Культура водіння

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем SoLana, 15 Травень 2012.

?

Я за кермом

  1. Як фашист в танку

    3 голосів
    6,5%
  2. Для мене правила не писані

    0 голосів
    0,0%
  3. Відповідальна(ий), дотримуюсь правил, поважаю інших водіїв та пішоходів

    35 голосів
    76,1%
  4. Як прийдеться, орієнтуюсь по ситуації

    8 голосів
    17,4%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Розгорнуту долоню внутрішньої стороною до того, кому дякуєте.
    Колись, як будете когось пропускати, зверніть увагу на жестикуляцію водія. За ввічливість на дорозі переважна більшість водіїв таки дякує, рано чи пізно Ви той жест точно побачите.
    --- дописи об"єднано, 27 Квітень 2018 ---
    я 4.
    ггг, мигання 1 короткий раз сприймаю, як "на! подавись!" :girl_crazy::rock::crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ого, буду знати. Я якось на тривалість не дуже звертала увагу ;) подякувала я, чи мені та й добре.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ага, а я думала і чого вони зі мною вітаються.:girl_crazy::facepalm:о_О
     
    • Смішно Смішно x 4
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Та то цілком можуть бути тарганюсики з моєї голови, вони часом нашіптують мені всякі дурниці :facepalm:
     
    • Смішно Смішно x 3
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відвезла дитину в школу. Я щодня відвожу, але сьогодні культурне населення було в ударі. Потім мала що чоловіку розказувати про культуру водіння 10 хв.
    Коли ьачу що все стоїть лишила виїзд з бокової вулички відкритим, ну бо і правила і совість. Та яке! Мене обігнали і вперлися в те місце.

    На зелену стрілку аж бідні обсигналились щоб я повертала, а то нічого, що ті в кого зелене світло, то їдуть безперервним потоком.

    А найбільше мене коло школи добивають батьки які привозять дітей і зразу з ними переходять дорогу будь-де. Там є перехід, але 10м пройти це занадто складно. І самі ж водії - мають розуміти як то зручно коли пішоходи шастають. А нє, то рагулі, а нам треба дуже.

    Ну і таке дрібниці, неможливо проїхати перехрестя, бо хтось хотів встигнути на кінець жовтого початок червоного; дехто пропускав пішоходів, а ззаду в нього врізався джигіт (це наступне перехрестя); жінка якій треба перейти дорогу за три метра від переходу; не включені повороти...
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. Siania

    Siania Love Life

    Тільки вчора про це думала. В нас неможливо їхати і отримувати кайф від їзди, музики. Або хтось тупить, або підрізає, люди як та очередь корів йдуть напряму. Тішить, що зазвичай це старші люди, молодь якась більш культурна.
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мій чоловік звіріє від того. Воно ж (правило) для чогось є таке, бо діє, насправді, так не створюються затори понахрещувані вздовж і впоперек. Але,скажу ,що в більшості, від незнання, та поняття не мають про таке правило.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Orman
    я також кожного ранку маю купу емоцій з цього приводу.
    Останніх 2 дні в основному дивують пішоходи.
    Вчора бабулька старша жіночка в годину-пік стала на вузькій вулиці (не на тротуарі) так, що щоб її не зачепити, треба було проповзати, і з цікавістю спостерігала, що будуть робити водії. Складалося враження, що то якась така зловтіха вперемішку з заздрістю "понакупляли тачок... пройти нема де".
    Щодня проїжджаю попри школу. Перехрестя поруч з дуже напруженим рухом. Є окрема людина, яка переводить школярів через пішохідний
    І все одно купа мамочок і бабусь кидаються під колеса транспорту за 5-10-15 м від пішохідного. З школярами за руку. Що виросте з тих школярів - думаю, зрозуміло.

    СЬогодні, в центрі міста, за 2-3 метри від пішохідного перебігала дорогу жіночка.
    Тобто по вулиці тягнучка, машини стали пропустити нормальних людей на пішохідному, і починаючи рух, щоб на зелене світло встигло хочі б пару машин проскочити, авто має знов зупинятися, щоб пропустити козу, якій лінь пройти 2 метри і перейти з потоком.

    Я принципово (тільки коли впевнена, що встигаю) не пропускаю таких людей. Так, я усвідомлюю, що я їх лякаю, пролітаючи в 10-ти сантиметрах від них.
    А як інакше навчити?

    Так само, принципово не пропускаю "самих розумних" водіїв, для яких ті, хто став в "свій" ряд і чемно чекає в заторі - це лохи. А вони собі стануть в вільніший ряд, проїдуть до початку затору, включать поворот, і ці "лохи" мають їх (самих розумних) пропустити.

    Грр. :girl_devil:

    Зачепили за "хворе" місце.

    Культура дорожнього руху (як водіів так і пішоходів) у Львові залишає бажати кращого.
    --- дописи об"єднано, 18 Жовтень 2018 ---
    а маршрутку в лівому ряді, яка суне зі швидкістю 20 км/год зранку в годину пік і не дає себе випередити справа, забули? :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Коло школи в нас теж є така тітонька в жилеті. І діяльність її вельми суперечлива. Бо там і так пропускають пішоходів, раз.
    А два: вона затримує рух транспорту, бо ще хтось добігає тротуаром до переходу. Ну то дай машині проїхати, в ній може теж люди в школу дітей ведуть, чи самі їдуть на роботу. Я сама спочатку там переводжу дитину, а потім їду машиною. То має бути якась рівновага.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ох друзі мої, то ви у Львові їздите, а я в смт. Машин менше, корків нема, пішоходів теж значно менше, але культура водіння :girl_impossible:. Особливо під школою зранку- хто як захотів. От ви бачили щоб в правій смузі паркувались дві машини? Один звикло скраю , інший попри нього?:girl_crazy: Зайняли всю свою смугу і трохи зустрічної. Те що машина припаркована метр від бордюру, мама виходить і починає вигружати дітей на проїжджу частину, дверки нарозпашку, то щоденне явище. Я раз посигналила , получила як бідний в торбу. Місця мені мало чи шо? А ще в центрі є такий широкий з’їзд з траси, запаркований як паркінг в Ашані, а там майже завжди якась машина заїжджає на трасу, якась з неї з’їжджає. Міліметруєш, на трасі чекають, нервуються. Міні Індія) І все вони вміють і знають, по Львову ж їздять. Поліцію я тут бачила лише проїздом і всі звикли що їзда по всякому зійде. Біля мене є вулиця з одностороннім рухом -їздять в дві сторони, бо на дозволеній дорозі ями:girl_feminist:. Суцільна смуга - то для лохів. До місця розвороту десь 700 м туди їду лише я. П’яних за кермом повно. Чомусь думають що якщо 2км додому то водій не рахується бухнувшим.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас тут теж місцеве село. Цигани їздять без прав і номерних знаків в магазин.

    А взагалі, співчуваю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    .
    І в нас таких, що 100гр/пивко і 100м додому два кроки -вже на моїй пам'яті кілька заплатили, як за милу душу(хабарем правда), але після того не ризикуюють. В нас тут поліційка частенько патронить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Сміх і гріх
    FB_IMG_1542645148696.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    я не знала куди....
    В неділю йдемо з малим (тротуаром) вздовж дороги . Їде авто зі швидкістю , приблизно , 80-90 км(населений пункт) , порівнюється з церквою і тут водій починає хреститись .... Я реально не знала - плакати,чи сміятись. Чи взагалі зробити вигляд,що хочу дорогу перебігти.....