Костоправи, остеопати.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Катруся, 11 Жовтень 2009.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В Кушніра Богдана теж були? Тут про нього дуже багато теж написано. І якщо що, то я за нього не агітую. Бо чекати по три місяці на свій 3-хвилинний візит мені не подобається. Але він єдиний, хто реально мене поставив на ноги, коли жоден лікар не хотів за мене братись.
    Погоджуюсь, що потрібно займатись постійно, підтримувати свій стан. Але спочатку таки проблему треба вирішити. Пройшла це на власному досвіді, не дай Боже нікому.
    Тому оте всі дураки трохи не тойво.
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  2. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт! Порадьте ортопеда для дорослого у Львові. Питання полягає в тому, що жінка вагітна, і є наявний сколіоз. Необхідна рекомендація/консультація на те, які можуть бути пологи чи природні, чи кесерські?
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Лікаря радити не буду, але маю сусідку з дуже серйозними проблемами спини (теж сколіоз). Народжувала сама вже третю дитину.
    Ну і я маю проблеми (правда не сколіоз), то лікарі не забороняли природні пологи. Але радитись звичайно треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Може хтось має актуальні контакти Юрченка, знає як з ним зв'язатись, допоможіть будь ласка знайти.

    Ще цікавлять відгуки про інститут вертебрології, що на Кульпарківській. Хтось пробував там лікувати проблеми постави і хребта?
     
  5. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я думаю можна дзвонити за старим номером мобільного
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Та от за старим щось не вдається дозвонитись покищо(
     
  7. Olya Sas

    Olya Sas New Member

    Підкаіть,будь ласка,новий номер телефону Юрченка.Дуже треба. Можливо хтось знає де саме він зараз приймає???
    Старий номер мобільного недійсний,а стаціонарний - не відповідає.
     
  8. Кароока

    Кароока New Member

    тут багато хто пише про Юрченка, підкажіть як саме він працює, чи усім вправляє хребет, бо мене турбують зажими в шиї , спазмовані мязи шиї і головні болі, чи він з цим допоможе?
     
  9. катенок

    катенок Well-Known Member

    В мене те саме.. вже не знаю до кого іти.. здається вже всюди була
     
  10. Кароока

    Кароока New Member

    Була сьогодні вперше на прийомі в Юрченка і просто мушу висловитись. Наперед прошу вибачення у тих людей,яким він дійсно допоміг, але у мене склалось враження ,що мене просто розвели. Прийом тривав напевно 5 хв, не довше, лікар за цей час робив якісь поглажуючі рухи вздовж хребта, і весь час говорив, що в мене десь зажато і від того всі проблеми. Підняв дві ноги зігнуті в колінах і взуті в кросівки, і сказав нібито одна нога коротша, через деякий час підняв їх так само, виглядали вони так само, але сказав, бачите вже рівно. Каже, у вас права рука гірше піднімається, я кажу ні, ліва, а він , ні жіночко права. Те саме з шиєю, каже попробуйте повернути, бачите , вже краще, я кажу шо вроді так само як було... і т. д. Дай бог щоб завтра, чи післязавтра я дійсно відчула себе краще і мої головні болі пройшли, але враження не дуже. У мене постійно болить шия, то до неї віне доторкався і навіть не дивився на неї Я йшла звідти і сама собі посміхалась, з того як за 5 хв "чогось" запалатила немаленьку суму. Якось так... Маю актуальну адресу і контакти, кому треба можу дати...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А скільки? Цікаво.
    Я ходжу до іншого лікаря. В мене прийом тих же 5 хвилин. Правда, треба роззутись, роздягнутись до білизни. Ну і результат не миттєвий, десь за тиждень-два.
     
  12. Кароока

    Кароока New Member

    не знаю чи можна тут писати ціну...
    і надіюсь , десь глибоко в душі, що результат таки буде...повторно не казав приходити
    --- дописи об"єднано, 22 Травень 2019 ---
    напишіть куди ходите і з якими проблемами, можете у приват
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мене в оточенні багато хто до нього ходить. Що мене дивує, що він проводить перші маніпуляції без рентгену. Мені б було лячно до такого йти.
     
  14. Кароока

    Кароока New Member

    в мене по рентгену нестабільність шийних хребців...
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А чому не можна?
    Я своєму оплачую 250 грн і отримую квитанцію. Все чесно. Ходжу до Кушніра Богдана. Проблем маю декілька, але не в шиї.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Чоловік був у нього кілька разів, давніше. Там справді прийом триває 5 хв. Був швидкий ефект, але і нетривалий. За 1,5-2 місяці все поверталося. Не скажу, що шарлатан. Але це не повноцінне лікування, скоріше як швидка допомога якщо в той момент немає можливості нормально пролікуватись. Ну і почули таку думку від одного лікаря, що всі ці методики вправляння руйнують хребет. Постійно це робити не можна, бо потім вже ніхто не дасть ради. Тому чоловік відмовився від цього варіанту. Краще раз на рік-півтора пройти нормальний курс, ніж щодвамісяці ходити до Юрченка.
    Я до нього сходила одного разу разом з чоловіком. Він щось пояснював про біоенергетику, ніби бачить проблемні місця). До всілякої езотерики в галузі медицини скептично ставлюся. Але хтозна)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @Rodionochka, а як довго у Вас тримається результат після Кушніра?
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, з власного досвіду - те, як довго триває «ремісія» після відвідин остеопата/реабілітолога/костоправа, в основному залежить від пацієнта, а точніше того, як пацієнт виконує рекомендації (басейн/вправи/ощадливий режим).
    Хто знає історію мого чоловіка, дивуються дивовижному результату, беруть контакти реабілітолога.
    Але по факту той же реабілітолог розповідав про жінку, якій він полегшив складну ситуацію і наполегливо рекомендував басейн+вправи.
    Через якийсь час ту ж саму жінку до нього на прийом на руках приніс чоловік, бо відняло обидві ноги.
    Як дійшло до анамнезу, в басейн не ходила, бо далеко добиратися, вправи не робила, бо живе в приватному будинку, коло якого роботи багато.
    І для цієї жінки наш реабілітолог буде поганий/одноразовий/неефективний.
    Хоча з досвіду мого чоловіка, свою ділянку роботи він робить добре, просто робота терапевта в проблемах зі спиною - це 5% успіху.
    Решта 95% - це вже наполеглива праця пацієнта.
    Не буває так, що людина нищила здоров‘я роками, а потім за помахом чарівної палички зцілилася.
    Це як зі схудненням - скілька часу накопичували зайві кг, приблизно стільки ж піде на те, щоб їх позбутися, і чим більше зайвого (чим довше не слідкували за собою), тим більше доведеться попрацювати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Kroshka Enot за мене вже все правильно написала). Якщо я чемно все роблю, то ефект може бути роками. Але якщо запускаю, маю якесь порушення тощо, то деколи можу і пару разів на місяць бути в нього.
    Взагалі в нього запис за 3 місяці наперід. Відвідую більше для підтримки, для огляду.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Кароока

    Кароока New Member

    В Юрченка 400 грн
     
    • Інформативно Інформативно x 1