Конкурси для дітей. Балачка

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Liliyah Romanova, 4 Грудень 2009.

  1. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    Давайте так, перенесіть на пів року, що б ми по віковій категорії до вас дотягнули( я звісно шутку, не баньте ;) )
     
  2. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    Це моя Ангелінка обожнює малювати у Пеінті!!!
     
  3. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    А де ця робота від Бородінки? Чому її не видно тут?
     
  4. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    і нам пеінт не загрузився!!!
     
  5. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    Тому що всі роботи надходять ведучому конкурсу (в даному випадку Лілі), а він уже виставляє їх на сторінку. Так як надійшла всього одна робота, очевидно що конкусу поки не буде, немає змісту виставляти в цій темі, на мою думку. Хоча можна виставити в якійсь іншій:girl_smile:
     
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    Але несправедливо -дитина старалася, треба якось винагородити, хоч горнятком:)
    І дуже хочу ту роботу побачити:)
     
  7. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    Думаю раз надіслали малюнок значить дитина віднеслась до тої справи серйозно і розраховує на конкурс, буде вона єдина от і хай отримує головний приз.:girl_mad:
     
  8. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    :) На це ми також погоджуємося.

    Я думаю, як дасть мені Бозя сили, натхнення і грошенят, то може проведемо конкурс, як пропонувала Цокотушка в обговоренні - за віковими категоріями: для діток від 1 і до ...(там побачимо, зорієнтуємося).
     
  9. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    Бородинко-ти супер!
     
  10. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Дівчата! Давайте організуємо конкурс дитячого малюнка, але з віковими категоріями: від 0 до 2; від 3 до 5; від 6 до 8 і від 9 до 15 - чи такий поділ був би добрий? Якщо так, то буде 4 категорії-номінації. Але я сама не справлюся - можу забезпечити гарними призами тільки 1 вікову групу (хотіла би найменших, але то не принципово). По решту звертаюся до Вас:
    1. Питання до модераторів, найбільшою мірою до Лілі, чи ви погодитеся керувати цим конкурсом і кожній дитині організувати грамоту за участь.
    2. До Лідуши, чи Ви б погодилися стати спонсором для вікової групи 6-8?
    3. Може хтось хоче стати спонсором ще для двох груп? Бо інакше призи з мого боку не будуть такими, як мені би хотілося!
    Якби оті всі питання вдалося вирішити, то можна було б від 1 січня стартувати з темою "Зимові мотиви".
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурс дитячого малюнка "Свято надходить!"

    З цим до спонсора. Але як на мене, дивно.
     
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    а чому дитина? Я думаю, що це батьки віднеслась до цієї справи серйозно. Чи як це відбувається, батьки садять дитину і кажуть: гарно малюй, бо то на конкурс? А якщо не на конкурс, то вже не старайся? Сумніваюсь, що так все відбувається. Я думала, що ми будем приймати участь у конкурсі, але з тими клопотами не було часу навіть малювати, в школі контрольні, готуємось, а як є вільна хвилина, то вдарились трохи в ліпку пластикою, а потім трохи прихворіли.....
    П.с. відчуваю, полетять в мене зараз тапки, чи то клякси....
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Я власне, теж думаю, що за клопотами люди погубилися й тому не вийшло прислати роботи. Цей існуючий можна продовжити до кінця січня. А можна розвинути Ксенину ідею й зробити для кількох вікових груп і на кожну призи розробити.
     
  14. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Я також підтримую ідею з нагородою для донечки Бородінки. Не можна старання, як дівинки так і мами залишити поза увагою. Спонсори, благородно, повинні б були це врахувати.
    СУПЕР!!!
    Ксенина ідея чудова. От тільки, на мою думку 9-15 років трошки забагато. Може б то таки 5 номінацій (9-11 і 12-15). Подумайте над цим, пліііззз.
    Ксеню, а давайте на двох усі призи організуємо? Може й з виставкою щось придумаємо.
    Маю ще одну ідею для дитячого конкурсу. Тим більше, що почавши в кінці січня можна зробити його не лише цікавим, а й актуальним. Пропоную зробити конкурс дитячої ілюстрації поезії Т.Г.Шевченка. Дитячі роботи на таку тематику, як правило свіжі, не заяложені стереотипами, діти спроможні вміру серйозно та вміру творчо підійти до таких "дорослих" тем. Як Вам така ідея?
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Ну, вимагати в спонсора призи після таких слів буде якось не тойво.
     
  16. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Я тоже за конкурс для более младших
     
  17. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Я би хотіла запитати поради старожилів: чи буде достатньо бажаючих для двох старших вікових категорій. Бо за лінієчками не видно, щоб у багатьох форумлян були дітки старші 10 років. Якщо я помиляюся, то звичайно можна зробити поділ на 2 категорії, як пропонує Цокотушка, а як не багато, то я б казала залишити так, як є.
    І чекаю останнього слова від Лідуши - це її конкурс. Мені би не хотілося її безславно витіснити.
     
  18. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Tsokotukha, перепрошую, якщо зарізко, але яке ви маєте право вказувати, що повинен робити спонсор, а що - не робити???
    Є правила, якщо вам не подобається, то не беріть участі, ніхто не заставляє. Мене ваша поведінка обурює. Робіть свої правила, робіть свій конкурс, а інших не треба хаяти.

    Хочу запропонувати систему, яка успішно діє на багатьох форумах.
    Конкурс починається 1 числа місяця - модератор відкриває гілку.
    Учасники виставляють свої роботи прямо в гілку. На це виділяється 2 тижні, тобто, до 15 числа місяця.
    З 16 до 30 (31) іде голосування.
    Тобто, ключові числа 1-15-30

    Призи, якщо нема спонсора, віртуальні нагороди - якісь звання, значки..., залежно від конкурсу (напишу в ПП Лілі один з прикладів).

    Ось, зкопіюю сюди з одного форуму, конкурси проходять без жодних проблем.

    Конкурс будет проходить с 1 по 15 декабря.
    Голосование пройдет с 15 декабря по 1 января.
    Смена конкурсов и голосований будет происходить в разное время.
    ВНИМАНИЕ: призов не будет. Победитель получает виртуальную награду.

    Правила участия в конкурсе:
    1. Участвовать в конкурсе и голосовать могут только зарегистрированные участники форума.
    2. На конкурс принимается только одна работа от одного участника форума, если иное не оговорено выше.
    3. На конкурс принимаются фото, сделанные самими форумчанами. Фотографии (открытки), скачанные из интернета, будут удалятся модераторами форума. Профессиональные фотографии, сделанные в студии не принимаются. Модераторы имеют право запросить оригинал фотографии на электронную почту.
    4. Администрация форума оставляет за собой право удалять фотографии, если они не соответствуют правилам и тематике конкурса в любой день конкурса и голосования.
    5. Писать комментарии в данной теме запрещено. Для этого существуют темы Комментарии к конкурсам и Вопросы и пожелания по конкурсам.
    6. Максимальный размер фото - 640 pixels!!!!! Фото, размер которого превышает 640 pixels, снимается с конкурса.
    7. ВНИМАНИЕ! НОВОЕ ПРАВИЛО: если Ваше фото победило в каком-нибудь нашем конкурсе, второй раз на конкурс эту фотографию выставлять запрещено.
    Отныне и навсегда:
    Если модератор просит прислать оригинал фото, то оно должно быть ИСХОДНОЙ, до кадрирования и поворота, не важно в какой программе. Если у вас такой фотографии не сохранилось, то, увы, фото снимается с конкурса.


    О том, как разместить или уменьшить фото, читаем в теме Инструкция, как разместить фото.
     
  19. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Гуцулянко, даруйте, але абсолютно не мала на меті нікому вказувати, що повинен робити спонсор, а що - не робити. Без посилання підтримала попередні дописи:
    З огляду на такий допис
    Проте надалі вважаю, що це було би благородно. Але прийматиме рішення в будь-якому разі спонсор. Чи не так?
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Система хороша, але явно не для дитячих конкурсів, бо якщо форумлянці в підпис таке поставиш, то куди дитині?

    Спонсор цього конкурсу вже перейшов одну суперечку. Тепер ще й тиск "дайте приз". Я лише спостерігаю, але мені дуже дивно, хоча дитина файна, малюнок солодкий, але тиснути на спонсора - не вважаю доречним. Ви ж не даєте самостійно вирішувати, а вказуєте. (кажучи "ви", не маю на увазі виключно й саме вас)