Конкурс "Вишивальний Холмс" :)

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Ума, 7 Вересень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Конкурс "Вишивальний Холмс" :)

    Далеко нам ще до тих Холмсів!!Хомка, мусиш на форумівці показати що ти собі вгадуванням заробила))
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурс "Вишивальний Холмс" :)

    Отже, задачка виглядала ТАК:

    1. Колібрі і Гібіскус --- naturals
    2. Тріо тюльпанів --- LudmilaP
    3. Dimensions "Hydrangeas and Shells" --- NikaLovely
    4. Незабувайки --- lapocka
    5. Осінній подих вітру...краса безмежності... --- Kasia
    6. Dancing Tulips --- Xomka
    7. Тюльпани для Мами --- Фіяна
    8. Тліючі жаринки --- kitka
    9. Квіткова акварель --- Нифка
    10. Мої туліпи --- KvVITkA
    11. Троянди на білому стільці --- Ума
    12. Запах весни та літа --- вишиванка
    13. Волошки --- Oddly
    14. Лілії --- Holly

    Наш Холмс розгадав: 1, 2, 5, 6 :), 8, 10, 13 і все :)

    Вітаю!
     
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Конкурс "Вишивальний Холмс" :)

    Всьо, я впала....НікаЛавлі , Ума без слів!! молодці!!!
    Кась, а я виявляється була за тебе))
     
  4. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Вишивальний Холмс" :)

    а я була впевнена на 100%, що "Hydrangeas and Shells" вишивала Фіяна, а НікаЛавлі взяла отак і ......... вишила)))))))) молодець.
    А Колібрі я думала, що вишила Хомка, вона ж писала колись, що хоче їх вишивати.
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Вишивальний Холмс" :)

    значить мої 4 це Кася, Кітка, Квітка та Ума (оці і була впевнена беззаперечно) :) хе, непогано. Волошки спершу написала Оддлі, а потім змінила на Хомку. І за Лапочку забула :girl_sad: (Галя молодець - дуже ніжно!). Присвоїла Незабувайки Орман. А от решта моїх пострілів - це пальцем в небо, не дивно що не вгадала :girl_crazy:
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Конкурс "Вишивальний Холмс" :)

    А я, а я, а я вгадала Оддлі!! :crazy:

    а мій список виглядав так:

     
  7. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс "Вишивальний Холмс" :)

    :girl_crazy:за нахилом хрестиків)
    "Лілії" Холлі - за цифрами, написаними маркером. почерк Олі:girl_spruce_up:
    "Мої туліпи" Квітки - за описом роботи - була важка і пережила разом з вишивальницею багато чого.
    ото всі роботи, які я впізнала:girl_smile:
    решта ну так вже понаплутувала, але головне, що була впевнена, що вичислила правильно. ото дівки! вміють здивувати:good:
    Умчик, молодець! той дизайн - надзвичайний, дуже ніжний і, водночас, якийсь особливий. спершу думала голосувати за нього, але проголосувала таки за "Hydrangeas and Shells", бо приснився він мені вночі. і тепер по ночах не можу спати - думаю про нього:girl_crazy:
    ов, добре, що не забула. робота Квітки. дуже масштабна, як на мене. Віко, молодець, що взялась за туліпи!
    і ще. була на 99,5% впевнена, що "Осінній подих вітру" - то робота імель, а ракушки з гортензіями - Касіна, бо французів багато:girl_crazy:
    Людиних тюльпанів приписала Мар'ясі, а Хомчиних - Одлі...натомість думала, що Хомка вишивала тюльпани для мами. а троянди на білому стільці - Фіяна...словом, заплуталась я в тому всьому...
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс "Вишивальний Холмс" :)

    Всі так файно розписують, що і я розпишу свої умовиводи:
    1 -Колібрика приписала Есрпозі : ну от щось мені от такі роботи, з такими квітами, кругленькі, то в її стилі.
    2. Тріо тюльпанів приписала Хомці: сама не знаю чому, може тому що швидко з масштабними процесами справляється і тому що то опідпадало під її опис розмірів конкурсної роботи :)
    3- Гортензії приписала Naturals, бо чомусь вони мені видались в її стилі, от такі голубенькі, в такому оформленні (варіант з Нікою теж був, але ж вона так на спільник\й процес підписувалась, що я ту думку від себе відганяла...)
    4-Прикинула, що в Імел було мало часу, і хрестики в її сторону, тому Незабувайки присвоїла до imel
    5- Як і більшість Касину роботу приписала Умі - ота "непостійість" мене дуже збила з толку. Хоч варіант Касі як автора дуже ідуже розглядався - ну дуже вже схожа з роботою Кітки :)
    6-Танцюючі тюльпани вирішила, що це робота NikaLovely, бо беку багато :)
    7-Квітка - не знаю, цю роботу асоціювала саме з нею
    8-kitka - тут я вгадала :) Аргументом першим були нитки Анкор, тоді все решта вже побачила :)
    9-авторство цих квіточок приплела ОxankaF, бо виглядали мені стіни дуже схожими на її :)
    10- Мої туліпи думала, що вишила Olena-m. бо та робота була менві дуже схожа на її тюльпани вишиті, оті вирішила, що , певно, до пари
    11 -Троянди на стільці приписала Касі - ну бо такі рожеві, роботи купа :)
    12- LudmilaP - єдина робота, яка виглядала мені на ледь затоновану чаєм тканину (яку я шукала довго і нудно)
    13-Oddly - тут вгадала (ну бо робота масштабна, ще й мала час вишитирешту з тої серіїї і останнім часом ніц не показувала)
    14 - Нифка, бо в темі про спільну покупку рукодільних товарів виявила, що Нифка брала люрексову канву і писала що для конкурсу...

    Ніякий х мене дешифрувальник :girl_crazy:
     
Статус теми:
Закрита.