Кондиціонери за та проти ?...

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Масік, 21 Липень 2009.

  1. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    тобто якщо зараз надворі 37 градусів, то вдома треба ставити 31? Тоді в кондиціонері взагалі немає сенсу. У нас стоїть десь 24 вдень і 25-26 вночі, і все супер, ніхто, слава Богу, не застуджується. А в Штатах у спеку і в магазинах, і в машинах, і в автобусах - справжня морозилка, і теж нічого, ані разу не хворіла. Можна брати з собою легкий светрик. Те саме стосується роботи - дуже негуманно, коли через одного мерзляка п'ятеро людей паряться без кондиціонера. Мала такий досвід на одній з робіт, і це було нестерпно.
     
  2. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Кондиціонер включаємо кінець квітня-травень і виключаємо вересень-початок жовтня, завжди ставимо на 20 хоч на вулиці може бути 35. Всі живі й здорові вже багато років! Тут кожне літо таке як це літо в Україні.
     
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Це також дратує клерків за кордоном:) Але в них ці системи автоматичні і ніц не зробиш.
    Чула офіційно максимально дозволена різниця - 10 градусів.

    Ось і в Росії вже проводять офіційні роз"яснювальні роботи:
    Шкода на українські просвітницькі проекти в тому напрямку не наштовхнулась. А чому? Ех, як завжди позаду всієї планети.
     
    Останнє редагування: 4 Серпень 2010
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    от це я і мала на увазі,коли написала,що з ними мені не комфортно. Заходжу в банк, сідаю ,чую на мене крутий обдув,повертаю голову-кондюк-т 18 градусів, звичайно тим хто там працює він не шкодить бо файно холодить приміщення, потік повітря спрямований на клієнта:)
    Кондюк то швидше добро ніж зло,але лише в тому випадку, коли температуру я сама наставляю, вдома комфотно 23, в машині 21-не зважаючи зима чи літо, в сильну жару зараз в машині ставимо 23,бо трохи переживаю щоб малявку не простудити
     
  5. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    В цивілізованій Європі в офісах кондиціонування автоматичне і централізоване - і жодних пультів))
     
  6. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Краще би так :) Бо у мене на роботі хлопці ставлять +18...а на вулиці +30... Результат: я відлежала 2 тижні з бронхітом серед літа.
    Все добре, коли в міру...
     
  7. maximo

    maximo New Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    дійсно дуже велика проблема кондиціонерів це занадте використання їх. Коли розпарений заходиш з вулиці в холодний Банк (18 градусів) чи магазин і приходиш додому вже шия болить, або насмарк. Якщо кондиціонер то небільше 5-7 градусів нижче нід на вулиці.
     
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Надумала купити кондиціонер додому перед сезоном, поки ціни дешевші і нема ажіотажу стосовно них. Підкажіть, будь-ласка, який краще купити для спальні. Наперед дуже дякую за допомогу.
     
  9. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    і я задумуюсь над кондюком, як згадаю минулорічну жару то в піт кидає.....(

    дівчата а яким фірмам Ви надаєте перевагу?
     
  10. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    І ще, 1000 грн за встановлення, то дорого (в мене 6й поверх), бо батькам і іншому місті встановлювали за 200, в сезон, своєї черги тиждень чекали, та й кондиціонери не встигали в магазини привозити, так розбирали.
     
  11. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    а майстрів по встановленню самим шукати чи де купуєш там дають координати?

    і ше питаннячко чоловік каже шо вони багато світла гонять?!
     
  12. Oneal

    Oneal New Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    нам майстра порадили. світло трохи беруть 2 кіловати в годину, але то на максимальній потужності. є там енергозберігаючий режим. ми літом платили відсотків на 20 більше іж раніше. але то було наше спасіння. коли в хаті мала дитина яка в жару просто спати не може то про тих пару гривень навіть не дивишся
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Ми минулого літа за найспекотніший місяць, коли кондиціонер працював безперестанку, заплатили за електрику на 20 грн більше.
     
  14. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    В магазині є така послуга. Але я і по оголошенням бачила, що встановлюють.
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Ми вчора кондиціонери встановили. Тепер літня спека нам не страшна:girl_dance: Якщо хтось цікавиться ставили "Neoclima" - співвідношення ціна-якість оптимальне. Встановлював знайомий майстер, хоча фірми, які займаються кондиціонерами теж надають таку послугу.
     
  16. LinaD

    LinaD Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Ми теж минулого тиждня поставили кондиціонери. Чоловік довго вибирав, бо нам потрібно не лише охолодження, а і обігрів (в нас квартира крайня, дуже холодна). По відгуках і порадах обрали Mitsubishi Heavy з інвенторним управлінням (це при обігріві здається економить електроенергію). Можна при морозах його включати...але вартість тому відповідно тисячі на дві більше, ніж звичайного кондиціонера , що до -5 градусів мороза (наш до -20, чи -15 працює)
    Дуже задоволела, так як нагріває кімнату буквально за 5 хв. Працює дуже тихо. За охолодження нічого ще сказати не можу...ще не випробовували. Але друзі ставили такі ж літом і охолоджували. теж задоволені.
    Трошки шокувала вартість встановлення, за 2 штуки заплатили за встановлення 2200 грн. (можливо тому, що через лоджію тягнули вивід на зовні).
    До встановлення треба продумати місце встановлення, от я хотіла в спальню і кухню...бо літом на кухні просто жах. Так нам з фірми не рекомендували на кухню ставити, швидко з ладу виходить від кухонних парів, які осідають на всіх деталях.
    Ми поставили...час покаже.
    Хто ще сумнівається - раджу ставити однозначно! головне спланувати місце. щоб потік повітря не попадав на ліжко,чи диван...
     
  17. orki

    orki New Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Може хтось підкаже, наскільки часто треба чистити кондиціонер, щоб він не розпилював мікроби, а охолоджував повітря?
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Фільтри треба витягати і чистити десь один раз в тиждень самостійно. А загальну чистку майстром бажано проводити раз на рік.
     
  19. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Хтось ставив кондиціонер у квартирі,де дуже сухе повітря зимою?Хочемо ставити на літо.Але зараз у нас дуже сухо.Переживаю чи літом кондиціонер теж буде сушити.
     
  20. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Поділіться, будь-ласка, кондиціонери яких фірм у вас стоять вдома? Чи ви задоволені їх роботою?