Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    аналогічно, хоч в нас під 26. І стараюся з підвіконь познімати квіти.
     
  2. pavuchok

    pavuchok Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Земля у вазонах була нормальна (я вже маю досвіт у переливанні) тлі теж небачу , в мене чомусь теж виникла підозра що це через опалення, зараз переїхали на іншу квартиру сподіваюсь що очухаються
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Ми маємо зволожувач повітря і взимку він у нас постійно працює, бо така сухість повітря не лише рослинкам шкодить, а й людям.

    У мене питання трошки іншого плану. Я зараз маю в хаті тюльпан у вазонку та гіацинти. З останніми проблем ніби немає, а от тюльпани чомусь хиляться. Виростає квіточка, 2 дні стоїть струнко, а тоді гнеться, бо ніжка заслаба. Доводиться зрізати й у воду. :sad:
    Яка може бути причина? Замало місця цибулькам у вазонку? Нестача сонячного світла? Чи замало/забагато корму для рослин?
     
  4. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    я зараз працюю з фірмо, що займається озелененням, можу спитатися при нагоді про архідеї та і куліжанку збирається завенсти і чи вони консультують по телефону або скайпу
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    дякую дуже. але вона вже померла "смертю храбрих" - загнила:ninja:

    а ті що на робті з 8 шт-6 шт.залишилося. теж погнили.
    підживку їм купили. але жодна!! ні одної квіточки не випустила.
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2009
  6. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Гіацинти в мене завжди гарно цвітуть (вибачте, фотка з фотки:umbrage:)[​IMG]
    а от тюльпани теж ні разу нормально не зацвіли, хоча брала по каталогу карликові. ніби спеціально на кімнатну вигонку. дала вже спокій...
    А, ще крокуси теж зацвіли - і за день благополучно зів"яли.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Іванка

    Іванка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Насадила багато вазонів, а над ними почали літати маленькі чорнень мушки. Схожі на тих котрі іноді зявляються над зіпсованими фруктами. Не пікажете, що робити.
    Бо зовсім сумно коли дивлюсь на тих мух.
    Рятуйте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lika20

    Lika20 Active Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    В мене було таке саме я все не могла ніяк зрозуіти звідки вони беруться з землі чи з води якою я іх підливала?!Зимою раз у тиждень кавою підливала,подивлюсь чи весною будуть...а ще взнала що в вазони можна скарлупиння від яець додавоти для зміцнення самоі рослини
     
  9. Hjavchuk

    Hjavchuk New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    купила папороть,пересадила,все як має бути, а вона потрохи сохне.
    підкажіть, будь ласка. правильний догляд. а я чим зможу і вам допоможу.:confused:
     
  10. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    я знаю що за нею треба добре доглядати!!!І вона не вкожного вживається її потрібно хороше місце підібрати:y:
     
  11. галіна

    галіна Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Міндобрива непотрібно купляти їх можна самому дістати.От знаю добре посипати вазони попилом,а ще добре хто має курочки в селі(набрати трішки какашок)і розвести з водою але їх непотрібно багато бо можуть спалити.І підливати:y:
     
  12. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    http://rasteniia.net/page-13.html - ось про догляд за папоротниками. Переклад там, правда, не дуже, але поради нормальні.
     
  13. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Папороть потрібно обприскувати кожного дня, вона любить вологе повітря.
     
  14. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Люди, в кого є фікус Бенджаміна. В мене він по висоті вже 50 см і дуже файний густий. Але дуже швидко розростається коріння, тобто вже через кілька місяців після пересадки в новий горщик коріння вилазить через дірочки у дні. Справа в тому, що мені його казали посадити дві гілочки в один вазон, тоді буде густо. І от він росте, але коріння:8:. Чи можна його тепер роз'єднати, бо прийдеться ножем розрізати ті коріння, що переплелися, чи краще пересадити в значно більший горшок? А стовбури вже мають товщину 1 см кожен.
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    ого. в нас такий тільки в офісі є.
    думаю треба розсадити якщо не маєте бажання вирощувати його на гіганта.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Та він в мене вже роки 3. А на роботі в нас посадили в той самий час і лиш одну штуку у вазон, то він на третину вищий за мій. Але на моєму листки великі, а не дрібні. Просто я бачу, що коли в ньому вже стільки коріння, то листочки починають жовкнути.
     
  17. Hjavchuk

    Hjavchuk New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    велике дякую!!!:xaxa:
     
  18. Hjavchuk

    Hjavchuk New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    із курячими... боюсь експеремнтувати, сама підливаю вазони водою в якій 2-3 дні полежала шкірка із банану.
     
  19. Hjavchuk

    Hjavchuk New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    маю фікус, проте з такими проблемами не стикалась. В мого дерева частково опадають листки і це всі проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Kitko, а не хочете обрізати секатором нижні гілочки, (ранки можна затерти восковою свічкою, щоб швидше заживало) і переплести стовбури?
    А ще при пересадці можна і корінці ( самі кінчики) попідрізати, потім на всяк випадок потримати з годинку у ледь рожевому розчині марганцівки і посадити у той самий горщик. Це сповільнить ріст.
    А розділяти на дві рослинки треба дуже обережно, за стільки часу там уже і не розбереш де чиє коріння. Я б мабуть не ризикнула...
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.