Конкурси на ДП

Тема у розділі 'Форумні конкурси', створена користувачем Ума, 31 Травень 2009.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    дивно...я написала зовсім не з тим,щоб Гуцулянка образилась:girl_in_dreams:...сорі, якщо чимось зачіпила...просто, як на мене, не зовсім правильно зводити конкурси до дитячих фото і т.д....можна паралельно вести 1 дитячий і 1 недитячий конкурс, бо тут великий відсоток дівчат, що наразі не мають діток...ось і все...а реакція була нормальна, можливо, допис некоректно написала....ось і все:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    то реакція, прошу пані, у вас дивна... ви запропонували 3 конкурси з яких 2 дитячі.
    на мою скромну думку, дитячі конкурси, не зацікавлять, тих хто не має діток, хіба як сторонніх глядачів. а хотілося б щоб УСІ ПРИЙМАЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ зі своїми фотографіями.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Конкурси на ДП

    А може у когось нема фотоапарату, тому всі полюбе у фото-конкурсах участі прийняти не зможуть...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Пропонувати і проводити - різні речі. Я можу сотню напропонувати, але які з них втілять в життя будуть вибирати модератори.

    п.с. реакція в мене нормальна. :)
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    ви не зрозуміли не йшлося ПРО конкурс фото митців. а йшло про конкурс де форумлянка зможе виставити фото з собою на задану тему.. будь-яке. а наприклад у конкурсі діти і тваринки - не всі виставлять фото.
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурси на ДП

    зараз досперечаєтесь і я проведу конкурс серед вишивальниць :)

    а шо нє? най інші теж голочку в руку і на конкурс :)

    наразі я зупиняюся на красі або перевтілення із зачісками.

    із дитячих пропоную два: паняночку і пана. фото треба тематичні.

    ще ніяк не можу забути фото нашого Левандівки - маленької дівчинки-лисички! така файнюня була. Можна конкурс костюмів серед діток провести.

    п.с. і підтримую гуцулянку, що конкурс треба проводити в більш стислі терміни - до місяця часу. Просто потім можна повторювати конкурс
     
    • Подобається Подобається x 11
  7. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    а може все ж не краса, а стиль:girl_in_dreams::girl_cool:
    бо то вже буде...знаю, бо вчилась між самих дівок і були у нас такі конкурси..то прошто капець був...:girl_spruce_up::girl_curtsey::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Ну можна й стиль. а на які параметри кандидатки тре звертати? стильний одяг і макіяж?

    наприклад, Пані Сила духу, я навіть приблизно не уявляю на що треба звертати увагу у віртуальному спілкуванні, щоб визначити цю Пані?

    п.с. на ці всі конкурси претендентки самі повинні виставити свою кандидатуру. А в нас наразі з тим туго. А якщо обирати вже з виставлених фото, то вийде Краси :)
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    ніхто сам себе не запропонує точно. треба оголосити 2-х тижневий вибір претенденток по такому самому принципу, як і в першому конкурсі.
    думаю МІС СТИЛЬ - файний конкурс. про стиль - була ціла гілка навіть на форумі, думаю кожна форумлянка визначить свої претенденток за своїми поняттями стилю.
    хтось може має і спортивний стиль - головне, щоб він був органічний до цієї людини.

    конкурс Пані і Пан - дитячий - підтримую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Конкурси на ДП

     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    СЯНЯ - вона тоді САМОВИСУВАЄТЬСЯ! це ж дозволено було і в першому конкурсі. тільки ніхто не хотів цим скористатися
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Дівчата, не спиречайтесь, бо так ніколи не прийдете до спільного, Ума читає мої думки!!! :)
    Пропуную створення рубрики\підрубрики (щоб нікому образдиво не було, бо так і не зрозуміла, яким чином вибирались дівчатка на конкурс, є маса хороших людей, які справді заслуговують на увагу!, ну але я не про те...
    Пропуную:
    1) найкраща вишивальниця (вас там ціла група, пропунуйте людей)
    2) найкращий модератор (пропонуйте людей)
    3) найкраща матуся (хоча кожна з нас найкраща)
    4) найкращий пупс
    5) найкраща господинька
    6) кращий фотограф (конкурс фотографій)
    7) і т.д
    бо так як ви мислете...ніколи нічого не вийде, все має бути сплановано!!!
    Хто буде судити ці конкурси??? Незалежні люди, тобто, Вадим, чи інші фотографи не мають права судити конкурс фотографій, а судити будуть незалежні експерти...ну наприклад: Птася, Ульянка, Оленкастар...таким чином потрібно вибирати людей!!! Так само як і найкраща господиня...та всі решта тонкурсів!!! Оцінювати мають НЕЗАЛЕЖНІ люди!!!

    Я про те, щоб все було сплановано, ось Ума, Ви пишете конкурс: паняночка і пан, а де умови конкурсу? Зрозуміло, що у нас в всіх дітки різного "калібру", є дітки по 4-5 рочків, а є типу моєї кнопки, то зрозуміло, що моя програє в цьому конкурсі, бо ще маленька, але серед своїх ровесників, діток до 1-року, ми б позмагались!!!
     
    Останнє редагування модератором: 11 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  13. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Справді???? Я тоді або не уважно читала, або щось не так зрозуміла...:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Так само, як і вишивальниці, потрібно враховувати досвід, якість та обовязково складність роботи, бо я також можу сказати, що вишиваю, поставивши всього один хрестик на канві!!! :) :)

    Ще можу запропонувати конкурс: Філософ ДП!!! Я навіть знаю кандидатуру...Лілю!!! поки вона одна ... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    ніц з того не вийде. ясно що в кого більша картинка з масою ниток - той має більший досвід. як оцінити наскільки майстерно це вишито? по фото?

    короче, думаю, Модератори мають вибрати самі і оголосити про конкурс з ПРАВИЛАМИ і все.

    і що то буде за конкурс з 1 претендентом?:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    Kasia на рахунок вишивки Ви дуже помиляєтесь, кількість ниток неможе свідчити про майстерність вишивальниці...про це свідчить складність роботи!!! Справді дуже важко судити про вишивку на фотографі,ї особливо коли у фотографа руки тремтять, але ж все таки це можливо!!!
    На гахунок Філософа...пропонуйте варіанти, я написала як приклад!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    ну якщо чесно, я рахую що оцінити СКЛАДНІСТЬ вишивки не реально і об'єктивно це не вийде.
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Конкурси на ДП

    дівчата, дитячі конкурси треба буде обов"язково ділити за віком. оскільки 3 місячна масюня не рівняється з 5 річною
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Конкурси на ДП

    А ще різні теми, не просто пан і пані...а наприклад по віку, як Анута писала "До 1 року" , "Від року до 3-х років", "Від трьох і вище", "На всі "32"" (найкраща посмішка), "Сонне царство", "Бешкетник"
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    умови будуь, як тільки визначимось з конкурсом (тре конкурс на кращий конкурс провести :)). Звісно, що для дітей поділ піде по віку. і я б казала для проби провести наразі серед річних діток (до року часу, наприклад від 6міс.+- пару міс, бо не перевіриш правдивість). чому до року - бо зможуть взяти участь майже всі діти, всім було колись рочок :)

    щодо вишивальниць: конкурс можна проводити не на найкращу рукодільницю, а роботу. Кожна рукодільниця пришле фото своєї роботи на голосування, при чому я б казала, авторство зберегти в секреті до кінця, щоб оцінювали власне роботу, а не улюблену форумчанку. На жаль, я не маю багато робіт щоб виставити, маю одну закінчену, і то всі її знають :sad:

    так само з конкурсом фото, треба так, щоб оцінювали роботу, а не нік. тому я би авторство притримала до кінця конкурсу
     
    • Подобається Подобається x 13