Кондиціонери за та проти ?...

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Масік, 21 Липень 2009.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Дзвонила на Юнакієва....
    перпшим ділом запитання в лоб а чому не купили кондюк в них і одночасно не замовили встановлення?! ну але ж хто знав що вони також їх продають, да і по яких цінах?
    а по суті питання - неважливо хто встановлює кондюк, головне щоб була ориганільна заводська гарантія, правильно заповнений гарантійний талон, з вказанням продавця, моделі, дати продажу і печатка. І в разі чого сервіс не бачить нічого кримінального що встановлював хтось приватно.

    А вони встановлюють - 1000 грн ( станд. набір 4 метра трубки) якщо довше - то 125 грн за метр/п, якщо треба послуги альпіністів то ще 300 грн.
     
  3. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    В мене в гарантійному листі на LG телефон стоїть на Україну 0800303000. Але в мене коліжанка вже стикалась з післягарантійним обслуговуванням на сервісі, то знає де вони є у Львові. Між іншим, вона залишилась дуже задоволена сервісом і якістю.
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Ніколь, ви мене зовсім не здивували ;) Я розумію як формується ціна і що на неї впливає.

    Тепер про за і проти ))) Були ми сьогодні на консультації в лора Юрочка. То я його питала чи не буде сильної шкоди для дитини? Сказав, що хіба сидіти з відкритим ротом перед самим кондиціонером ))) А так, якщо якісний кондиціонер, гарне розподілення потоку повітря і не сильний перепад температур з вулицею, то шкоди не буде. .
     
  5. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    То смисл?
    на дворі +35, а в хаті +30? :)
     
  6. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Ви вже встановили ваш кондиціонер?
    Якщо ще ні, і думаєте кого покликати на встановлення то сміло можете кликати майстрів з оф. сервісу.
    Вони нам в понеділок встановили, я була приємно вражена і відношенням до роботи і до акуратності в роботі, і до дотримання чистоти в квартирі клієнта. Прийшли зі своїм пилесосом, на стіну підклеївали мішечок щоб зі сверла все туди попадало а не розсипалось по підлозі, все за собою поприбирали, все зробили акуратненько і з найменшими втратами. І за це все 1000 грн за встановлення, фактично вийшло дешевше ніж кликати майстрів приватників.
    На гарантійному талоні відмітились, штампик фірми поставили, все перевірили, все запустили...
    В общєм я дуже рада що таки до них звернулась, і однозначно раджу.
     
  7. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    о, справді дешевше. майстер-приватник нам назвав суму 140 дол за встановлення + вартсть кондиціонера, і це при тому, що електрик зараз кидає проводку під кондюк, тобто їм по суті роботи буде мало. а можна в пп, де то ви замовляли?
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    тобто робить розетку десь повише ніж всі решта, щоб вона була для кондюка?
     
  9. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    ага, майстер задиктував нам відступи від стелі і від кута стіни і сказав їх передати електрику, а той знає, шо з ними робити.
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    ну ви просто перед тим подумайте і може оберіть кондиціонер який вам треба буде встановлювати.
    Бо є кондиціонери в який шнур до розетки тягнеться напряму від внутрішнього блока що на стіні висить в квартирі( вот як вам майстер задиктував), а є такі, в який живлення йде від зовнішнього блока, який на вулиці.
    Вот в нас якраз другий варіант, тобто від розетки яка захована внизу за тумбою, їде шнур, який через стіну підключений до зовнішнього блока на вулиці, а вже від зовнішнього блока разом зі всіма кабелями і трубками їде кабель до внутрішнього блока на стіні в кімнаті.
    І таким чином на стіні у нас висть кондей, від нього ще 15-20 см короба до кута кімнати, в коробі якраз заховані трубки і кабеля, і все. Ніяких більше шнурів, розеток і вилок під кондюком немає.
     
  11. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Капець! Мені 1300 вийшло. :girl_devil: Ще й натоптали болота на моєму паркеті :girl_devil: і квіти на балконі поламали ((((
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    може у вас так вийшло бо якихось затрат було більше?
    вони мені казали, що 1000 грн це є стандартне встановлення і до 4 м кабелів і того всього що вони там тягнуть, якщо більше 4 м, то кожен наступний метр +125 грн. Якщо треба допомогу альпіністів чи вишки, то ще +300 грн.
    У нас було стандартне встановлення, вручну, вписались в 4 м, тому 1000 грн.
    Встановлювали Юра і Любомир, дуже акуратно, не насмітили, килим згорнули, але я попросила їх розутись бо діти були періодично поруч на підлозі.
     
  13. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    У нас кабеля було не більше 3 м. Ціну за встановлення ми заплатили в магазині на 100 грн. вищу ніж звичайно, тому що кондиціонер 12-ка (типу більший, потужніший чи що), тобто в магазині заплатили 850 грн. і тим майстрам за матеріали (!) ще 450 грн. Така в них система :girl_mad: Причому повідомили нас що ще платити за матеріали окремо самі вже ці майстри, які вже записували нас на встановлення, а в магазині - ні гу-гу.
    Навіть телефонувала, уточняла, як таке може бути. Ну то все правильно - платіть, просто вам не сказали. Мусили платити ((.
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

     
  15. madchen

    madchen Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Чи користувався хтось при встановленні кондицінера послугами компанії Старколд?
     
  16. liyama

    liyama миється в бані

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    наявність кондиціонеру не звільняє від потреби у якісній вентиляції. кондиціонер не бере повітря зовні він як холодильник охолоджує тільки повітря яке вже є в квартирі. А вуглекислий газ накопичується що з кондиціонером що без. Що спричиняє до апатії втоми, зменшення концентрації уваги депресії, погіршення працездатності і т.д.
    Щодо кондиціонерів
    не варто обирати мобільні, бажано обирати інвертор - але вони значно дорожчі .
     
  17. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Замовляли встановлення кондюка ще взимку в сервісному центрі lg, але ми тоді ще кондюка не брали, а тільки все продовбали, щоб потім насадити блок і кондюк, щоб ремонт не псувати. Вони тоді взяли за роботу 1000 грн і сказали, що потім тільки за кондюк заплатим, а монтаж вже оплачено. Тепер звернулись до них за кондюком, а в них його нема, кажем, що замовим в іншій фірмі, то вони кажуть, що встановлення 500 грн. Ми ж вже заплатили за монтаж, то ж іхні проблеми, що в них нема в наявності тоі моделі. Що робити?
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    а вони коли нам кондей ставили то ремонт і не попсули, взагалі. Робили дуже акуратно і обережно.
    А ви за монтаж за що саме заплатили? за дирки в стіні?
     
  19. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    Вони сказали, що в цю тисячу входить все-матеріали, робота і встановлеггя майбутнього кондюка. А тепер в них тоі моделі нема, братимемо в іншій точці і вони хочуть взяти 500 грн за монтаж.
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Кондиціонери за та проти ?...

    я певно не так висловилась, мала на увазі що вони вам тоді зробили тільки дирки в стінах а все решта потім? Просто ті дирки вони робили акуратно і чистенько і ремонт не постраждав зовсім