Крим від А до Я

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем zetta, 18 Січень 2012.

  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Вчора вода була настільки холодна, що купались одиниці. Температури не знаю, але на контрасті з Т повітря, вода здавалась, ніби в Раківці, ноги викручувало.
    Таке було два дні. Сьогодні вже щось змінилось, чи то течія\вітер, чи що не знаю, але вода прогрілась і всі купаються, включно з Роміком, якого вчора навіть ноги намочити не могли заманити. А сьогодні не вилазив з моря.
    Хоча однозначно, в перший тиждень нашого відпочинку, вода була на порядок комфортніша.
    А загалом, погода зараз - просто казка.
    Покищо насолоджуємся літечком. Аж не віриться що скоро осінь.
     
  2. Arika

    Arika Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Напишу коротко про свій відпочинок в Алупці (перший в Криму). З погодою нам пощастило десь відсотків на 80 (3 рази падали такі дощі десь по 2 год., і був один справді прохолодний день). Номер у нас був величезний, з 5-ма спальними місцями :) Звичайно Ольга Фреймут би знайшла там купу недоліків, але я їх шукати там не хотіла, і лише насолоджувалася відпочинком. Щодо дороги до моря, НЕ ВСЕ ТАК ПОГАНО, як я думала. Для мене та відстань зовсім була невеликою, тим більше ми йшли по лісу, між деревами, зеленню, хвоєю, переходили лише дві дороги біля школи і все, а решту шляху по природі, для мене то задоволення. До моря йшли хвилин до 10, а від моря середнім кроком 16 хв. (засікала), а розслаблено 20 хв. (звичайно дитина вниз більше половини йшла або всю дорогу, а вверх, десь третю-четверту йшла сама, решту в тата на плечах :)). Море спочатку було тепле (прийнаймні для вересня), один десь було таке, що ноги прям зводило, я навіть не могла у вводу по коліна зайти, а вже десь після 19-го стало холодніше, але люди купалися. зїздили з паном Орестом на гору Ай-Петрі, просто неймовірні враження, погода була суперова. Кожного разу коли ми гуляли, я фотогрофувала ту красу навколо, не могла тим всім налюбуватися і надихатися!!!!! Були в Ялті, гарно на набережній, але мене той потік людей просто вбивав, в маршрутці двері не могли закритися, за морозивом 10 чоловік черга..... Так як я живу у великому місці, кожеш десь на заповнених маршрутках, то хотілося спокою, природи, ми на пляж йшли самі по дорозі, на пляжі місця було вдосталь, ввечері така тишина була, а ще коли тільки починало світліти, то десь далеко кукурікали півники :haha: Не хотілося їхати звідти...... На жаль ціни не тішили, практично все дорожче ніж у Львові, навіть в супермаркатах.
    дорога на пляж
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    пляж, море
    [​IMG] [​IMG]
    і Ай-Петрі
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  3. Zavalyashka

    Zavalyashka New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Я приїхала з Криму тільки. Завжди любила їздити туди іменно в вересні, бо менше людей і не так жарко. Але цього року майже не купалась, бо вода була мені дуже захолодна :girl_sad:
     
  4. Natalya Engy

    Natalya Engy Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Перечитавши цю гілку не один раз, дуже дякую дівчатам, які детально і гарно розповідали про свій відпочинок, про Крим взагалі і купу-силу важливих деталей. Це все надихнуло нас таки поїхати на море. Недолік був тільки один - погоду не замовиш, на жаль. Цього разу нам дуже (а може не так і дуже) не пощастило: за два тижні лише два сонячні дні, вода в морі практично завжди холодна, температура повітря в середньому +18 була, дощі, вітри. Поміж тим в Криму нам сподобалося. Розповідь моя дуже суб’єктивна, звичайно, але може комусь теж стане в нагоді.
    Алушта.
    Судак.
    Партеніт.
    Місхор.
    Форос.
    Кача.
    Севастополь.
    Гурзуф.
    Нікіта.
    Ялта.
    Ай-Петрі.
    Усе. Подорож закінчилася. Залишилося ще передивитися фотографії і підрахувати витрати.
    Їхали ми машиною. По дорозі туди ночували в Херсоні, назад спали в мотелі за Уманню. Закуповувалися в їхній мережі АТБ (хліб-масло), ціни у кожному місті свої, звичайно. На ринках купували фрукти-овочі (виноград від 8 грн., інжир 20грн., кавуни були від 2грн./кг, в Херсонській обл. по дорозі кавуни по 0.8грн./кг. тому машина у тому плані закупів нам була дуже помічна), картопля в середньому 5грн. Здивувало, що риба дорога.
    Ще були в Саду метеликів біля Ластівчиного Гнізда, а потім виявилося, що він і найдешевший в Криму (з нас взяли за всіх 50грн., у Севастополі хотіли 50грн./дорослий і ще щось за дітей, у Ялті теж 50грн./дор.), але по якості порівняти не можу, нам сподобалося.
    Від природи, гір та моря я в захваті!
     
  5. Krysya

    Krysya Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Можливо трішки не в ту тему написала, але про Одесу не знайшла. Хочу поділитися своїми застереженнями про совдепівський сервіс. хоч і в гарній новій упаковці.
    Було це минулого року в Затоці. База Панорама (бувша Жемчужина)
    http://litomore.com.ua/hotels/panorama
    Хоч вже пройшло достатньо часу після нашого відпочинку, але осад від хамки і нагллоти завідуючої і директриси в одному лиці (Валентина, здається, її звали)залишиться на роки. Ми відпочивали з хлопцем на цій базі 7 ночей вкінці червня), майже відпочивали... за виключенням кількох моментів. Як писали вже вище, ціни реально є завищені. Але це, як на мене, характерно у всій Затоці. Ми перебували по акційному купону, купленому на СуперДілі, і платили за номер 170грн за двох вдень. Тобто ціна терпима. Номер справді був непоганим, навіть хорошим. При нас принесли новеньку постіль і розпакували з упаковки. Бойлер, кондиціонер, телевізор, холодильник, душ - все було у використанні макисмум рік. База активно реконструюється і в 2013 році 90% корпусів були у пристойному стані. Але, після ознайомлення з базою, прийшов час знайомитися з директрисою і поселятися. Те, що ми дзвонили наперед і просили поселити нас на 2 поверх 2-го корпусу, що нам сподовався по фото в неті, (це було на початку травня!!!)- це все виявилося міражем. З тою дівчиною, що ми говорили в травні - то наші проблеми. Вона вже не працювала і Валентина сказала взагалі подякувати, що не ночуємо на вулиці. От, наприклад, вона, тобто Валентина, бідацтво, спить на гориці на розкладушці з іншим персоналом. Мда, а під вікном стояла її БМВ Х5, якою вона ж вранці приїзджала, а у вечері їхала додому. Але це вже ми побачили потім... Отже, повертаюся до поселення. Таких як ми з купонами було пар/сімей з 8-9 того дня. Обіцяного поселення в 12 не було. Дійство почалося через годину-дві. Мадам вийшла зі списком (люди записані в довільному порядку, не по алфавіту) - і зачитала його. Всі повинні були згідно її наказу по черзі заходити в їдальню, де вона видавала ключ, забирала паспорт, видавала рушники і т.д. 2 сім'ї себе в списку не почули. Мадам слухати їх не захотіла. Казала, що "Патом". Відпочиваючі, які були там кілька днів, розказали, що таких безсписківців вона могла і на ніч-дві засунути в ще невідремонтований барак. Ну, але нам пощастило. Ключ дали, сказали закрити морду і гарно посміхатися і дякувати що є те, що є + насолоджуватися шикарним морем і прекрасним персоналом, який обслужить як за кордоном. АА, а ще коли дала рушники, то сказала щоб повертали без плям, крові, бо будемо платити за чистку. І за загублений ключ 40грн. (Ключ сам найдешевший був! )
    Пройшло пару днів. А точніше 3. За той час ми мінімум двічі бачили скандали у кабінеті директора. Хтось навіть до неї трьохповерховим матом гнув, хтось прокуратуру казав викличе. Але ми були на базі мало вдень. тому подробиць не знали. Прийшов час хоч якось вибити вологе прибирання і заміну рушників. На моє прохання прибиральниця поплакалася що вона сама і що ми багато хочемо. От я пішла до Валентини нагадати її обіцянку за європейський сервіс. За що та мене взяла за плечі, розвернула і сказала що смітники навпроти і я можу сама викинули сміття, швабра є у прибиральниць... і виставила за двері. Я повернулася в номер, забрала рушники, і пішла до Мадам знову. та говорила по телефону. Ооо, я мабуть, так не кричала в житті істерично ніколи. Я швирнула їй ті рушники на стіл і попросила перевірити чи без блям, щоб штраф обіцяний ще не наклали і "попросила" видати чисті, бо я сама їх взяти з шафи під замком не можу. Мадам говорила по телефону в той час і аж поклала слухавку без пояснень. До мене такий голос ніжний заспівав, що я з мухи слона зробила, що мої нерви - це головне, що я будуча мама. Коротше, ми розвернулися і поїхали в Шабо. Ввечері під дверима мене караулила прибиральниця. Бідна півдня чекала, щоб помити нам, чисті нові рушники дати і взагалі все для мене. Наступні 4 дня нам навіть палубу щодня мили. В номер я принципово нікого не впускала. Віник і швабра стояли коло сусіднього доміка постійно.
    Такщо, їдучи навіть у сучасний сервіс, ми повинні пам'ятати - совдепівська наглота там ще цвіте і пахне.
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Крим від А до Я

    А цього року сміливців нема?!)))
     
  7. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Крим від А до Я

    Наскільки я люблю Крим, але екстремальний відпочинок цього року не входить в наші плани. Хоч минулого літа нарешті знайшли майже ідеальне місце в Гурзуфі - я була впевнена, що тепер кожного року тільки туди, але ...
     
  8. МаленькаКотя

    МаленькаКотя Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Я ще втрачаю надії поїхати на Арабатську стрілку(Херсонська обл.)...
     
  9. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Крим від А до Я

    Сьогодні урочисто повідомила малому, що в Крим ми більше не ногою))).
    Він там щось ходить собі під ніс про Крим бурмоче. Один раз побував і то добре.
     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Крим від А до Я

    Я не поїду принципово.. Не можу я залишати гроші там, де топтали український прапор. Мені дуже шкода і боляче, бо Крим - це мої дитячі спогади про літо і найкращі відпочинки з татом, перша спільна поїздка з коханим, день з ними обома на морі.. Вважаю, що маємо бойкотувати. Ні гривні перекінчикам...
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    на жаль:sad:.Я з тих фанатів Криму , яким "не нужен нам берег турецкий". Бо насправді Крим- він для тих, у кого він " в душі".І попри усі переваги закордонних курортів, наше сімейство залишалося вірним Криму- тобто хоч тиждень раз на рік, але Крим мав бути. Особисто я з 2 своїх років в Криму. І цьогоріч планували. І чи могла я ще минулоріч знати, що коли їхали в черговий раз кримськими серпантинами, з нудьгою так сказати чоловіку, що "сюди їздиш вже як на дачу"... А ще чотири місяці тому, коли чоловік оздоровлювався у санаторії ( ага, цьогоріч в листопаді +20 там було) у Місхорі , дзвонила і казала, щоб побільше фоток осіннього ПБК зробив. Зараз дуже шкодую ще про одне: що за весь цей час не встигла своєму синові показати увесь Крим. Той Крим, який знаємо самі.Здавалося, що в наступні роки ще встигнемо.А зараз малий сам з сумом розглядає свої фото з попередніх років з Форосу, Севастополя, Бахчисарая....:sad:
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Крим від А до Я

    І я з сумом розглядала недавно свої знимки з Криму. Там така краса... Але для мене тепер Крим - це ворожа територія. Останній раз були в Алупці в дуже класному комплексі "зелений мис", де власники татари. Шкода.......
     
  13. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Це про мене , Крим , а якщо точніше його південний берег - то "моє" місце ...

    Зараз я розгублена, бо так хотіла поїхати два рази цього року ... Вже пробую шукати інші варіанти, але щось нічого мене не тішить .

     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я


     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Чула що з Криму хочуть зробити ігрову зону, типу лас вегаса.
     
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    На Крим дуже Чорногорія подібна (безвізова і дешевша на відміну від Хорватії).
    Крим дуже красивий.
    Для мене відпочинок в Криму - це як у фільму Дикарі, 3+2, Спортлото 82...
    Але там я вже була, тому спокійно обираю інший відпочинок в інших місцях з іншими послугами...
     
  17. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    дуже -дуже шкода мені що нема для нас вже Криму. цього року хотіла в Судак поїхати подивитися, або знов в Алупку.
    а Геніческ тоже накрився, як думаєте?
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    По краєвидам схожа. По клімату в сукупності з краєвидами- Хорватія .Щоправда, Чорногорія справді буде дешевшою Хорватії, зате значно дорожче Криму.
    Генічеськ то не Крим. Курорти Херсонської області нагадують Одесько-Миколаєвські. По правді, я цьогоріч не ризикнула би відпочивати у Херсонській обл. ( та і взагалі на українських "морях")
     
  19. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Та я знаю що Геніческ "не то", але так хочу на море що вже і туди б поїхала якби там було безпечно. але точно не ризикнем тепер.
    Оце точно.
    по нашим фінансам (цьогорічним) потягнем хіба Болгарію.
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    зараз цікава ситуація в обговореннях Криму на різних турпорталах. Українці, звісно. бронь познімали . Ну і взагалі пишуть, що навряд чи хтось з них в найближчі роки ризикнув би їхати в Криим. Зате активізувалися росіяни, які цікавлять у власників готелю "як, що. почому і взагалі яка ситуація". звісно, що власники готелів пишуть, що "все зашибісь"- світло, вода, повна безпека, і "любе-голубе" ( все спокійно, нікого немає, нікого не перевіряють, все стабільно, з грошима теж і т.п., погода вже чуть не купайся в морі ...)Але бронь раніше встановлювати не хочуть- відповідають, що дзвоніть перед приїздом і домовимося. Багато росіян звикли, як і було- скидати передоплату. Власники, звісно, пишуть, що будуть брати лише готівкою по приїзді ( ну звісно, коли з банками ще коломийки). Коли ж росіяни питають за вартість, то власники пансіонатів ще не встигають "переформатуватися" і по звичці пишуть- 400 ( чи ін.) грн доба. До речі, видно. що ціни вони попіднімали ( мабуть вирішили, що за рахунок того, що цьогоріч приїдуть одні росіяни з грошима, то за їх рахунок покриватимуть сезон).