Кондиціонери за та проти ?...

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Масік, 21 Липень 2009.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Ми дивились на них. Ті труби дійсно не естетично виглядають, та й з відчиненим вікном охолодження не надто ефективне схоже.

     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Скільки користуємося, я ще ні разу не застудилася. Це якщо переохолоджувати приміщення, тоді так. Або якщо перед самим кондиціонером сидіти, може.

    У нас є. На одну кімнату діє, не більше. Сказати, що вони ліпші за ті, що у вікно вставляються - то навряд, хоча все залежить від потужності самого пристрою. Нам вистачає, купувати іншого не плануємо.
    До тої труби додається спеціяльна дощечка, яка допасовується до розміру вікна. Вікно тоді є закритим фактично. А трубу легко сховати фіранкою чи шторою. Тому із цим нюансом проблеми взагалі не бачу. А от щодо води, то так. Зрештою, забудете забрати воду вчасно, кондиціонер просто вимкнеться.

    Чому відчиненим? Воно зачинене, при тому цілковито герметично. :dntknw:
    А чому тут рідко таким хворіють? Інші кондиціонери?
    Я ще розумію в Нью Йорку захворіти, бо в поїздах метро завжди дуже низька температура, а як вийти з поїзда, то там не станції, а сауни.
    В Оттаві в автобусах теж температура супернизька, тому легко перестудитися, але поза транспортом я причини не бачу, бо в приміщеннях рідко буває так зимно, аби аж зуби цокотіли.
    Я наприклад перестудилася, коли запхала ноги в зимнющу гірську річку, при тому, що температура повітря була понад 30.
    У машині в нас кондиціонер постійно працює, бо інакше дихати не маю чим.
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2010
    • Подобається Подобається x 1
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    а в США я шалено мерзла від тих кондиціонерів, на вулицю грітися бігала.
    І в Чорногорії таки застудилась. Але у всіх випадках була надто велика різниця між Температурами в приміщеннях і вуликею
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    А куди Ви виводите трубу з теплим повітрям?
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Є спеціяльна дощечка з діркою для труби, яку треба вставити у вікно. Думаю, у Львові треба в кватирку виводити тоді й дощечку самостійно робити, бо в нас вікна суваються, а не відчиняються в один чи інший бік.
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Нема такого в нас у кімнатах, тому й кажу, що виходить у вікно...
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Значить до українських вікон не пасує такий варіянт кондиціонера.

    Тут то виглядає таким чином (залежно від вікон):
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування: 23 Липень 2010
  8. wind

    wind New Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    У нас є кондиціонер в одній кімнаті, але при такій жарі задумалась і в спальню встановити, так як спати з відчиненим вікном зовсім не допомагає, та й шум від дороги і від сусідів. Хіба переживаю, як на дитину буде впливати, він дуже любить розкритись вночі :girl_sad:.
    А він коли виключається, то тоді просто дує, не охолоджуючи повітря, чи повністю перестає працювати, а потім, коли температура підвищується, включається?
     
  9. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    ми тільки недавно встановили кондиціонер. Не хотіли спочатку, але коли у кімнаті 32 градуси і вдень і вночі, жити неможливо.
    Коли приходив конультант, казав, що не залишилось вже зараз бюджетних нормальних кондиціонерів - так народ все розкупив, а із ввозом зараз не дуже, через неврегульовані митні справи. Ми поставили Kentatsu. Ще серпень попереду.
    Кондиціонер має і функцію обігріву (для весни-осені, коли ще опалення нема), має бути економніше за обігрівач.
     
  10. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    от і я сьогодні дивилась на кондюки,в мене 9 поверх і я собі слабо уявляю,як вони то встановлять,а ремонт не попортять,бо пригадую на роботі встановлювали то не дуже естетично виглядало)))
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    ну одну дзюру вони мусять зробити .
     
  12. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Я однозначно кажу кондишинам - проти :)
     
  13. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    обгрунтуйте будь-ласка :girl_impossible:
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    У нас кондюки (мульти-спліт система, коли на вулиці один агрегат стоїть, а в хаті розведено на декілька кімнат) вже пару років на мансардному поверсі стоять. Того року робимо ремонт з переплануванням на іншому поверсі і там теж всюди ставимо кондюки.

    Минулий рік ЦІЛЕ літо, аж до якогось числа жовтня ЩОДНЯ був включений наніч кондюк у спальні. В нас він абсолютно тихий, чоловік виставив якийсь такий режим, що дме воно кудись в сторону і я по поясниці ніц не відчуваю (бо то з моєї сторони висить).

    Взимку ми в спальні скручуємо опалення, щоб було не більше 20, найкраще 18. Але кондюк поставити на 20 - то вже ДУЖЕ холодно. Ще якщо рухаєшся, то не так зимно, а як сядеш, то вже мушу шкарпетки одягати. Тому на ніч ставимо 22-23. А вдень 24.

    Ми ставили - мітсубісі, інверторні, тобто навіть взимку при -20 їх можна вмикати на обігрів, що інколи робимо, коли приїхали звідкись і опалення було скручене, а треба обігіріти швидко хату. Плюс вони фільтрують повітря яке ганяють і фільтр миється.

    Ніколи від кондюка не хворіли, ні ми, ні малий, який спить розкритий, але через кондюк одягаю йому піжаму

    В машині постійно кондюк вмикаю, бо навіть з відкритим вікном в мене на одягу в таку спеку може перебивати піт, потім дискомфортно себе почуваю..
     
  15. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    По-перше, мені некомфортно від них, по-друге, відразу хапає горлечко, по -третє, сама ідея того, що на вулиці 30, а в хаті 20 є для МЕНЕ неприродньою :) В спеку себе почуваю класно....
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    в мене та сама біда і лише тому мені з ними не комфортно, бачу кондюк відразу трохи паніка... але вдома на мансарді є кондюк, зараз ввімкнений вдень, трохи хату холодить...коли я піднімаюсь відразу вимикаю:) Коли ходила на роботу кондиціонери мали вчіпити десь біля мене, сказала звільнюсь- купили вентилятор:girl_haha: В машині клімат-контроль, комфортна температура 21, сварюсь постійно з чоловіком бо він в жару 18 ставить:girl_cray: каже що для нього то ідеальна температура, а мені три рази такого повітря "хапнути" і привіт тонзиліт:)
     
  17. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Надибала таке:

    "що стосується одного з основних аргументів, що маючи кондиціонер Ви ризикуєте отримати застуду, то це взагалі смішно. По-перше, застуда виникає не від кондиціонеру, а від мікробів чи вірусів. По-друге, якщо Ви боїтеся переохолодитися, то не спрямовуйте потік охолодженого повітря на себе, особливо під час сну або відразу після знаходження у більш спекотному місці. По-третє, Ви маєте змогу встановити в приміщенні оптимальну для Вас температуру, але з різницею не більше 5-6°С у порівнянні з вулицею. Для більшості людей це 23-24°С. А якщо Ви увімкнули 18°С, сіли прямісінько під кондиціонер та задрімали, то не кондиціонер тут винний, як не винний він у ангіні, отриманій від холодного пива чи трьох порцій морозива."
     
  18. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    У нас нічого не зіпсовано, білі стіни лишилися абсолютно чистими, і дірки не видно. Напевно, залежить від майстрів - нам трапилися дуже гарні, казали, що старалися якомога акуратніше все зробити.

    А взагалі я зрозуміла, що кондиціонер - це найкорисніший прилад у хаті :)
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    І це ключова фраза. Весь світ живе мирно з кондюками, а в нас дикий досвід і відповідно таке ж ставлення до них.
    Чому кажу дикий - бо ввімкнути 20 градусів та ще й турбо режим у 30 -градусну спеку - то направду тій людині ніхто не винен. Хоча це негативний досвід в громадських місцях - коли в нас ти заходиш в магазин, а там на температуру з різницею 15 градусів налаштовані кондюки.
    В Європі мало не законодавчо закріплюють оцей проміжок дозволеного відхилення від температури назовні. Тому там все добре.

    А як щодо людей, які Вас оточують? Ви теж їм влаштовуєте спеку? І річ зовсім не в комфорті (хоча то певно вікова ще любов до спеки:) ).
    Декому (он моїй мамі, вона не є похилого віку) лікарі наполегливо радять сидіти тільки в кондиціонованих приміщеннях. Багатьом хто приймає різні препарати теж протипоказана спека.

    До речі. аргумент для тих в кого офіс не обладнаний кондюком:)
    І медичні страшилки для тих хто поки, що любить спеку:)
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2010
  20. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...



    Дівчата, а кондиціонери багато світла беруть?