Крим від А до Я

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем zetta, 18 Січень 2012.

  1. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    я думала навпаки дешевше стало.
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    А я ніколи в Криму не була, на Чорному морі була (в Одесі), на інших морях була, а от в Криму - ніколи. Раніше їздили в Прибалтику, Карпати, потім за кордон ще і в Крим не тягнуло особливо, тим більше чула купу відгуків про високі ціни і сервіс, що дуже поступається іноземному (від родичів і знайомих чула не раз що то "совок" за великі гроші (як в тому жарті: "Кому не вистачило грошей на Крим - їдуть у Туреччину":girl_crazy:) і купа "руцкіх" навколо, багато хто відмовився від поїздок туди, хоча клімат там для оздоровлення кажуть прекрасний). Але хотіла б побувати там, подивитись природу, гори, археологічні пам'ятки, та тепер вже не знаю коли це здійсниться :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 31 Березень 2014
  3. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Мені ще пощастило попасти в Крим до окупації. Ми вирішили в кінці лютого змінити обстановку і поїхати в Ялту з 23.02 по 03.03. Прийшлось пришвидчити повернення із за відомих подій, як тільки почали з"являтись перші новини про "зелених чоловічків" ми вирішили переїхати на Одесу і перебронювати літак на виліт з Одеси, відповідно частину днів ми втратили. На ті дні планувався Бахчисарай, Лівадія, Бот сад, канатна дорога.. Особливо шкода, що в Бахчисарай не попали, бо я там і попередні рази не була і вже мабуть не буду. Особисто я в Крим, якщо він буде не український принципово не поїду.
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Крим від А до Я

    Захворіли ми і згадала я за Крим, за його чудовий клімат, і такий жаль напав... Добре там було і мені, і моїм малюкам...
     
  5. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Крим від А до Я

    Дівчата, сьогодні повернулась з Криму, відпочивала там тиждень, кордон нормально проїхала, все без проблем, ну трохи поїзд довше стоїть, бо поки всі паспорта введуть в базу... А там все чудово, всі помоєму щасливі, що вони тепер Росія, і у кожного майже на подвір'ї є російський прапор, тому видно, що їх ніхто нічо не заставляв робити, вони самі так вирішили. Ціни на продукти трохи виросли, але не всюди, в Джанкої такі ж як у нас, в Севастополі чуть вище, у Форосі набагато вищі... На пляжах людей під кінець тижня побільшало, купалися, смажились на сонечку)). Ніяких військових на кожному метрі не бачила, все спокійно.
    Я вважаю, що треба цінувати Крим і його природню красу гір та моря, незалежно від того, в складі якої країни він є..
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    так хто ж не цінує Крим і його природню красу. Але. мабуть, ви без діток, оскільки ризикнули відпочивати у Криму. Я, ярий фанатик Криму, вперше не ризикну . І власне по причині того, що їхала б не сама. Ну і можу розповісти недавню історію, яка сталася із родичами знайомих у Криму, які з якоїсь радості вирішили з їздити на травневі свята власною іномаркою із львівськими номерами. Відпочинок був супер, якби не одне але: додому вони повернулися вже без машини :). І її не викрали- самим наглим чином певні особи у них забрали ключі від автівки, вручивши білети на поїзд ( перед цим попередили, що ті можуть і відмовитися від білетів на поїзд :), але це не змінює рішення, згдно з яким ті мають видати ключі від авто. Можна не говорити, що звернення у поліцію ( ну ж бо вже там поліція) нічого не дали ( особливо, коли там почули звідки гості )
     
  7. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    От дуже мені цікаво, а Ви якою мовою в Криму розмовляли? "Зізнавались", що Ви зі Львова ( = бандерівка)? Чи приховували? Комфортно було психологічно на окупованій території?
     
  8. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Крим від А до Я

    Я взагалі мало говорила, але в основному на російській, але з хлопцем між собою на українській, і всі трохи оглядалися на мене)))) На квартирі, де ми жили, сказали звідки ми, господиня сказала, що любить, коли приїжджають українці)
    Щодо комфортності, я знала що їду в російськомовне місто, тому все було психологічно очікувано, скажемо, коли я була в Одесі, там було так само)) ( ще 2 роки тому)

    ---------- Додано в 21:28 ---------- Попередній допис був написаний в 21:26 ----------

    а де саме забрали? в Криму?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Крим від А до Я

    а я вважаю, що везти свої гроші людям які
    себе не цінувати...
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

     
  11. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Крим від А до Я

    чула, що зараз і під Херсоном забирають..( в нацгвардію
     
  12. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Крим від А до Я

    ну так бандюків всюди вистачає, і фантазія в них добре працює
    тільки от в Криму весь криміналітет тепер в своєму власному правовому полі - шо хачю то й ворочю, і це дуже сумно((
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Крим від А до Я

    ну, як на мене, то це обмеження особистої свободи- коли ти на відпочинку мусиш думати, якою мовою розмовляти , в принципі, на своїй землі. Оскільки у побуті розмовляю російською і тут не мнеше, ніж українською, то мовне питання у Криму для мене не було ніколи критичним. Але у сьогодняшніх умовах, коли їдеш на відпочинок не на чужину, і при цьому є фактично мовні обмеження ( думаєш як говорити, чи говорити, з яким і якою мовою, бо різко тут українська стала не просто нерідною, а геть ворожою)- то якось не дуже в яжеться з комфортним відпочинком.
     
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Клас, бачу ми вже для них давно "іноземні гості" українці, якими вони себе навіть ніколи виявляється і не вважали :girl_yes2: Хай до них "свої" руцкі тепер їдуть )
    Так воно і є, зрештою. Земля то наша, але як далеко зайшла людська наглість, бачите? І то треба все бути толерантним, на російську переходити, і тихенько собі між собою українською говорити "щоб ніхто не здивувався". То явно не створює комфорту на відпочинку.
     
  15. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Крим від А до Я

    Я написала свою думку і свої враження про відпочинок, власне мені все сподобалось і я відчувала себе комфортно, для мене це було, як поїздка за кордон (в ту ж Туреччину, чи Болгарію), так як це була моя перша подорож в Крим, то я не маю з чим порівняти.

    І доречі, що мені дуже сподобалось, люди всі були дуже привітні, і екскурсоводи, і прості перехожі на вулиці, і навіть водіїї маршруток))) Всі хотіли допомогти.
     
  16. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    Особисто я не поїду у "російський Крим", не буду їм везти гроші...це для мене принципове питання, ми чомусь не ходим у ті магазини де продавці на нас зверхньо дивляться, не хочу я такого...я не купую російські товари, відмовилась без проблем, а тут завезти тисячі їм...ні ніколи...тим паче сервіс Криму явно не для мене
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Крим від А до Я

    не треба ля-ля. Все вони розуміють. Ви так ніби одна в Криму були, а решта тільки по тб бачила.
    з якого-такого початку?
    сірьозно? А тема ця про що?

    ну але після цього

    сенсу говорити не бачу..
    особливо повеселило про не заберуть в армію, в Росії-то, ага

    тьху...
     
  18. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Крим від А до Я



    ---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:49 ----------

     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Крим від А до Я


    І що до того їхати тепер в Крим чи ні - ми теж вважаємо, що їхати і залишати там гроші не потрібно. Тут бойкотувати російське і їхати підтримувати окупацію ніби нічого не сталося...не хочемо.
    + їхати в Крим ще раз колись збиралися лише, щоб побувати в тих місцях, де ще не були. Бо їхали туди лише заради чарівної природи, краєвидів і пам'яток архітектури.
     
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Крим від А до Я

    завдяки iх флоту то звичайно там все руське.

    не було би, бо у словянську що теж все руське? чи може то все власне з путiна i криму почалось?

    я не поiду в Крим. на свiтi cтiльки всього цiкавого ... а iхати i думати шо через укр мову ти там бандерiвка, годувати кадировцiв пiсля всього шо вiн ляпаэ в наш бiк. краще в грузiю, та в iншi мiсця.

    хай росiйськi шахтарi тепер туди iздять ))