Кондиціонери за та проти ?...

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Масік, 21 Липень 2009.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Буде сушити, але можна купити кондиціонер з функцією зволоження повітря або окремо зволожувач докупити і включати їх одночасно.

    ---------- Додано в 10:08 ---------- Попередній допис був написаний в 10:04 ----------

    В нас Неокліма - трохи зашумний і коли ставити на найвище положення потоку повітря під стелю, всерівно повітря йде не під стелю, а десь посередині кімнати. А так, хороший кондиціонер, з основною функцією охолодження справляється добре.
     
  2. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Дякую за відповідь! Напишіть, будь-ласка, яка саме у вас модель?
    Чи можна контактні дані вашого майстра (можна у ПП)? Він працює в якійсь фірмі, що продає кондиціонери?
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Тиждень тому поставили Ерго. Як на мене то теж дуже шумний. Особливо зовнішній блок. Але оскільки ми його планували включати тільки в нашу відсутність- то нам це не дуже заваджає. Охолоджує він добре. Але у нас південна сторона, сусіди зверху\знизу\з боків кондиціонерів не мають і після охолодження тепло швидко вертається(((. На наступний рік треба буде ще в кухню купити. А ну і сушку в ванні заізолювали- то вже повільніше температура піднімається
     
  4. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    - ось це реальна причина високої температури повітря, а не
    бо основні теплонадходження поступають через вікна і зовнішні стіни. ще суттєво гріють квартиру побутові прилади ,типу комп"ютер , посудомийка, ясно що плита, духовка.
    як на мене, то досить неефективно включати кондей, поки вас нема дома, а потім прийти ,виключити і знов грітись. насправді кімната охолоджується дуже швидко ,можна прийшовши додому включити найхолоднішу температуру на 10 хв, а потім поставити якусь комфортну. бо інакше вам рахунки прийдуть такі величенькі, а ефективність сумнівна.
     
  5. bilo4ka

    bilo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    в нас також (NEOCLIMA NS 07 AHK)

    в положенні LOW практично не шумить. Навіть спати можна!
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    З нашим теж спати можна (NS 09 LHB), він не так шумить, що аж спати не можна, просто є й тихіші кондиціонери. Можливо комусь це принципово при виборі, тому й написала.
     
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Я теж так раніше думала. Але в ці дні ж сонця практично немає але все одно після виключення температура швидко піднімається.
     
  8. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    тому що будівельні конструкції (в даному випадку зовнішні стіни) мають досить велику теплову інерціїність. це означає, що вони грілись на сонці, наприклад тиждень, а потім ще пару днів віддають тепло, навіть коли сонця нема.
     
  9. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Це не зовсім кондиціонер, може треба було нову створити, але чи хтось встановлював в квартирі рекуператор (провітрювач), зокрема цікавить відгук про "Прану"
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Ми зараз в пошуках.
    Зупинили свій вибір на LG (Корея).
    Але думаємо чи варто переплачувати 100 дол. і більше за інвекторний.
    Ніби шумить менше, споживання електрики менше і плавніше температуру підтримує.
    Також стоїть питання де саме купляти. Можна замовляти на фірмі з гарною репутацією (більше 15 років працюють у цій галузі) чи замовляти через нет. Другий варіант трошки дешевше виходить. Приблизна на 1000-1500. Але чоловік схильний до першого.
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    ми також зупинились на LG і власне купили інверторний.
    у нас модель LG CS 12 AQ
    крім того що шумить меньше він споживає меньше ел. енергії, має ширший діапазон робочих температур.
    Ми купили на південному, в перевіреного роками продавця )) по ціні вийшов нам чуть дешевше ніж ціна на розетці.
    Вчора були в ельдорадо чи що там на науковій, поруч з антошкою.... ціна нашої моделі 8 тис. з копійками. Ми злегка прифігіли...ото ціни магазини луплять...
    На цьому тижні будуть встановлювати, потім поділюсь враженнями як він у використанні...

    п.с. планували загалом ставити два, один 9-ку на спальню, і 12-ку на вітальню, дитячу, коридор і кухню, ну в общєм на всю решту квартири бо фактично двері не закриваються або відсутні тому повітря циркулює там всюди...
    Але наразі вирішили поставити 12-ку у вітальню, подивимось як воно буде, як буде потреба в окремому для спальні, то ще доставимо. Планували 9-ку брати з тої ж серії LG CS 09 AQ
     
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Ми теж обрали цю модель. В нас квартира маленька, то 9 буде цілком достатньо. Якщо нас все сподобається, то будемо ще ставити в іншу кімнату теж 9.
    Майстер, який приходив казав, що ніякої вигоди немає ставити мульти-спліт.
    Якої зборки?Турецької значно дешевший.

    Яка ціна встановлення? Ви самі шукали майстрів? Читала, що саме краще викликати з сервісного центру. Щоб в подальшому все було ок. з гарантією.
    Нам за встановлення сказали 130 дол.
     
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    за країну виробника не скажу, всі ті кондюки нашої моделі які ми дивились вживу по магазинах і в нечі читали - були корейські. В одному магазині сказали що турція чи корея вже виявляється по кожному конкретному кондею, і наперід цього взнати не можна, бо які є на складі такі і поступають у продаж, а кожну модель можть збирати і там і там. Крім того ціна є за конкретну модель а не за країну виробника цієї моделі...
    там де ми купили комней, атм же і порадили майстра.
    теж читала, але думаю що це один з варіантів додатково навьязаного сервісу по типу "свій до свого по своє"
    дес такі ціни і є, а вам таку ціну сказали в оф. сервісному центрі ?
     
  14. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    О, і ми поставили сьогодні LG інверторний також 12-ку. :)
    Ніколь, скільки Ви платили за встановлення?
     
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    а де ви купляли свій?
    і як перші враження?
    хоча ще погоди немає, щоб провірити як слід )))
    Ні, але в сервісному приблизна така сама ціна.
    Але там треба чекати. Черга...

    Мене цікавить, якщо встановлення не з сервісу, то як потім гарантія? Хто приїде в разі чого? Хоч практично всі відгуки, що LG працюють справно.

    Ми ще до панасоніку приглядаємося, але інвекторний трохи дорого нам виходить.
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    ще не платили ( ну але скільки буде вже стільки буде, визвонювати по майстрам не маю ні часу ні бажання) кондей буде в середу, а наразі чекаю майстра щоб показати йому фронт робіт, бо ми тут дуже хитро хочемо його встановити, не знаю чи хватить майстру довжини рук, бо довжини драбини йому точно не хватить ))

    ---------- Додано в 19:42 ---------- Попередній допис був написаний в 19:38 ----------

    спитаюсь, а за який конкретно сервіс йде мова, той що на Юнакієва? бо я до них щось не можу додзвонитись. Мене власне також цікавлять гарантійні випадки при умові встановлення кондея приватними майстрами.

    Бо теоретично, гарантія розповсюджується на пристрій а не на встановлення. А встановити можна і самому якщо знати як.
     
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Не знаю як з LG, але в гарантійний Mitsubishi Heavy талон має вводитися дата монтажу/експлуатації. Саме з цього моменту починає діяти гарантійний термін. На гарантії мають бути печатки фірми-монтажника. Без цих даних гарантійний талон вважається недійсним.
     
  18. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Свій купували в інтернет-магазині 5ок.
    Модель ось така:
    http://www.5ok.com.ua/lvov/kondicioneri/lg-s12-aft.html
    Вже сьогодні встановили. То наразі враження дуже позитивні. Працює дуже тихенько, в нас комп набагато більше шумить, ніж той кондюк. Режимів - море (дай Боже розібратися з ними усіма). Поставили поки що на обігрів ))), то гріє теж непогано. :)
    Встановлення оплачувала при покупці - за 12-ку коштувало 860 грн. + доплата за матеріали (вийшло ще біля 450 грн.)

    ---------- Додано в 17:08 ---------- Попередній допис був написаний в 17:06 ----------


    При покупці дають гарантійний лист. Нам на гарантії не поставили дати )), добре що хоч штампік вліпили )).
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    і у вас в гарантії є телефони сервісного центру? можете сказати? бо гугл видає штук 10 сервісів, але знати б який з них є дійсно офіційним.

    до речі 5ОК, це інет магазин фокстрота, це одна по суті компанія, так що думаю що у вашому випадку відмазуватись і грішити на монтажників ніхто не буде, якби раптом не дай Бог щось трапилось....
     
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Ми на днях зайдемо на Юнакієва. Нам 5 хв. ходу. Розпитаю все. Хочеться розібратися, бо фірми дають сильну накрутку. Ціна на інвекторну 9 нам сказали 830 дол (нехай дадуть знижку кілька відсотків), у інтернет-магазині фокстрот така сама модель приблизно 4900. Круто... більше 1800 грн різниці.
    А ще лякають, що купуючи через нет можна попасти на неофіційно завезені моделі. Тут взагалі ніяка гарантія не буде дійсна, бо в системі такого кондиціонера немає.
    Була на оф. сайті LG. Фокстрот є офіційним дилером.