Коли нема з ким гуляти

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем La esposa, 22 Квітень 2015.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Надіюсь, тему не дублюю, подібного не знайшла.
    Шукаю однодумців. Живемо в селі. Дітей довкола мало, я тут майже нікого не знаю. Виходить, що більшість часу гуляємо вдвох, або їдемо до Львова по справах і випускаємо дитину побігати чи в місті, чи деінде. В селі ніяких дит.майданчиків, кожен собі товчеться на своєму подвір"ї. А малюк любить компанію, увагу, емоційний. Часом беру його з собою, як йду до когось по справах, але бачу, що того мало.
    До себе нікого не водимо, бо мало кого знаю.
    Може варто записатися і хоч пару разів на тиждень на якісь розвивалки ходити? чи того замало?
    в сусідньому селі є дит.садок, може привозити на час прогулянки, щоб побавився?
    літо на носі, більшу частину дня надворі будемо, а гуляти нема з ким...
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013


    В садку можуть цього не дозволити.
    Домовитися з кимось і ходити гуляти до когось на подвір"я, або до себе запрошувати. Якщо не знайомі, то ж можна познайомитися.;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    може в селі на то дивляться крізь пальці, але взагалі завідуюча може заборонити. Бо в садочку всі дітки якоби " з довідками", згідно з якими вони можуть перебувати у колективі :), а тут в колектив приводять дитину без таких довідок :).Крім того, інший аспект- в садочку багато діток, які звикають там бути в колективі без мами. Тому бачити для них дитинку з мамою на майданчику- теж не бажаний стрес.

    Створюйте свій міні-садок на подвір ї- познайомтеся із сусідами,влаштовуйте спільні подвірні гулялки :). У мене сестра фактично теж за містом ( ще вважається містом, але вже на межі). То вони собі там такий мамський колектив забацали з сусідніх подвір їв, що і дитину можуть залишити один на одного.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    в мене свекри живуть в "майже"селі. теж всі сидять на своїх подвір"ях, на загальній вулиці лише проїжджаючі машини можна побачити.
    і от одного разу приїхали ми з дітьми і чоловікова сестра з дітьми. на подвір"ї шум\гам, діти бігають, дуріють. проїжджає машина, дає задній хід, виходить жінка :" о, скільки дітей! ми живемо трохи далі, і моїм дітям нема з ким гратися. може будуть діти разом бавитись?"
    трохи розчарувалась, коли почула що ми "доїжджаючі". але в ті дні коли ми є там , то кличмо тих хлочаків.
    до чого це я. пройдіться по селу, позаглядайте по подвір"ях, самі почніть розмову. тоді незчуєтесь, як набереться міні компанія для вашого малюка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    іра, може вже тоді ліпше до нас? у нас же ж повний фарш - і погуляти і поспати і поїсти) аби тільки дітки прийшли))
    а ніхто так часто не приходить:girl_cray:
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Варто, навіть щось простеньке малого дуже розважає. Ну і буде привчатись до якогось графіку помаленьку. Ми не садочкові, всякими гуртками теж компенсуємо брак дитячого колективу
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Isa

    Isa Well-Known Member

    В мене теж таке проблема,село...і тут не хочу образити нікого,але ті методи,що чую "з 3 міс пюрешки...бити по попі...і т.д.",то якось не можу,свого не нав'язую,але і того слухати не дуже хочу,і так виходить,що самі по собі більшість часу,ой, не знаю...думаю,що як під ростемо,то може кудись буду водити...

    А ще подумала,смішно як би ми тут ділилися такою проблемою,а виявилось,що в одному селі живемо:)може одразу будемо в офф писати звідки ми є
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    з лютого :)
    та воно то можна, але більшість мам такі як Isa пише
    я ж не витримаю))
    ооо, от про це забула. Таки правда.
    тепер тебе розумію, пригадую, як ти нас запрошувала весь час, як же я тебе тепер розумію..


    о, то я вчора так аспіратор продала. Думали, домовлялись, ніяк не виходило перетнутись, шукали через кого передати, а виявилось, що в сусідніх селах живемо)
     
  9. zolotusyk

    zolotusyk New Member

    О, і ми скоро такі будемо, преїжджаємо((( с. Підбірці, Пустомитівський р-н
     
  10. Isa

    Isa Well-Known Member

     
  11. zolotusyk

    zolotusyk New Member

    Приходьте в гості)))
     
  12. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    То певне які діти.
    Мому ну ніц колективу не треба.
    Адекватного люблячого дорослого, який з ним буде гратися- і все.
    А взагалі- цікаво так. Я думала на літо за місто переїхати якраз заради дітей. А їх бачу там не дуже то і є:girl_impossible:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    слушна порада - підтримую! У нас теж так було (пишу було, бо не знаю, як зараз, вже майже півтора роки не живемо там). Чотири мами, дев"ятеро дітей. Спочатку гуляли отакою юрбою, потім дійшло, що можна ж якось то все спланувати. То перейшли на 2 мами-9 дітей. Було дуже зручно! У когось в дворі пісочниця, у когось качелька, у нас був надувний басейн. Узгоджували-домовлялися, кому коли вигідно. Бувало, якщо погода не дуже, збиралися у когось вдома (таки село - то класно: і на подвір"ї воля, і в хаті не тісно).
    Але перед тим, як зважитися на таке, раджу деякий час таки погуляти, поспостерігати одна за одною, за дітьми. )) Бо була ще одна мамочка з дітками, то якось боязно було - і з нею не лишали, і без неї за її дітьми не наважувалися дивитися.
    Ну, і все таки таке гуляння розвивалок не замінить (хоча... якщо захотіти, то можна щось придумати). Я возила своїх хлопців на англійську в "Хелен Дорон" і на конструювання у "Винахідник". Ще одна мама возила своїх дівчат теж в Хелен Дорон і ще на танці і малювання.
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    А ми також будемо жити в селі,літом маєм перебратися, а зараз живем наїздами по 1-2 тижні,малятко ще маленьке (майже 3місяці) але я вже переживаю що ні гуртків, ні діток, мені хоч вовком вий,ще й в селі знаю одну продавщицю в магазині і все( Знайомитися незручно, я впринципі дууже рідко з ким знайомлюся,навіть не знаю що говорити...а в селі одні бабулі, правда літом трохи діток зі Львова приїзджає. с.Печенія, Золочівський район
     
  15. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Ми також переїджаємо, будемо жити в Старому Селі.
    Будемо шукати сусідів із дітьми)
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2015
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Знайома ситуація (с.Давидів). Тут навіть майданчика дитячого нема. Садок є. З дітьми гуляють по центральній вулиці :), біля школи, кожен біля себе...
    Моя доня дуже активна, соціальна, хоче контактів, тому минулого літа в 1р і 3 міс. записались на розвивалку на Сихові (нам по дорозі) і в басейн їздили. Розвивалку, може, і зарано почали, але то було для її спілкування з дітками. І тоді, і зараз після гуртка - майданчик, а тоді вже додому спати.
    Напрягає часом, поки візок в машину, купу речей на різні випадки, бо хата далеко, їздити кожен раз, півдня минає, але результатом я задоволена.
    Домашня качеля-пісочниця - це зовсім не те...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    ну як в Давидові нема як гуляти, то в нас тоді зовсім пічалька))
    ми як в Давидів приїжджаємо в газову контору, то я на той садок заглядаю, і заздрю місцевим мамам, бо багато дітей довкола. А в нас хоч вовком вий. Але трохи ситуація покращується, сусідський хлопчик не хоче ходити в садок і сидить тут цілими днями, то хоч якийсь товариш Нестору є))
     
  18. Isa

    Isa Well-Known Member

     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)


    ми переїхали майже 1,5 року тому. то поки Софі була ще зовсім маленька, то я ніколи не гуляла на подвір"ї, завжди їздила вулицями, обслідувала райони, магазини і т.д. думаю що якби на той момент в мене не було немовляти, то я б і досі не знала що, де і як тут у нас:) паралельно старалась знайомитись з мамами, які проїжджали повз нас(тут, на диво, не лише ми одні гуляли по вулицях), і таки вже багато з ким познайомилась, хоча для мене це теж непросто знайомитись з зовсім чужою людиною, але я розуміла що виходу у мене не було, бо хотілось все таки хоч трохи знати людей, мати до кого слово сказати.
    цієї ж весни ми вже все таки частіше на подвір"ї гуляєм, бо мала дуже любить кататись на качельці і ритися в піску, а ще часто треба поливати свіжопосаджені квіти та обробляти квітник, тому - мала бавиться, а я собі працюю.

    АЛЕ! я маю з чим порівняти, старша доня 5 років росла в квартирі на Сихові, багатоописувати не буду, просто скажу - мені зовсім не бракує того спілкування з десятками людей за день, бійок в пісочниці, видирання чужих і своїх іграшок, і слухання цілими днями пліток про те, хто кого вночі бив, і як хто викрикав. краще спілкуватись з людьми не кількісно, а якісно;)

    єдине що мене трохи засмучує, що саме на моїй вулиці не живе жодної дитини, а є такі вулиці що в кожній хаті по двоє-троє, але зараз добудовуються кілька нових будинків, і там точно є діти:girl_yes:, тому я в очікування:)
     
  20. Polalex

    Polalex Member

    Я заради садочка, розвивалок та басейна переїжджала до Львова. Ми жили в Рудно, але біля лісу, на крайній вуличці - там купа особняків, і власне всі гуляли на своїх подвір'ях. А в мене свого загородженого не було Уявіть, в кожній хаті по дитині, а мами одна одну не знають. А потім якось познайомилися, обмінялися телефонами, почали до магазину разом ходити з візочками, коли дітки підросли - запрошувати до себе на пісочок чи басейни( надувні), на Дні народження. Старший син досі дивиться свій альбом і показує де хто ( хоча 2 роки у Львова живе). Та й ми часто з мамочками руднівськими зідзвонюємося. Повірте, мамам легше знайомитися з іншими мамами - купа спільних тем, проблем, планів на майбутнє. На мене ніхто косо не дивився як починала знайомитися )))
    А у Львові шукала собі компанію у басейні, на майданчиках, тепер із садка з багатьма мамочками спілкуюся.
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 1