Книжечки для діток

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Руфа, 9 Вересень 2010.

  1. Руфа

    Руфа New Member

    Відповідь: Книжечки для діток

    Поділіться своїми враженнями про улюблені книги та отримайте одноразову знижку у розмірі 15% на придбання нових цікавих книг в інтернет-книгарні «На фотелі» (на будь-яку суму).

    Знижку отримають три найактивніші коментатори інтернет-книгарні!

    Акція для зареєстрованих користувачів сайту nafoteli.com триватиме впродовж листопада. Переможців акції буде оголошено 12 грудня на нашому сайті, а також повідомлено листом.

    Читайте та залишайте відгуки!
     
  2. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Книжечки для діток

    Мене також цікавить видавництво а-ба-ба-га-ла-ма-га, чи до свята Миколая у Вас планується поповнити свій каталог їхніми книжками?
    Стосовно журналів "Ангелятко" і "Анг.наука": дуже нам подобаються і постійно їх купуємо.
     
  3. Руфа

    Руфа New Member

    Відповідь: Книжечки для діток

    А-ба-ба-га-ла-ма-га у нас з'явиться дуже скоро, і ще кілька цікавих видавництв. А до свята Миколая у нас будуть особливі пропозиції від книгарні "На фотелі" :)
     
  4. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Книжечки для діток

    Руфо! А Миколая вже скоро.... Думаю, що ніхто з батьків не буде чекати до останнього дня, щоб здивувати своїх малят новими книжечками. Як там з новинками у вашій крамничці?
     
  5. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Книжечки для діток

    рекомендую книги Видавництва Старого Лева. Не "заїзджений" формат та ілюстрації, цікаві сюжети та тексти. Для різних вікових категорій дітей. Наша улюблена зараз - Чи є в бабуїна бабуся? та На землях Бергамотах.
     
  6. kira lv

    kira lv Member

    Відповідь: Книжечки для діток

    Хочу гарні наші традиційні колядки з малюночками для синочка. Він так любить напам"ять вчити. І не можу ніде знайти хороших. Всюди тільки щедрий вечір і більше нічого.
     
  7. Руфа

    Руфа New Member

    Відповідь: Книжечки для діток

    В Україні випустили християнські пазли для дітей

    У Львові створили серію пазлів на релігійну тематику, щоб допомогти батькам і вихователям краще навчати дітей українській обрядовості та християнській духовності, а також урізноманітнити уроки катехизи для дітей віком від чотирьох років. Ця серія налічує 8 різноманітних пазлів розміром А4 на тему Різдвяних свят і є пілотною в Україні.

    [​IMG]

    Пазли можна придбати в інтернет-книгарні "На Фотелі" тут
     
  8. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Книжечки для діток

    О, і ми вчора отримали свої книжечки. Чарівні. Всі щасливі, особливо дочка, котра з цікавості закинула сани, які перед тим пів години вимагала витягнути на той не то сніг, не то не сніг. Решту нашої прогулянки (зустрічали Руфу на вулиці) провели на порозі хати на кріселках в комбінезонах за книжкою. Ото була картина. Мали на що сусіди з вікон надивитися. Хай знають, ми такі.
    Дякуємо інтернет-магазину. Скоро будемо.
     
  9. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Книжечки для діток

    І мені подобаються їхні книжечки.
    Дуже люблю Великі пригоди маленького котика - Ю.Брезана, зараз замовили книжечку Пес на ім"я мані або абетка грошей.
     
  10. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Книжечки для діток

    Ми минулого року через Укрпошту переплачували дитячий журнал Мамине сонечко, і я собі брали по роботі теж журнал то все приходило , хоча не знаю чи вчасно бо в нас скринька і ми навідувалися коли згадали , що там вже щось має бути , але все ж приходило.
    А ми з донечкою дуже любимо А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, там такі чудові ілюстрації, а віршики просто бомбові, наш татко літом донечці ще прикупив диск до нашої книжечки від А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА «Улюблені вірші» доня слухає його дуже часто.
    Ще нам подобаються книжечки видавництва "Фактор" там такі класні дитячі енциклопедії є "Азбука хоробрості " , "Азбука дружби":good:

    Нам Миколай від баусі приніс 4 вида таких християнських пазлів, доня була в захопленні, сама ще не складе цілу картину , але якусь частину осилить, а ми з татом в перший день складали на перегонки хто швидше .
     
  11. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Книжечки для діток

    отримала через "Фотелі" 4 книги - всі в-ва Граніт... дужесподобалась книги "Де живуть тварини" в м"якій обкладинці( як онука приїхала у село і бабця водила її дивитись на дом. тварин), дуже хороша "моя математика"( хороші віршики і ілюстрації), брала розмальовку з загадками - теж сподобалась... а от Грайлива абетка мені не дуже.... більшість віршиків ну дуууужеее дебільні... хоча ілюстрації зроблені прикольні, у дусі сучасного живописа, але тому не дуже зрозумілі для дитини, та і букви теж намальовані так, що дитині важко їх зрозуміти...хоча мала переглядаю цю книжку залюбки.... але віршиків з неї майже не читаю.....
     
  12. puha

    puha New Member

  13. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Книжечки для діток

    О, знайшла рідну душу! ;) Нам теж «Казкотерапія» пішла добре.

    А племінниця зі Львова (9р.) облюбувала «Вуйко Йой і Страшна велика Кука» Г. Малик. Я з нею кілька сторінок прочитала, а потім вже вона сама… Але кумедний твір :) Дядечко, що вміє «зникати», залишивши видимим великий палець на нозі.