книга Давида Рассказова "Осторожно:дети!"

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем irushka, 26 Січень 2008.

  1. irushka

    irushka Well-Known Member

    Нарешті, я знайшла ту книжку, яку шукала і рада, що вона потрапила до мене саме зараз, коли я ще не встигла наробити помилок у спілкуванні зі своєю доцьою, думаю, що багатьма порадами Рассказова я скористаюсь в майбутньому. Мої батьки мене звичайно люблять і бажають тільки добра, але змалечку виховували мене такими методами, що мені часто хотілось піти з дому, або ще щось таке зробити, плюс чимало комплексів. Не хочу, щоб моя мала почувалась так само, а як відомо, батьки часто виховують своїх дітей так, як і їх виховували їхні. На щастя, я тепер знаю, як по-іншому можна розмовляти з дитиною і яку лінію поведінки вибрати.
    Хто читав? Які ваші враження?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: книга Давида Рассказова "Осторожно:дети!"

    і там багато таких єврейських штучок?
     
  3. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: книга Давида Рассказова "Осторожно:дети!"

    Взагалі-то автор розробив свою концепцію виховання і в книжці йдеться саме про це. А ви читали і у вас є зауваження до цієї концепції, чи судите про текст із національності його автора?
     
  4. Sasha_sha

    Sasha_sha Well-Known Member

    Відповідь: книга Давида Рассказова "Осторожно:дети!"

    Я не читала саму книгу, но переодически встречаю статьи где есть посылания на эту книгу. Я бы тоже хотела её прочесть, а согласится или не согласитца можно и потом. Тоже не желаю воспитывать своих детей так как воспитывали меня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. RedAngel

    RedAngel New Member

    Відповідь: книга Давида Рассказова "Осторожно:дети!"

    почитайте Юлію Гіппенрейтер "Общаться с ребенком. Как?" і "Продолжаем общаться с ребенком. Так?" - на мій погляд, це найкращі книги по спілкуванню з дітьми дошкільного-шкільного-перехідного віку. І навіть якби дорослі просто перечитали ці книги і почали спілкуватися хоча б на 10% так, як описано у цих книгах - наше спілкування було б набагато якіснішим, душевнішим, теплішим, конструктивнішим.