Крісло для годування: потрібне чи ні ?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем madchen, 22 Жовтень 2011.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Що то таке за годування перед телевізором? ! Дитина повинна вчитися їсти сама, а з таким годуванням на дивані і до 3 років не буде їсти самостійно. Христинка в 2 рочки їла сама на своєму кріслі, коли пробувала її погодувати, щоб швидше, то кричала: "Я сяма!". І Максу зараз кладу фрукти, кекс, пляцок на столик і він сам їсть.
     
  2. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    не будьте такими категоричними... Кожна дитина індивідальна. Буде їсти і пити, і все решта робити))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    але їсти перед телевізором в будь-якому разі шкідливо, думаю це точно не залежить від дитини.
     
  4. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Я розумію. що всі різні. але має бути якась культура споживання їжі. Дитина. яка навчена їсти перед телевізором і в дорослому віці буде так робити. Але то так. лише моя думка.
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Не пойняв.
    А що 3 рочки - то якийсь критичний вік, коли дитина будь що мус їсти самостійно?
     
  6. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Просто мамі так зручно напхати дитину. коли вона зайнята переглядом телевізора і на автоматі відкриває рота.
     
  7. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    ви знов всіх гребете одними граблями..
    думаю, що дитина , яка не хоче їсти/пити/спати/пісяти/какати... не захоче навіть перед телевізором. Я не стверджую, що це правильно, але і не відкидаю як такого..
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Якщо вправду цікаво - почитайте всю темку, цю, про прикорм, про педприкорм.

    Моя дитина в 2-3 місяці теж лежала на шезлонгу на кухні і спостерігала. Але в 8-9 місяців її в крісло всадити було нереально. І взагалі весь прикорм як процедура по педіатричним стандартам - не для нього виявилось. Пробував їжу тільки сидячи на руках в мене. Прийшов - виліз на коліна, спробував, що я їм смачненького, цицьою заїв і погнав далі. І як би я то робила садячи-висовуючи з крісла? В мене б самої точно апетит щез.
    Тому - діти різні, прикорми різні, і аксесуари для цього всім треба різні. А комусь і зовсім не треба.
     
  9. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Думаю. що в такому віці вже б мала їсти сама. Якщо дитина ходить в садочок. то в 3 роки її вже ніхто не годує.
    Я маю на увазі. що дитині треба давати пробувати їсти самому. а на дивані такого не зробиш.
     
  10. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    а чо? підстелив щось і вперед))
    ну я не прихильник їдження поза кухнею, але випадки бувають різні
     
  11. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Не думаю. що тут мама займалася педприкормом.
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Ну по перше - дитина нічого нікому не має. І вік досягнення певних навиків в кожної дитини індивідуальний. І деколи може не залежати від того мала вона крісло чи ні, а наприклад від характеру, темпераменту, а також інших факторів (хвороби і т.д...)

    Я свого перед телевізором не годувала, проте в 3 роки він сам не їв, сам не вдівався, не взувався, з дітьми на контакт не йшов і ще багато не...
    Зараз все робить сам. Його просто в один день перемкнуло - хочу все сам.
    А якби зациклилась, що має в три роки, бо такі стандарти і все тут, то думаю, досі б не дозрів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    А тарілку дитина тримає в руках, а іншою їсть?
     
  14. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    та що ви зациклились з тим диваном? тарілку між ноги і впірьод
    а взагалі якщо так розібратися, то чи не більшість мам робить так як зручно їм, а не дитині?))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    та зрозуміло що так, але ж бажано щоб мамі було зручно, а дитині - не шкідливо, а їсти перед телевізором точно не корисно, пояснювати чому не буду, це і так всі ще зі школи знають ;)
     
  16. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    Ми ж вчимо дітей, що на вулиці не можна смітити, вчимо ходити в туалет, вчимо доглядати за собою... То чому не навчити дитину їсти правильно, за столом.
     
  17. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    тому що в кожного це по своєму правильно :)
    мій чоловік, наприклад, любить чай пити в кімнаті на дивані, і хоча я з цим воюю, але він так любить і так робить, відповідно дитина біжить за ним з чаєм на диван :). то вже нехай, як їм так добре :girl_wink:
     
  18. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    певно мама так навчила:girl_wink:
    а мій за компУтером))
     
  19. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    ні, то швидше тато ;). свекруха теж жалілась :girl_haha:
     
  20. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Крісло для годування: потрібне чи ні ?

    не памятаю чи то я на ДП прочитала, чи хтось сказав, але суть в тому: дитина буде робити так, як роблять батьки.. Якщо батьки ходять в туалет, а не пісяють в кімнаті - то й дитина того навчиться, якщо батьки не смітять на вулиці, а чемно несуть сміття до смітника - то й дитина того навчиться, якщо батьки їдять в кухні без телевізора, то й дитина так буде робити. З часом, не одразу, але буде. Тому звертати увагу варто, запропнувати, але не напрягати.. І головне - самому так не робити! Дитина все одно буде робити те, що бачить..
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1