Конкурси для дітей. Балачка

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Liliyah Romanova, 4 Грудень 2009.

  1. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Я перепрошую, але тут очевидно сталось ще одне непорозуміння.
    Була не уважна то ж сприйняла бажане за дійсне. Потрактувала пропозицію Бородінки, як обговорення нового конкурсу дитячого малюнку. Якщо ж мова іде про продовження старого - то не даватиму порад, не обговорюватиму, не втручатимусь і не даватиму нікому ніяких вказівок (не вказуватиму) так як ніколи такого на форумі не робила.
    Ще раз прошу пробачення.
     
  2. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    А дитині з дорослих проблем не дивно? Уявіть як її мамі пояснити" Вибач твій малюнок ніхто не оцінив бо ніхто більше нічого не надіслав, чи що там ще...."
    А що мама малювала?


    Може створити якусь гілку де будуть виставлені роботи переможців(лише переможців), або справді продовжити цей конкурс, але залишити все просто так, негодиться.
     
  3. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Взагалі-то ми з Яринкою з того проблем не робили. Я дякую усім, хто відстоював наші інтереси, але псувати через то собі нерви і стосунки з іншими форумлянами - то воно того не варто!
    Я думаю не варто так категорично! Ідея хороша, є її автор, то чому не продовжити конкурс, трошки підкорегувавши правила, якщо спонсор погодиться. Якщо ні, то можна розпочати "інший новий", але ж від спонсора конкурс дитячого малюнку суті не поміняє - ми ж пропонуємо просто розширити число можливих учасників.
     
  4. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    По-перше, у нас НЕ дитячий форум.
    По-друге, спонсор нічого не зобов*язаний
    По-третє, спонсор має право міняти правила на протязі конкурсу
    І останнє, що ви вчепилися до того подарку. Нема ніякого конкурсу! Із-за браку робіт він не відбувся. Невже ви того не розумієте? І дитина 6 років це зрозуміє.
    Не треба робити трагедію. Є ідеї щоб продовжити, і почекати на інші роботи, або трошки підредагувати умови, розбити на групи...
    На тому зосереджуйтеся, а не на благородності, яка в цьому випадку зовсім недоречна.
     
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    якщо ви цитуєте мене, точитайте, будь ласка, мій цілий текст. Я писала про те, що мама підійщла теж серйозно до конкурсу, так як я не підійшла настільки серйозно, як Бородінка, і ми не надіслали малюнку, не викроїли часу цим зайнятись.
     
  6. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    От, поки писала, Бородінка мене випередила.

    Tsokotukha, не ображайтесь. У вас хороші ідеї, щодо змін у конкурсі, от на них і варто зосереджуватися.
     
  7. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Ксеню, моя категоричність грунтується на тому, що попередні мої поради (на початку конкурсу) попали під обстріл критики та зауважень, які базувались на тому, що спонсор диктує правила гри. Тому не сперечатимусь із цим твердженням. Та й Гуцулянка мені зробила відповідне зауваження.
    Цілковито з цим згідна і жодних образ, єдине, що Гуцулянко, не хаяла я нікого. Не в моїх правилах.
    Якщо ж буде необхідна моя допомога з призами чи якась порада то обов"язково відгукнусь. Але після такої категоричної реакції на початку конкурсу просто не хочу втручатись, щоб не загострювати ситуації.
     
  8. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Не знаю, але після тих сварок чомусь вже ні конкурсів не хочеться, ні чого.Моя мала також малювала два урокі впідряд малюнок для конкусу(ми не уважно подивилися на вікові обмеження) і щоб не засмутити дитину пішли і купили їй набір олівців. А тут іньша справа, тут дитина знала, що вже приймає участь у конкурсі! а дорослі не можуть ні як визначитись давати їй подарунок чи ні , як на мене це низько і не гарно (дітей взагалі гріх обманювати):girl_mad:
     
  9. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Погодьтеся, це б повинен був вирішити спонсор (тільки не кажіть, що я також тисну на Лідушу): конкурс відмінено, чи продовжено прийом робіт, чи можемо починати новий?! Ми тут усі пересваримося, а спонсор МОВЧИТЬ!
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Як то не спонсора конкурс обговорювали? А ці слова ніби ж не говорили про окремий.
    Як на мене, Цокотусі з Бородінкою варто писати спонсору й дивитися, як вона це все бачить.
     
  11. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    А вона не читає нашого обговорення???
     
  12. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Привіт всім. Щойно прочитала все ваше бурхливе обговорення і мушу відповісти.

    По-перше, згідно з тлумачним словником
    КОНКУРС, - Змагання, яке дає змогу виявити найбільш гідних із його учасників або найкраще з того, що надіслане на огляд.
    То б то, одна надіслана робота не дає нам змогу провести конкурс і тим більше нагородити переможців, бо їх нема.
    А стосовно нового конкурсу. Я була дуже розстроєна, що всі проігнорували мій конкурс. Якщо дійсно тепер з'явилися охочі прийняти в ньому участь, то я буду рада продовжити його у попередньому форматі, наприклад, з січня місяця.
    Наразі я не хочу приймати участь, як спонсор у інших конкурсах.
    Ще хочу додати нову конкурсну умову: всі роботи мусять бути намальовані від руки, а не за допомогою комп'ютерних програм. Оскільки Каляки-Маляки - студія, що розвиває саме ручні види художньої творчості. Це можуть бути живопис, графіка, аплікація, але головне, щоб "своїми руками".
     
  13. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    То як, конкурс продовжено???
     
  14. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Є охочі виставити роботу на конкурс :) Якщо він ще чинний....
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Прошу надсилати роботи на пошту посиденьок. Якщо назбирається хоч 10, зробимо голосування. До кінця січня чекаємо на роботи.
     
  16. Indi

    Indi New Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    шкода ,що можуть брати участь дітки форумлянок які мають не менше 100 дописів.Ми маєм гарний малюнок -но не маємо 100 дописів.:girl_spruce_up:
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Ксеню й Цокотухо, зі всього бачу, що перший конкурс радше не відбудеться, тому якщо маєте бажання провести свій спільний - дуже прошу. :girl_smile:
     
  18. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Це за умовами уже объявленного конкурсу? Вік дітей від п’яти років,, 4,5 не можуть брати участь?
     
  19. Lidusha

    Lidusha New Member

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    А скільки хоч робіт люди прислали скажіть,будь-ласка?
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Конкурси для дітей. Балачка

    Як була одна, так і лишилася. Можна дозволити постити роботи просто в темі, якщо вважаєте, що це змінить ситуацію. Я вже ту одну розмістила в темі.