Крісло для годування: потрібне чи ні ?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем madchen, 22 Жовтень 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    нам воно тільки займало місце, за 2 місяці продали, бо мала умудрялась на нього вилазити сама! в свої то 9 міс.. безпечніше було продати.. добре що купували б/в, бо майже не користувались..
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Все дуже індивідуально. Певно не вгадаєте.
    Святослав катастрофічно не хотів в ньому сидіти, коли мав для цього відповідний вік, а коли йому виповнилося три і мами наших однолітків успішно ті кріселка поховали, Святославу закортіло в ньому їсти.
    Я собі так планувала, що Андрію в спадок то кріселко перейде, а нє, бачу старший брат не віддасть, каже "моє крісло". Тре напневно ше одне купувати, чи на прокат брати для спроби.:girl_in_dreams:
     
  3. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Людок, якщо таки плануєте купувати, то краще беріть таке, що потім робиться маленьким столиком і кріселком.. І ще дивіться, щоб його зручно було приставити до загального стола.. Бо нам категорично не підходило їсти за тим пластмасовим столиком - ми його знімали, присували крісло до загального стола і їли, як дорослі )))
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    і Любчик,і Марчик були на звичайному прикормі..не пед..для старшого -то не від"ємний атрибут впродовж 3 років....а Маркові в силу своєї непосидючості,енергії і т.д. воно не підійшло...в кріслі він стояв, танцював, стрибав-тобто не використовувався за призначенням десь з1,5року...продали)))
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    ггг
    в мене всьо то же, тільки оба на педприкормі
    юра так вопше пару місяців постояв/походив і я продала
    він просто переходив з нього на стіл кухонний
    є навіть відеодоказ
     
  6. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    як кому
    ми купили ніби в 9-ть місяців, а справді став потрібний в 1,5 роки, з того часу синочок їв сам ложкою/виделкою і сидів в кріслі, іноді перелазив до нас, до сьогодні (ну не останні два місяці ггг) користуємось, бо він любить їсти в своєму кріслі:) хоч то залежить, коли всі сідаємо за стіл то він на звичайному стільці, а коли їсть сам то часто залазить в крісло. А от в ресторанах ніколи не сідає в дитячі крісла, завжди поруч з нами на стільці не залежно чи звичайні чи барні/високі
    якщо місце дозволяє то варто спробувати:)
     
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Ми користуємося активно десь з 6 місяців. Ще не сидить, тому положення напівлежаче, особисто мені дуже зручно не скільки в ньому годувати, скільки брати дитину з собою на кухню, коли сама їм чи роблю щось на кухні. Вона там деякий час любить посидіти, поспостерігати, побавитися.
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    В Стоккі дуже класне кріселко є, в ньому дитина сидить за столом
    Мінусом є його ціна. Але на ньому і дорослий може сидіти, тож не треба буде думати, що з ним робити, коли дитина виросте.
    [​IMG]
     
  9. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    А ми з двох:) В нас крісло-шезлонг. Гостро стояло питання, як брати дитину з собою на кухню)) Спершу хотіли просто шезлонг, але взяли кріселко, яке робиться шезлонгом. Дуже нам подобається наразі там лежати (трошкиии))). А як буде вже з кріселком, побачимо. Планую підставляти до обіднього стола дитяче крісло.

    ---------- Додано в 09:17 ---------- Попередній допис був написаний в 09:14 ----------

    Ага, розглядали як варіант, бо там теж можна таку ніби люльку докупити, де дитинка собі лежить з народження. Але зажала грошей. Бо то крісло з усіма прибамбасами виходило здається 5 тис. Та і то варто купувати, якщо дійсно потім користуватиметься як звичайне крісло. В мене знайомі купили на кухню для всієї сім'ї такі крісла:)
     
  10. Людок

    Людок New Member

    Що можете сказати про крісла тм Miracolo?
    зацікавило ось таке
    [​IMG]
     
  11. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    знайшла таке Stokke Tripp Trapp за 1580 грн... то шо виходить підробка якась ?:confused:
    а то шось ну дуже вже дешево... хм:girl_nea:
    а м"яку вкладку можна докупити за 460 грн...
     
  12. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    може зі знижкою.
    Його повна вартість 2000 здається.
    Але я наприклад маю максимальні знижку чіко, то мені рахували саме крісло здається 1700.

    Ще перемичка між ніжки, люлька(якщо потрібно) все окремо докупляється.
     
  13. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    і для порівняння!
    Stokke
    буквально вчора на нього дивилась, після того побачила різні дописи про це кріселко!
     
  14. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    І у нас такі кріселка для дітей. "Старшому" вже 6,5 років :). Мега-задоволена і я, і діти. Я і сама можу на ньому посидіти при потребі.
    [​IMG]

    ---------- Додано в 07:06 ---------- Попередній допис був написаний в 07:02 ----------

    Це, скоріше всього, ціна вкладки, або ж "загородки", а не самого кріселка:girl_yes2:
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    там так і написано)))
     
  16. Fergie

    Fergie New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    ми в стільчику для годування з 3 місяців. Це моя палочка-виручалочка. В нас Chicco polly Magic з вкладкою для новонароджених. Спочатку малий в ньому лежав і бавився, з 4 місяців, коли почали вводити прикорм, гамав, а тепер з 6 місяців-сидить їсть і бавиться. Сьогодні для нас, це чи не найбезпечніше місце в домі, я знаю що дитина з нього не випаде і можу відлучатись на паро хвилин. Моя думка-ОДНОЗНАЧНО ПОТРІБЕН.
     
  17. LinaD

    LinaD Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Ми теж в кріслі для годування з 2 чи 3 місяців. Якщо чесно, я не уявляю як без крісла нагодувати дитину. Коли був на грудному, крісло стояло на кухні, я садила його і сама щось робила..йому було цікаво спостерігати. А коли прикорм пішов, то взагалі... Зараз нам 1 рік і 1 міс. В нього в руках повинна бути ложка і він пробує сам...то капець:):):) крісло мити треба щоразу. Я готую їсти коли малий сидить в кріслі. Ми то крісло в Крим возили, в Карпатах годувала в калясці або автокріслі. Взагалі, от мені цікаво, як годують дітей мами, котрі пишуть що їм не знадобилось. Один раз я попробувала малого погодувати на колінах, ми були в гостях...в мене нічого не вийшло...прийшлось з машини каляску нести і годувати в каляці. Крісло-незамінима річ. Одне подарували нам - ЧІКО ПОЛІ МЕДЖИК, а друге ми купили б/у, поставили у батьків...їздим до них кожні вихідні.
     
  18. Acura

    Acura Active Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    дуже хороше крісло Peg-Perego Tatamia. можна використовувати з народження як люльку-шезлонг-гойдалку, а потім як крісло для годування. легко пересувається, складається. шкодую що не купили раніше...
     
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    у мене знайома ( гуляємо разом) годує малого 1,8 без крісла так - він сидить на дивані перед телевізором і відкриває рота, вона його з ложечки годує, так само він їсть яблуко з маминих рук. От мені дивно, чому дитина ще не пробує взяти ложку і "поїсти" сама, великий хлопчик вже ж ....а може хоче пробувати, а мама не дає....
    Я не уявляю якби ми були без крісла ( у нас Чіко полі 2 в 1). Ми їмо в 2 руки))) я годую і синок сам нанизує твердіше на виделку і їсть. З рідшим проблеми - поки донесе до рота то порозливає..лиш залишається облизати ложку)))).
     
  20. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    у нас було, напевно більше для краси
    ми їли у мене на колінах або на дорослому кріслі, а під попою подушка, то від дітей залежить, моя ніколи там нічо не хотіла робити, ми покористувалисся від сили 3міс. і для наступної лялі я точно купляти не буду. І вчилася їсти/пити сама з 8міс., так вона теж обливаася і вимазувалася, але ми завжди були голенькі, тому зразу в душ і ніяких проблем.