Кран для ванної кімнати

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем RUSlana, 15 Жовтень 2009.

  1. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Дівчата (ну і хлопці які є :girl_smile:) підскажіть будь-ласка де можна купити не дуже дорогий, але якісний кран (щоб не лущився верхній шар) у ванну. Може на якійсь гуртовні, бо рік назад чоловік поміняв трубку, з якої вода тече (не знаю як воно там називається носик ... чи хобот), але брав на Торпедо і вона через пів року полущилась, а тепер ще й з отих вентилів де вода закручується капає. коротше тре міняти і моя задача зібрати інфу:girl_spruce_up:, а мужа - купити і поміняти:girl_devil:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. ksenia

    ksenia Member

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    Найбільший вибір кранів на Південному - можна вибрати на будь-який смак і за прийнятну ціну.:girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    Я недавно в Кракові проходила повз крамницю сантехніки, в них на крани одної фірми (не рекламую, ніззя) дають 100 років гарантії:girl_haha:
     
  4. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    Цікаво получилось - чоловіу на південному купив якісний і не дуже дорогий кран польської фірми (правда гарантія 3 роки).
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    це не на польскі крани гарантія 100 років.
    а взагалі на таких речах як сантехніка не можна економити....вам же лрожче вийде, бо дорогий кран служитиме 5-10 років, а дешевий потече і втратить вигляд за рік
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    За декількох умов:
    1.фільтр
    2.вода
    3.користувач
     
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    Мені з польських подобається продукція Краківської арматури-це ТМ, вони справді дають таку гарантію і їхня продукція мені підходить по дизайну, Іра на довгому такому "носику" вже кілька раз зависала, але ще живий)
     
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    а ми купили дорогий німецький змішувач у ванну і тепер трохи шкодую - теж має гарантію, але за 2 роки бачу вже , що накип від тої паскудної води робиться....
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    А на накип гарантія "тю-тю..."
     
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    змішувачі, які мені подобаються для умивальників в ванній
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    змішувачі, які мені подобаються для ванної
    [​IMG] [​IMG]
     
  12. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    +1. ВідГРОХав купу грошей за змішувач Грохе. Шо толку шо гарантія 10 років - трохи більше 2 років витримав сихівську воду. Купив си український Гейзер за 100 гривень і маю чистий спокій - не шкода за 2 роки і поміняти (+ можна кожні 2 роки новий дизайн мати :) )
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    а що з ним трапилось?

    в мене гроє вже 4 рік служать, тільки ситечка міняли один раз, бо дійсно від води засмічуються( але ми схалявили і не ставили фільтрів на вхідну воду) але сам кран працює справно
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    В мене вхідний фільтр стоїть, сміття відловлює. Але вода, що містить купу розчинених мінералів, може вбити най-най-сантехніку...
     
  15. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    Хлопаки з сервісу написали шо накрився "замочний клапан" (шо таке не знаю, але очевидно пов'язане з тим основним ричагом, який регулює воду, бо саме він і не працював). Фільтр від грубих домішків стоїть, але решта... Взяли аналіз води (тицьнули на вміст результату аналізу і відповідні допустимі норми для тих змішувачів). Різниця вражає :) (особливо хлорка), а отже випадок гарантії не підлягає...
     
  16. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Кран для ванної кімнати

    ото ви мене засмутили, ми саме поставили у ванну всі крани від гроє.