Кухонні мийки

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем галичанка, 6 Листопад 2008.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @danchyk а що це за кран і чи зручна Вам така "кутова" форма?
     
  2. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    Так, зручна. Але мені особисто на зручність більше впливає те, що немає зверху над умивальником шафок кухонних. В мене мийка перед вікном, і багато простору, тому зручно. А коли мала шафки над мийкою, якось мені все не зручно було. Але це вже тему про "Меблі на кухню" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Маю такої ж форми тільки білу і не гранітну, а тектонайт, і кран такої ж форми теж білий, Франке. У використанні лише декілька місяців, загалом задоволена. Єдине, що за рахунок білого кольору треба трохи хімією відмивати, бо сіріє. По дизайну найкраще підходила біла, тому я зразу розуміла, що прийдеться часто мити.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  4. shemely

    shemely Member

    О, то в мене такої прямокутної конфігурації, як у @danchyk, але фірма виробник було українська, бюджетна
     
  5. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Трошки не сюди, але і сюди. Захотіла я в мийку шредер. Майстер поставив. Але чомусь мені підтягує запах каналізації. Дівчата, у кого є така "бандурка" під мийкою: чи стоїть після подрібнювача ще сифон, чи, можливо, є якісь ще нюанси?
     
  6. taipen

    taipen Member

    Moko Firenze, рік в експлуатації, чорна - політ нормальний. Фото з інтернету, але впринципі від реального не відрізняється. В комплекті сифон і дошка така як на фото.

    [​IMG]
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Запитання трохи не про мийку, а про змішувач на кухню. Хочемо купити Hansgrohe. Різниця в ціні в Епіцентрі і на Південному досить суттєва.( 2 тис грн., під час знижок різниця скоротиться до 1 тис.) Але ті що на Південному якусь таку інфу подають, що те що в Епіцентрі продають, воно нижчої якості. Бо заводи цієї фірми роблять гірше і краще. Те що гірше йде на гіпермаркети, а те що краще до них.:girl_in_dreams:. Щось то так дивно звучить оця інформація.
    При цьому маємо кілька кранів, які купували саме в гіпермаркетах, то нарікань жодних нема.
    --- дописи об"єднано, 19 Листопад 2018 ---
    @danchyk, а ви користуєтеся оцією опцією з перекривання води?
    Бо наш майстер зразу щось там обламав в тому сифоні з такою системою. І сказав, що оті додаткові тросики будуть сприяти забиванню. Тому поставив звичайний сифон
     
  8. danchyk

    danchyk Well-Known Member

    Рідко, але користуюсь. Думаю, майстер Вам просто розказав про забивання, каже чоловік, що механізм з тросиком коштує від 500 грн. Але з іншого боку не заморочуйтесь, можна і руками закривати, то не таке вже і проблема.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Чи хтось користується польськими змішувачами Tango, побачила в епіцентрі і так мені форма сподобалась. Цінова категорія як і Імпрес
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Розкажіть мені про білі-бежеві-пісочного кольору мийки.
    Проблема 1 з нержавійкою. Вона біла, весь час. Наліт постійно. Проблема 2. Чай. Напевно воно з тиз композитних матеріалів потемніє - нерж відмивається хлоркою хіба.
    З практичних питань - чи настільки вона важка, що треба додаткову підпірку там, де чаша - фантастична ідея, на яку мені б хотілося призбирати грошей - витягнути дорогущу раковину з нержавійки і на її місти поставити щось ще дорожче невнятного кольору, тіки щоб не бачити того нальоту. Компоновка з краном з нержавійки мене не смущає, а от перемичка для підтримки - так. Бо та перемичка в нас хіба якось так наживо буде стояти, стаціонарно не закріпимо, доступ до комунікацій закриє
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Надя, якщо Ви про мийки з штучного каменю - щодо практичності кольору не скажу (в мене темно-темно сіра. Там хоч би когось вбили, ніхто нічо не помітить :girl_blush2:)
    Щодо підпорки - нема в нас ніякої підпорки, вперше про таке чую.
    В мене 1 (глибока) чаша.
     
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В мене теперішня 100см, тому певно треба, тим більше що деколи заявлена вага 60 кг :connie_pull-pigtail

    Фірму і детальну назву кольору, будь ласка. Мені здається, то треба тестити. Я колись напрошуся в гості з своєю водою, бо мені аж цікаво, кого там треба вбивати, щоб було видно

    Зараз подивилася на такі
    Screenshot_2019-03-27-19-19-29.png Screenshot_2019-03-27-19-19-10.png
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2019
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    В мене недорога польська brenor
    Колір, мабуть, 08 графіт, як на картинці
    BDA219AF-8CCD-4B2B-A083-4A95B6F5AC17.png
    А модель така-во (Мілано)
    B249430B-6BA4-4BFB-B626-FF503D846F87.png
    Пише в характеристиках, що її вага 15 кг.
    Ту штучку справа, яка би мала піднімати-опускати решітку зливу, ми викрутили, і в отвір встановили кран для фільтрованої води.

    А стосовно прийти в гості - з радістю запрошую;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    У мене теж польська Brenor, колір беж 00. Я вже десь писала на попередніх сторінках, про те, як вона мені колір змінювала та плями лишала. Наприклад чай, кава, чорниці, ягоди, малина і т.п. у цьому відтінку так порядно видно. Я спершу була в дикому шоці, що це і як ту мийку відмити. Зараз на раз-два відмиває цю всю бяку AntiKalk. Ну але то хімка конкретна, а я поцую нею мало не щодня, так мене нервує. І ще, я вже купу посуду понадщерблювала об неї. А ось ця штука, що пристосована для регулювання решітки зливу у мене барахлила, нею не користуюсь.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В нас з нержавійки мийка. Їй вже 11 років. Досі як нова. Але в нас не глянцева, гладенька. А така матова, трошки шершава. Знаю, що на таких пише - Декор або Мікродекор. Вона вкрита такими пухирцями маленькими. Нічого не видно на ній, зовсім. При тім, що вода в нас поганенька на районі.
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Наприклад в мене за 3 роки є місця , які я не можу відмити оцтом. Всякі там сіліт бенки і тд теж ні. І в мене мікродекор. Я більше не хочу дорогої німецької раковини, я хочу, щоб ніц не було видної тої води, бо вона весь час сіро-біла. Залишили горнятко стікати - будь ласка,пшикалку, бо просто протерти губкою не поможе
    Оце я вчора ввечері помила посуду, випуцувала, що могла, і до сьогодні там тільки 4 горнятка споліскувалися і руки. Отак виглядає вся мийка вередині і біля крану. Крило трохи менше. Я не знаю, може хтось витирає мийку після кожного підходу, але я так не можу. Раз в день не помагає, хіба запшикати, і тоді витерти. Або я роблю проблему.
    20190328_122905.jpg
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2019
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В мене була нержавійка на попередній квартирі, але якраз глянцева. Якщо горнятко стекло, ховала в шафку-сушку, інший посуд одразу в посудомийку. Якщо не чекала, щоб те, що "стекло", висихало, а протирала одразу мікрофіброю, то виглядало пристойно весь день, ретельніше мила лише ввечері (по нашому, по флайледівському :d23:). Вода там в Личаківському районі теж не дуже, але от саме та нержавійка була якась така, що до неї не дуже "приставало", і навіть засохші краплі, якщо вони були "сьогоднішні", вологою мікрофіброю стирались. Зараз маю франке отаку
    Мойка Franke RONDA ROG 611 Графит (114.0254.785) | Официальный дилер Franke™ - SMTools
    То якщо користуюсь я, і витираю одразу насухо(то вже на автоматі), то все люкс, а якщо чоловік чи діти, і я не встигну "зловити", поки не засохло, то світлі сліди мають місце з'являтися... тоді вже оцет або щось "антикальк..."
    Але в мене колір графіт, а є ті світлі "сахара", то там певно не так би кидалося в очі.
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Казала мені мама брати глянцеву, в неї вдома можна тиждень крило не мити. тьфу, в мене є велике бажання просто здерти наніц робочу поверхню, поміняти все , щоб вліпити туди просту нержавіючну глянцеву ікеївську мийку. Бо мене трааафляє, чесно. Але чи то поможе? Сусідка мало готує, то в неї пристойного вигляду завжди та мийка, вірніше дві. А мене забембує пшикати на них помтійно, жорстка сторона губки не помагає.
    Або поставити якусь систему пом'якшення води, не осмос, а так щоб і на пральку і тд. Як хтось має - відзовіться.

    До речі, чи хтось мав білу композитну ікеївську мийку? Як там з плямами?
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2019
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ми взагалі на мийку нічого не ставимо стікати, одразу в шафку, на решітку. І після кожного використання витираємо насухо, спочатку вологопоглинаючим рушничком, потім паперовою серветкою. Але навіть як щось лишається колись, то не дуже видно потім.
    ми теж тут. Що цікаво. На мийці, навіть як забудемо витерти, немає слідів. А от у ванні на раковині повно плям, навіть жовті є. І як не витерти хоч раз, то одразу має неохайний вигляд, брудний, я би навіть сказала.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    @HOPIC, маю польську нержавійку з якимось таким рельєфом, що того накипу не видно. Хіба як чаю налити