Купуємо продукти

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kaff, 26 Лютий 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Купуємо продукти

    дівчата, хто купує печінку тріски і яких марок??
    купувала Аквамарин - завжди була задоволена якістю.. а недавно та олійка (яка по ГОСТу чи ще по чомусь має бути тільки природнім рибячим жиром з печінки, а не олією іншого походження (соняшниковою чи тд.) в холодильнику згусла трошки і побіліла
    не можу зрозуміти причини, раніше консистенція зберігалася такою ж... як правильно?
    п.с. стараємось спожити якомога швидше, 1-2 доби, то максимум
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Купуємо продукти

     
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Купуємо продукти

    ну та нічо страшного як там проста олійка, але власне має бути продукт "у власному соці"
    принаймі так казали в програмі "Знак якості":) тоді відповідає всім вимогам..
    в складі крім самої печінки має бути максимум сіль. (перець чи інші приправи вроді допустимо, не памятаю... але більше нічого, ніяких додаткових олій, навіть якісних
    тут в складі вперше (раніше не було, знайшла екстракт лаврового листа) добре то чи зле, чи то він щось змінив.. задумалася..:)
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Купуємо продукти

    можер жир так побілів?
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Купуємо продукти

    та от не знаю чи мав би...
    свинний білий, курячий жовтий (якщо домашня курка), а рибячий..
    ще брала "Посейдон 2000", вроді друге місце на "Знаку якості" зайняв (перше місце - ТМ Екватор, не бачила в магазинах), то ніколи такої реакції не було
     
  6. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Купуємо продукти

    Останнім часом перепробувала сметану майже всіх виробників, ну ніяк не знаходжу варіанту близького до натурального... Домашню на базарі боюсь купувати. А сьогодні порадили мені купити сметану "Молочне диво" від Агропобутсервіс, Жовківський район. Дійсно вона відрізняється від інших. Густа, колір злегка кремовий, а не сніжно-білий, і на смак нагадує домашню. Цікаво, хтось знає цього виробника?
     
  7. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Купуємо продукти

    а скажіть мені де на сихові в районі верхнього Шувару-Ваму-Арсену можна купити якісне свіже м'яско. всі, кого не питаю, відправляють на нижній шувар, але мені то трошки ліньки не по дорозі.
     
  8. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Купуємо продукти

    там всередині базару на вулиціі ж є така будка "Свіже мясо" я в того пана часто купувала.
     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Купуємо продукти

    зорієнтуйте, будь ласка, детальніше
     
  10. Letunka

    Letunka New Member

    Відповідь: Купуємо продукти

    Дівчата, порадьте, де хто купує мед? Хочется натурального і смачного :girl_smile:
     
  11. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Купуємо продукти

    на посиденьках в розділі інше, багато дівчат продають, думаю що якісний бо ж на форумі роками
    на базарі я б не ризикнула
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Letunka

    Letunka New Member

  13. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Купуємо продукти

    Дівчата підкажіть від якої торгової марки хороші ( без консервантів і всяких ешок) помідори у власному соці? Мала запаси ось таких
    http://c348701.r1.cf3.rackcdn.com/uploads/product/picture/30437/pic.jpg
    Дуже мені подобались, за смаком дуже ніжні і без хімії. Використовую їх для мацьопи, тому хочу щоб були максимально не хімічні. Підкажіть які можна обрати на заміну???
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Купуємо продукти

    Ось такі купую в ашані, 14 грн, картинку в неті не знайшла, сфоткала свої (якраз лазанью робила з ними). В складі тільки помідори, сік і лимонна кислота, вага 800 г.
    [​IMG]
     
  15. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Купуємо продукти

    в італійських товарах є багато таких. Ціна була 8-10 грн за баночку(десь 500 мл). В складі лише помідори, є навіть і без шкірки, красота!
     
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Купуємо продукти

    Вони і є без шкірки (ашанівські), але країна, здається, Франція.
     
  17. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Купуємо продукти

    треба буде спробувати, там банка більша=дешевші)
     
  18. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Купуємо продукти

    дівчата, порадьте якої торгової марки і де купити гарну червону ікру. Бо останнім часом все не вгадую, а на свята хочеться таки вибрати кращу.
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Купуємо продукти

    Я в суботу купила 300 грам "Камчадал" в Метро по акції за 200 грн, до того 300. В пластмасовій тарі. Була супер!

    На Новий рік взяла ту, що завжди купую "Красное золото" 200 грам за 130 грн. В скляній баночці. Зараз в Метро також по акції, бо зазвичай по 175.
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Купуємо продукти

    А мені порадьте якийсь алкогольний напій-лікер, типу шеріденс чи бейліс. Хочу Чогось нового спробувати.