Купання малюків

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Manana, 2 Січень 2014.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Можете хіба ромашкою спробувати. Я малих перший тиждень в ній купала.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Олійкою в жодному разі. Моя мала мала тріщинки, там подекуди навіть кров проступити могла. Їх якраз треба сушити. За купання в хлорофіліпті я нічого не чула, але самі тріщинки я змащувала Бетадином 2-3 рази в день. Дітей купала в чистій воді. Іноді давала краплю мила,щоб ту шкіру відлущити швидше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Купала, поки добре пупчик не зажив. Певно зо три тижні.
    Я перший раз після роддому в марганцовці купала, бо просто в шоці від роддомної (!) антисанітарії. Це просто ЖАХ!
    Потім в хлорофіліпті. Сенсу я так і не зрозуміла, але "всі насіли" як і Вам. А потім календула і ромашка чергувала. Так перший місяць півтора.
    А чому олійку заборонили? Навіть проста вода сушить шкіру. А від олійки чи молочка м'яко та стара шкірка скатулькується. А ще як масаж робити, я по сухій шкірі не могла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    Бо ті тріщинки не можна зволожувати
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    і навіть не кип'ятила
     
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Чому?
     
  7. marianast

    marianast Well-Known Member

    Бо вони мають висохнути і облущитись, разом з тією шкірою, що злазить. Не знайшла подібної фотки щоб проілюструвати.
     
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мене ота шкірка так дратує(. В старшого таке було. Я тоді вперше купала в марганцовці. Картала себе, що то я винна. І лише потім взнала, що таке можливо, ота облізла шкіра. В середнього такого не було.
    І як ту шкіру довести до нормального стану? Скільки часу воно буде облазити? Я так думаю, що воно б не мало турбувати дитинку? Наразі нічим не мажу, купаю просто в кипяченій воді.
     
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Взагалі, кажуть, що шкіра відновлюється за 21 день. В малечі теж шкіра ьула суха, то лікарка їй виписала, якусь мазюку з рецептурної аптеки. Десь до місяця часу точно пройшло.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    В малої минуло десь за місяць. Тріщинки швидше , може за тиждень. Але я сушила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    мій вже обліз - трохи більше, ніж за 2 тижні, нічим не встигла його помастити - поки замовила олію, поки воно приїхало, то вже й не треба) а, хіба раз купали з вівсянкою, але ефекту я не помітила.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То як? Підкажіть молодій) мамі))).
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Rodionochka я писала вище, що всі тріщинки обробляла Бетадином, щоб сохли. Мала народилась з тріщинками через які проступала кров, на згині стопи, кисті
    рук. Виглядає, що справився, я зараз часто ним користуюсь при порізах, ранках, прищиках. Шкіру не сушить, а там де є проблема діє. Якось так)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ану нагадайте мені, що це таке дається у воду під час купання, щоб зврложити шкіру. Бо я щось забула. Ми таке давали старшому, мав дуде суху шкіру. Колись виписувала нам Костюченко з Чорнобильської. То були не ліки, щось типу клсметики лікувальної. Дякую!
     
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    мені радили емульсію Ойлатум. Ще є такий крем, нам добре допомагає. Ще радять воду з вівсянки додавати, рецепта не знаю
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    маємо соплі, тиждень були рідкі , тепер вже густіші . Весь цей час не купала, тільки швиденььуо під душем споліскувала . Чи можна купати, чи чекати поки повністю пройдуть ???
     
  17. phobika

    phobika Well-Known Member

    Мені педіатр при нежиті рекомендувала НЕ припиняти купання, навіть навпаки. Сопельки розмокали і гарно витікали. Єдине - я старалась раніше купати, не перед самим сном, щоб до сну дитину поносити більше вертикально і вони повиходили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я купаю завжди. При нежитю ще капаю евкаліпт у ванну.
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    в мене малий після купелі ще години дві активно бавиться, то ми стараємося купати не пізніше 7 вечора , бо потім до 11-12 год вже я не маю сили агукати і носитися по хаті ....
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2017 ---
    настойка евкаліпту ? в яких пропорціях ?
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ефірна олійка.

    Для такої малої дитини 2-3 краплі достатньо. А почніть взагалі з одної.
     
    • Корисно Корисно x 1