". Потім скопіюйте з 2 пункту рядочок, наприклад [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Може хтось порадить,що робити. Посадала я листочок вазона, як називається незнаю, біля нього виріс стовбур, від якого мають відростати інші листочки. Якось дивлюсь а по стовбурі повзає кілька малесеньких хробачків:bad:. Звідки вони взялись без поняття, викидати не хочеться бо має бути гарний вазон, в якого 1 раз в рік зацвітає квітка.
    Завтра зфоткаю покажу, може хтось підкаже як називається.
    Росте в нас орхідея,вже майже їй2 роки, пів року назад відсохли стовбури на яких ростуть квітки:sad:. 2 місяці назад почала відпускати новий стовбур, а мені не стодобалось, що він криво росте, хотіла підправити, ну і відповідно зламала:suicide:чуть не заплакала над нею, тепер росте такий собі обрубочок:umbrage:
    Питання. як часто в орхідей відростають нові гілочки?
     
  18. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    [​IMG] оце така вона була колись гарна:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    про орхідеї нічого не знаю, можете у гуглі пошукати, знаю що є багато любителів і навіть цілі сайти про окремі види квітів :) Гарна орхідея була... Але не розчаровуйтесь, вона обов"язково відросте!
     
  20. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    [​IMG]
    пробую :)
     
    • Подобається Подобається x 7
Статус теми:
Закрита.