Кириллівка азовське море

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Ромулька, 28 Лютий 2014.

  1. Ромулька

    Ромулька New Member

    Дівчата поділіться будь ласка враженнями та контактами в Кириллівці, найбільше цікавить центр. Дякую
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Кириллівка азовське море

    Їхати в Кирилівку точно не варто в серпні. Сильні вітри, хвилі (раз в три дні хтось тонув), затоплений пляж і взагалі задоволення мало. Природи як такої немає, степ... Розваги жлобсько-радянські. Ми жили в приватному секторі (декілька років тому), то були павуки, жуки і т.д. Ще раз я туди не поїду:girl_crazy:
     
  3. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Кириллівка азовське море

    ми були в Кирилівці, правда на базі "Кирилівка" (на косі). були в липні 2008 р.
    вперше була на Азовському морі. думала, що буде мілко, але море було класне - повільний спуск, метрів 5-10 від берега дна не відчувала. чистий піщаний пляж, бо це приватна територія. пісок просіювали щоранку. харчування - нормальне. інцидентів з тим не було. хлопці залишалися ситими. територія велика, прокат велосипедів, кілька майданчиків для дітей. чоловіки ввечері грали в волейбол-футбол.
    номери були з холодильником, с/в., але без душу - душ був загальний по 3грн/люд :girl_crazy: в першому корпусі (номери в ньому були лише для шахтарів, через турфірму поселяли в звичайних 2-поверхових цегляних коробках).
    доїзд зі Львова автобусом, котрий привозив людей на територію бази. вартість путівки тоді на 10 днів з 3р. харчуванням +дорога в обидві сторони 1700 грн. це плюси.
    мінуси
    оскільки ми були на косі, то до самої Кирилівки так жодного разу і не доїхали. нам моря вистачало і на базі. до базарчика треба було їхати маршруткою, або пішки йти 1 год в одну сторону. ми двічі так ходили, накупляли собі фруктів і мали спокій 10 днів. морозиво можна було купити в магазинчику біля бази. якщо їхати великою компанією - буде весело і на мінуси уваги звертати не будете. з дитиною я б шукала комфортніші умови для проживання. але саме море і пляж мені подобаються. ну і як писала Seshat і як нам казав сторож бази, в кінці серпня (багато ще залежить від погоди, звичайно) сезон в них закривається.
     
  4. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Кириллівка азовське море

    Ми були приблизно з 5 серпня (вже точно не згадаю), то плавали лише до 10 числа. Потім почався страшенний вітер (аж дахи тремтіли) і почали масово тонути люди.. Коли по березі ходять батьки і не можуть знайти свою дитину.... не до купання настрій. Про чистоту моря сказати можу мало, бо ми приїхали вже не в "сезон". Наступного року їздила мама в липні, то ходила купатися в 6 ранку - тоді море і пляжі ще були чистенькі.
    Думаю, що загалом враження в мене не надто приємні, бо я хотіла не такого "сільського" відпочинку:girl_in_dreams:
     
  5. Ромулька

    Ромулька New Member

    Відповідь: Кириллівка азовське море

    А хто цього року їде в Кирилівку або н а Азовське море? Нестрашно? Бо хочеться але колиться
     
  6. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Кириллівка азовське море

    І ми планували в серпні на азовське море, але тут чомусь мало відгуків, розглядали різні варіанти в тому числі і Кирилівку, можливо я не знайшла теми про Азовське море, дівчата відгукніться хто відпочивав, і що можете порадити??? В неті є дуже багато привабливих варіантів, але хочеться почути реальні відгуки.:girl_flag_of_truce: (цікавить - Коса Федотова чи Коса Пересип)
     
    Останнє редагування: 9 Липень 2014
  7. sjome nebo

    sjome nebo New Member

    Відповідь: Кириллівка азовське море

    ми в минулому році відпочивали в Кирилівці...в кінці липня.погода була хороша цілих два тиждні(один раз був дощ).
    ми проживали в центрі,хоча я хотіла або на Федотову косу,або наПерес ип,але підходящих умов за ті кошти на які я розраховувала там не знайшли...Що можу сказати...перше-людей д-у-у-у-у-у-же багато було..Можливо на косах немає такого напливу людей,хоча тепер,коли Крим прикрився,то можливо і там буде багато)))море було чисте,медуз не було.Ціни на продукти були не набагато вищі...під вечір головна вулиця Кирилівки гриміла,гуркотіла і була набита вщент людьми.Сфотографуватись можна було і з тигренятами,і удавами,павлінами,орлами...Також ходили Лунтік,Губка Боб,Маша і Медвідь...також мам є лунапарк,аквапарк,акваріум з багатьма рибами...пару аптек,медпункт...все під рукою.В 5хв.їзди від Кириллівки станція швидкої допомоги і поліклініка.
    Загалом ми були задоволені відпочинком але кількість людей мене вразила...більше туди не хочу(в центр),а на Коси можливо б поїхала)))і доречі,не скажу що море тепліше за Чорне.