Колисання або як навчити спати самому

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем MILITARIYA, 12 Квітень 2009.

  1. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    в нас шось толком нема ніяких ритуалів. В обід часто так буває, що відразу по приході з вулиці мала вимагає цицю і тут же на ній і засинає.
    Ввечері колись ми більше люлялися зі співанням колискових. А зараз теж встигаю заспівати один куплет і вона просить вже цицю і знов на ній засинає. Ага... ще колись було миття ввечері перед сном. Але зараз якийсь вже такий затяжний період , коли воду вона розлюбила. А ще за 30-40 хв до сну її в воду вже не впхаєш ніякими задурюваннями, кричить і виривається страшно. Тому якщо я завчасу не припильную той момент, то ходимо спати без миття.

    Та мені тепер теж проблема - або циця або люляти на руках. А як відлучити від тої циці перед сном? (бо зараз майже тільки перед сном і відразу після сну в нас основні прийоми залишилися) Як відівчити від люляння, бо вона вже важкенька, і то зовсім не те задоволення вже мені носитися по хаті.
     
  2. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Та ми також на циці постійно засинали, тому ритуалів не мали. А тепер вже тиждень без грудей, то ввечері ще вкласти легше, бо почитаємо книжечки, пообіймаємося і засинає. А от денний сон... З ним біда. Раз заснув через істерику, бо він хотів мультики, а я принципово не вмикала, бо він мав спати, 2 рази з татом засинав і один раз з бабцею на вулиці. Тому питаю, може в когось якісь є секретні присипляючі ритуали перед сном :)
     
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    В нас окрім колисання, є окрема казка на сон, вона про тваринку. Власного виробництва, сюжет тре придумувати) Малий сам її просить. Але весь секрет в тому, шо я її не розказую. а наспівую. головне, шоб мелодія була така, шо заснути хочеться. Бажано сюжети теж без спецефектів) Не знаю, як би воно діяло без колисання, але ділюсь. Раптом допоможе)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. maavka

    maavka Well-Known Member

    Ніяких секретів) вдень так само книжечка. Мій синок ще не говорить і слухати не хоче казки, то ми дивимось вільмебух "Рік у лісі " (його улюблена) та інші книжечки. Я питаюсь де щось є, і синочок показує.
    Став засинати випадково, я навіть і подумати не могла, що він зможе сам заснути в 2.4 роки, бо він часто збудливим буває і не може свідомо розслабитись. А сталось то, коли мені не вийшло приспати на циці, синок встав зранку рано. Я втомлена сама заснула. Чоловік поклав Лева на ліжко в іншу кімнату, а він там потім заснув). Після того він міг заснути сам в кімнаті, просто його там лишала, навіть двері не закривала. А потім щось збилось і він тепер зі мною спить. Ми читаємо книжку і я закриваю очі і можливо сплю. Тоді і синок спить. Потім, якщо вийде я вихожу, але буває, він на мене ляже (але мене це не турбує, я і так дуже рада, що він сам засинає).
    Під час того такого присипляння синок може підплакувати (бо не зразу получається заснути), шукати зручне місце, щоб заснути.

    І сон денний змістився пізніше, бо сину на перші пори получалось заснути, лише коли він дуже втомиттся, АЛЕ ГОЛОВНЕ ЩОБ НЕ ПЕРЕВТОМИВСЯ.



    А наніч таки циця, хай це буде поступово, крім того не хочу дуже зміщати нічний сон.

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1