Коли я впустила музу в свій дім... Галерея Оленки

Тема у розділі 'Галереї творчих робіт', створена користувачем Оленка, 20 Листопад 2011.

  1. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Вишиваю я досить давно, навіть точно не можу сказати зі скількох років. Перші роботи були дитячі, не серйозні, маленькі і технічно не досконалі, але все ж були. Це був початок. Потім було деклькі років затишшя поки не натрапила на форум Вернісаж. Вміння і завзятість дівчат-рукодільниць так надихнула, що навіть не знаю за що і братися, не можу спинитися, в голові гора ідей, а часу обмаль. Ось так і получилась маленька галерея.
    Перші роботи
    Техніка вишивання - стандартний хрести і на одній картинці трошки беків. Вишивала нитками, які були в хаті, та з рештою і з тканиною така ж історія.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 20 Листопад 2011
  2. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Коли я впустила музу в свій дім... Галерея Оленки

    Мій весільний рушник
    Вишитий в далекому 2008 році.
    [​IMG]
     
  3. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Коли я впустила музу в свій дім... Галерея Оленки

    Весільна метрика
    Подарунок найкращі подрузі на весілля. Фата киці зроблена з фатіну, 3-ярусна і пришита лєскою.
    [​IMG]
     
  4. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Коли я впустила музу в свій дім... Галерея Оленки

    Годинник на кухню
    Це така собі відпочивалочка від процесу вишиття сорочки чоловікові. Доречі не одна :). Найстрашнішим було робити дирку у вишивці для механізму. Точно не для слабких нервів.
    Вишито на білій Aida 16 хрестиком та беком. У вишивці використано 34 кольори ниток фірми DMC.
    [​IMG]
     
  5. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Коли я впустила музу в свій дім... Галерея Оленки

    Сніговик
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2012
  6. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Коли я впустила музу в свій дім... Галерея Оленки

    Будиночок на ялинку
    [​IMG] [​IMG]
     
  7. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Коли я впустила музу в свій дім... Галерея Оленки

    Сорочка для чоловіка
    Вишита на рівномірці двома кольорами ниток: чорною та червоною. На вишивку використано 500 метрів нитки.
    [​IMG]
     
  8. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Коли я впустила музу в свій дім... Галерея Оленки

    Закладка для книги
    Подарунок для подруги, яка дуже полюбляє читати і фанатка котів :). Вишито на рівномірці. Використано 14 кольорів ниток.
    [​IMG]
     
  9. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Коли я впустила музу в свій дім... Галерея Оленки

    Пасхальний рушничок
    Вишитий на рівномірці хрестиком і бекстіч. Для прикрашання стрічок використно скляні бусинки. Закінчення зроблено вузликами макраме, над якими потрудилась моя сестричка.
    [​IMG]
     
  10. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Коли я впустила музу в свій дім... Галерея Оленки

    Вишита сорочка бісером
    Вишивала на полотні Цвейгарт 32 бісером ТОHO. Рукава і низ сорочки обшиті мереживам. Ззаду сорочка стягується шнурочком.
    [​IMG]

    Доречі, дуже хочу подякувати Дзвінці (Dzvinkalviv) за допомогу з вибором бісеру і Оксані (Окса) за вибір тканини, ниток і мережива.