Купуємо продукти

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kaff, 26 Лютий 2008.

  1. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    У мене зараз дома також чай Ахмат. Перед ним мали чай "Tetley" з бергамотом-непоганий чай але пізніше мені смак бергамоту набрид і захотілось простого чорного листового чаю.
    Чай Ліптон не подобається і дуже рідко його купуєм а Бесіда це взагалі "сіно з тирсою"
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    зараз п"єм чорний "рістон" на сніданок і з мелісою "грінфілд" на вечерю:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Я також в наших заграманицях купила ґрінфілд в ґускам маґазінє. Чай мені сподобався.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    завжди пили з чоловіком (він страшний кавоман) каву "якобз" зелений. нещодавно спробувала в колєжанки "давідофф" - сподобалась...
    Сашко каже: "ти собі купи - вона добра. бо на мене не настарчиш...:D "
     
  5. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Якось так сталося, що я дуже чутливий до запахів, хоча, думаю, що дратують мене найбільше штучні ароматизатори. А у наших закладах громадського харчування часто нема ЗВИЧАЙНОГО ЧОРНОГО ЧАЮ.
    Біда, та й годі.
    Бергамот мені подобався перший місяць, як тільки такий чай з'явився у продажі і я йог оспробував. Тепер цей присмак мене дуже дратує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Теж не люблю...

    На старій роботі співробітник, старший вже дядько, як йому бергамотовий чай робили, сварився все "Шо то ви горнята не сполоскали?! Певно залишки плину полишалися..."
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. smeet

    smeet Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    В нас є кава фірми Меделін,де 50%арабіки і 50%робусти кава фантастична,варимо дома,вірніше запарпюємо,але в них(кофейні )вона значно краща.
     
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    А в мене дві такі форми. Одна ще старезна, квадратна, горішки там такі маленькі виходять, але пекти можна тільки в духовці, друга - кругла, на газ, користуватись зручніше, але горішки трохи кінські виходять.
    Може, ще тут глянете? Здається, американський магазин, але цінаааа!!!! Ще бачила електричні, але то тільки в німецьких каталогах.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    А я жадна... мені 50 дольців шкода.

    А он що до електричних... була у моєї мами колись така вафельниця радянська, то ми на ній такі файнючі сирні крекери з кминком пекли. А тепер такого я не бачу більше... всі в основному на рідке тісто, а то тісто було густе як на вареники. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Марусю, а рецепт крекера дасте? може, маєте ще й інші переписи на таку вафельницю, бо в мене є подібна, а я чомусь не користуюсь нею, сумує на полиці, то вже "перепросилась" би...:)

    Додано через 5 хвилин
    Це точно з угорської: буряк-cékla ("цикла" читається)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Я пошукаю бо по-памяті не скажу, а сестра десь заникала мамин зошит з переписами.
    Але суть там така що йде ніби мука, масло/жир, сир твердий натертий на грубій терці і здається ложка майонезу ну і кминок звичайно. Потім робляться кульки і їх на вафельниці розчавлюється в такий файнючий крекер-хрустик :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Е-е-е-х, йду я сьогодні через краківський - а там на кожному кроці ті горішниці! Аж досада взяла!
     
  13. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    я почала вести записи із витратами на продукти. нещодавно відкрила блокнот :eek: і за голову взялася...:suicide:
    а Ви багато витрачаєте на харчі?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    почала вести записи із витратами на продукти. нещодавно відкрила блокнот і за голову взялася...
    а Ви багато витрачаєте на харчі?[/quote]

    1200-1300 грн на міс. вела 1 міс. набридло капець.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    В середньому 1200 на місяць на сім"ю, правда практично не купуємо м"яса і виробів з нього, натомість купуємо сухофрукти і горіхи, що теж не дешево, але таки менше ніж м"ясо коштує.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    в мене чоловік любить м"ясо, малий - молочні продукти, а я солодкоїжка і люблю фрукти...
    і як з нами в трубу не вилетіти?...
    останінй місяць - 500 доларів:8:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Ого, Ірена, троха є. В нас наприклад цього місяця десь так само, бо День народження святкували. Але то рідко буває :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ТОТО

    ТОТО Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    А ми з чоловіком вже і витратний блокнот заводили,намагалися балансувати витрати,може що зайве купуємо?. І все марно!! Що до досліджень 500бакс, що після 500бакс.И це на двох.:crazy:
     
  19. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    я щось навіть не уявляю, на чому б то зекономити...
    хоча то вже добре... колись, як чоловік купляв продукти, а не я, то взагалі капець був.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    я думаю, як у нас ціни ростуть на продукти, то зекономити невдасться, хіба що в чомусь собі відмовляти....
    також колись вела запис витрат на продукти і сума приблизно була до 2000грн в місяць. А зараз думаю більше буде.