Книжковий обмін "Осінній етюд" 2018

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 2 Вересень 2018.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    :vinsent:
    Імена можна відкривати, після того як більша половина отримає подарунки :vinsent:
     
  2. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Ура, я вже також отримала! На жаль, не знаю імені своєї дарувальниці, відгукніться будь ласка) Буде тепер читати і насолоджуватись улюбленими напоями)
    Подарунок від мене виїхав сьогодні, хоч готовий був ще минулого тижня, та думаю дарувальниці зрозуміє чому так) а ще я зрозуміла, що теж не підписала свій подарунок (((
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    виправила ситуацію з закладкою. Отак з ніг на голову перекинула "концептуальну ідею" :crazy: Вже все зібрала і хотіла зробити фотозвіт.
    Але, щось мене сіпнуло ще раз перечитати правила
    ШОКОЛАДКА!!!! Карл, шоколадка!! От ЩО мене мене гризло і виїдало мозх ложечкою - шось забула-шось забула. :facepalm:Не повидло, не мармелад, не конфітюр, не-не-не. Мала бути шоколадка.
    Тому, вибачай дівчИно, але подарунок таки в вівторок поїде.
     
    • Смішно Смішно x 4
  4. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Привіт моя форумляночка. Вже прошу вибачення за коробку. Ще такого не мала. 2 дні шукаю коробку. Іду на пошту. Якщо забракують моє упакування і в них не буде нормальної коробки, то чесно псіхану і піду на нову пошту.
    Цей обмін особливий. Вперше я так довго ще не готувалась і до останього тягнула. Так що подарунок скоро буде і я сподіваюсь сподобається. Чекай моя форумляночка...ще капельку:)
     
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    А я вже з подарунком:) це був найприємніший початок тижня, звважаючи ще й на таку гадосну погодку надворі( все таке класне і особливе, вже чекаю коли зможу похвалитись в галерейці. От тільки форумлянка, на жаль, не назвала себе, не знаю кому дякувати...можн організатори мені дадуть підказку, а?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Всьо... Чергу відстояла, подаруночок відправлено. Тепер сидю і ждю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Я вже теж з подарунком. Немала як відписати швидше, але подарунок дуже сподобався!!!! Дякую щиро !!!!!

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А я буду завтра з гостинцем :), вже Укрпошта смску скинула
    П.С. Я вже з чудесним гостинчиком. Може вже можна відкривати галнрейку? Давайте хвалитись :)
     
    Останнє редагування: 26 Вересень 2018
  10. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    І я з подарунком :girl_dance::girl_dance::girl_dance:
    А моя отримувачка свій одержить в п’ятницю, тому хто ще без подарунка - чекайте на смс з нової пошти :girl_wink::girl_cool:
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    отримала сьогодні подаруночок!
    дуже дуже дякую! все просто ідеально моє! :girl_in_love:
     
    • мімімі мімімі x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    віддаюсь на побиття: я ЩЕ НЕ ВІДПРАВИЛА:girl_blush2: Все пішло не так, як планувалось. Спочатку була затримка з одним елементом, потім виявилось, що його взагалі не буде, потім, що вдалось виправити ситуацію, але затримка з відправкою. Мав прийти ще до минулої п"ятниці. Вчора забирали зранку пошту, ще нічого не прийшло. Аж ввечері появився той елемент на пошті. Забрали сьогодні зранку, спакували в машині, звичайно забули сфоткати. Приїхали в Солонку а НП, а там нема світла, ну логічно, бо в нас вчора і сьогодні до обіду його теж не було. Зараз розпакую, зроблю фотозвіт і завтра відправимо вже зі Львова, щоб до швидше прийшло:girl_yes2:
    Вибач, моя форумляночко, за затримку. Дуже сподіваюся, що подаруночок сподобається і виправить той "косяк":blush:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Melian

    Melian Well-Known Member

    А галерейка вже відкрита?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А я забула підписати :girl_blush2:
    Нє, я точно пам"ятала, що щось забула, але не знала що :girl_crazy:
    Ну, якщо що - звіт є в керівництва :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Я кажу вау!!!!а Ти?!...:)
    Сказати що я в шоці, то нічого не сказати.
    Я з подаруночком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Gorda

    Gorda Well-Known Member

  17. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    БЛІНННН..... я буду плакати, я пропустила свій улюблений обмін((( @Gorda а можна на наступний рік вже записатися?))))))
     
  18. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    На наступний рік ще не записуємо!!!! Я не забуду вам нагадати :girl_wink:
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Ура-ура-ура!!! я уже теж з подарунком, коли всі вляжуться - файненько це зазнимкую! все нереально класне і моє-моє. Чи я не уважна чи ще не знайшла - але наразі моя дарувальниця ??? відгукніться будь ласка. Тішуся як дитина, як то треба небагато аби було в жінки свято. ДЯКУЮ. Завтра буде звіт
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А я вже теж з подарунками!:girl_dance: Тішуся сильно-сильно!:connie_pull-pigtail Пофоткала все) Як тільки буде час, то побіжу в галерейку хвалитися:) Дякую велике !:heart::heart::heart::give_heart: