Купуємо продукти

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kaff, 26 Лютий 2008.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Високий Замок
    Враховуючи те, що штраф за бракований чи підроблений товар - 170 грн, ми ще довго потерпатимемо від всякого роду браку...
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Руда Кішка

    Руда Кішка Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    так стрімко ростуть ціни на харчі:sad: Підозрюю десь $500 тепер йде, не менше :sad: Куряче філе вже перетнуло позначку в 30 грн за кг :sad: А свинина - 50 грн за КГ :sad:
    малий в мене обожнює кисломолочні продукти, а то зараз вже також не дешево. Тай фрукти-овочі виносять не мало. Цвітна капустина - 25 грн мені заважила. Звичана капустина - 20 грн головка. Буряк і морква не менше 6 грн за кг. Піди навари борщику...
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    УЗЯС!!!
    В нас з нашою рецесією і то легші ціни на продукти... Добра курка коштує $10 дольців, але це справді добра курка а таку бройлірку можна і за $3-$4 купити.
    Свинина в нас найдешевша - від $.99 за пів кіля до $2.75
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    свинина - найдешевше мясо всюди, крім України
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    перечитала я про всю ту хімію, яку ми їмо... капець... травити себе за свої ж гроші...
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Де у Львові можна купи кролика в магазині, чи на ринку, але щоб надійне місце було. Дуже хочу кролика тушеного, колись з села привозили родичі, тепер нема у них кролів. А так хочу. Бачила бабці продають на стихійних ринках, але боюся брати, тим більше, що кріля від кота важко відрізнити! Підскажіть!!!
     
  7. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    dieSonne, в Сільпо майже завжди є в наявності кролики, я часто їх бачу. А ще в мене в морозилці теж завжди є :girl_crazy: (свекор тримає, а я їх не дуже люблю).
     
  8. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    О, то мені до вашого свекра (холодильника):girl_claping:
    А в якому саме Сільпо? Я власне давненько в супермаркети не виїжджала, а коли і їздили то в Арсен.
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    dieSonne, в ВАМі біля Південного постійно кролів бачу, свіженьких. Вчора бачила в ВАМі на Науковій
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    аааааа!!! Все хочу кроля, завтра їду в ВАМ. Дякую дівчатка!!! (п.с з мене лапка:girl_curtsey:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    відрізняють по лапках. По правилам обов"язково лапки повинні бути з шерстю. А крілячу від котячої відрізнити досить легко. Бо по тушці дійсно важко
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    А хто бажає домашню гусочку????
     
  13. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Міняю на домашнього кролика :girl_crazy::girl_cool:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Не заготували собі на зиму грибів:sad:, а тепер свята на носі, треба десь купувати. Хто де купує білі гриби сушені? на ринку в жінок трохи страшно брати. Ми колись в Арсені купували, а зараз там нема.
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    В ВАМі на Південному, бачила грибочки сушені, запаковані, там де овочі-фрукти, на стелажах, поряд з приправами, і сухофруктами.
     
  16. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    а може хтось десь бачив БАЗИЛІК вазонком?(окрім метро).так люблю помідорки з моцаеллою і базиліком.а з сушеним не той смак.та і взагалі обожнюю базилік у багатьох стравах,свіжий.а от де його купити можна?колись бачила в Метро,але тепер туди дорога мені закрита:sad:там з дітьми не пускають:sad:
     
  17. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Базилік свіжий практично завжди є в ВАМі, тобто Сільпо, але то в нас на Сихові, правда не в вазонках а в упаковках, я там завжди м"яту беру до курки, є ще орегано.
     
  18. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    Базилік також є в тому сільпо ,що в Скрині.
     
  19. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ

    В Рясне в Сільпо також всі ці травки є
     
  20. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: КУПУЄМО ПРОДУКТИ