Конкурс: Золоте яєчко

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем levandivka, 5 Листопад 2009.

?

Золотого яєчка вартий:

  1. плітка про легеневу чуму

    22 голосів
    8,5%
  2. біляві питання

    68 голосів
    26,2%
  3. Де взяти олійку з каки?

    45 голосів
    17,3%
  4. я русский бы выучил...

    20 голосів
    7,7%
  5. Якщо комусь таке підійде

    49 голосів
    18,8%
  6. Волос на ... перді

    56 голосів
    21,5%
  1. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

    я пишу про те що не заперечую можливості використовувати щось з любов'ю, а ви пишете про те що не сприймаєте поєднання цих понять. Різниця таки є.
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

    Комерційна тема, що кого цікавить? Не подобається - не дивіться. Віжками не користувалась, але з нами гуляла мамочка з таким девайсом, без каблуків і без перекошеної постави у дитини. Обом було зручно, і мені язик не повернеться сказати,що вона свою дитину менше любила. На ДП часто буває перебор...
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

    та що вже приховувати - це все я, ну і Імель (нічо шо я тебе приплела?)
    а квіточки на тортик є кому ліпити...

    truth will set you free, but first it will piss you off
    вільний переклад - правда зробить вас вільними, тільки перше сильно вкурвить
     
  4. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

     
  5. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

    це просто реклама даного товару, який треба продати так чи інакше ( щоб його купили, написали що це з Любов"ю) більшість йде на такі уловки. Я деколи ржунемагу з тих реклам по телевізорі:D, хто на шо вчився:)
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

    З нами в парку один час гуляла мамочка з грубеньким таким малюком з такими "віжками", то всім казала що "он равновесие не держит". Може їм було так зручно, але збоку виглядало весело :girl_smile: Ми таким не користувались, але мали ходунки, манеж якийсь час (допомагало коли мала вдома по хаті ганяла на початках). Справді, у кожного свій підхід і є свій розум (не всі ж одностайні у порадах і поглядах тут на ДП), не треба сваритись.
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2014
  8. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

     
    Останнє редагування: 16 Січень 2014
  9. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

     
  10. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

    а й справді - історія банальна. Як і я вся. Пересічна. Не ексклюзивна. Тому, що так склалося життя, так склалися обставини. Але я вижила - не зважаючи на манку і сочки і віжки. І діти мої вижили. І виживуть діти тих "хто не такий", як там казали - "індивідуальний" о. !
     
  11. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

     
  13. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

     
  15. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

    :girl_crazy: Не вигадуйте))) І взагалі, дівчата, про віжки і про природнє материнство можна посперечатись у відповідних темах. Мене, наприклад, дуже вразило те, що один з модераторів цього форуму виніс підпис комерційної теми (читай - свого клієнта) у тему Золоте яєчко. Людина продає свій товар, її слоган - її справа, якщо він суперечить правилам цього форуму - повідомте їй особисто, а не висміюте тут.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

    я прям боюсь спитати. Ви що думаєте що модератори за гроші тут прибирають?

    як і дописи всіх решта, які все ж потраплять у "золоте яєчко". Чи як підпис комерційний, то отримуєш імунітет?
     
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

    Не бійтесь, не кусаюсь. Чесно? Я не уявляю навіть на яких підставах працюють модератори, але точно знаю, що за комерційну тему форумлянка заплатила і в своїй темі рекламує свій товар. В інших темах такого не пише. Де проблема?
     
  19. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс: Золоте яєчко

    "золоте яєчко" - це конкурс смішних висловів чи друкарських помилок. Що смішного "у віжках - на шпацер з любов"ю" - не розумію. Окрім, як висміювання мам, які ті віжки використовують. Не треба зносити в ту тему все підряд і висміювати вже не допис, а самих форумлян, причому в гострій формі:
    Ми дикарі!