Кухонні мийки

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем галичанка, 6 Листопад 2008.

  1. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дякую, теж придбала собі таку саму, бо мені справді бракує ізольованої другої чаші.
    Єдиний мінус, в мене мийка настільки манюня (50 см), що та штуковина займає пів мийки, і дуже незручно щось споліскувати або намочити ганчірку плином, коли та штука стоїть і в ній щось розморожується або стікає чистий посуд.
    Бо всі бризки летять туди.
     
  2. vilna

    vilna Member

    Чи має хтось кутові мийки? Як вони в користуванні?
     

    Вкладення:

  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    І ще раз переконуюсь як все індивідуально, спеціально глянула розмір своєї 45×41×20 (це сама чаша) і вона для мене абсолютно не манюня)))
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Оця друга виглядає непрактичною. Через розмір і форму малої чаші і форму крила.
    Така, як на фото 1, здається зручною, бо основна чаша не в куті, мало би бути зручно до неї доступитися.
    Але тре дивитися вживу.
     
  5. Kydriawka

    Kydriawka Member

    В моєї свекрухи кутова мийка. Схожа на друге фото, але малий відсік квадратний і ніби глибший. То після безлічі разів користування в свою квартиру теж хочу ставити кутову мийку, мені зручно. Вважаю це найбільш раціональним використанням простору в куті (ІМХО).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Дівчата, в мене дилема...:girl_cray:
    Яку мийку вибрати.. Потребую ваших відгуків, досвід, коменти.
    Врізну керамічну від ІКЕА(вже ж маємо українську)) HAVSEN ХАВСЕН Одинарна врізна мийка - білий - IKEA Плюс - естетично, кераміка, легкий догляд, середня ціна (не дешево, але й не дорого). Мінус - без крила, а отже збоку треба буде поставити якийсь піднос, щоб можна було там поскладувати мокрий посуд сохнути(не люблю сушарки)
    Металеву з крилом. Плюс - дешевше, є крило де поставити мокрий посуд. Мінус - плями накипні від води, часто драїти, гучно шумить вода як ллється.
    Врізну з композитного матеріалу з крилом(менша чаша, ~35cм) або без(більша чаша, ~45-50см)(Поглядала на Blanco). Плюс - естетично виглядає, вода не шумить, коли ллється (сорі, але це для мене аргумент))), зазвичай легко мити й доглядати. Мінус - ціна, з деяких відгуків є заморочки з чищенням. Для варіанту без крила враховуємо пункт про піднос.
    Ціна не є дуже суттєвим фактором, а от догляд і постійний контакт - дуже навіть. Скупий платить двічі, як то кажуть, і не хочеться потім шкодувати що купила щось через ціновий фактор, але мені то буде муляти всі наступні роки в квартирі.
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    @Руда Лисиця, я брала металеву через крило, хотіла керамічну, але я можу зі всієї сили гепнути гарячою сковорідкою, тому той варіант виключила. В мене якесь таке покриття, що накипу не видно, як починаю відмивати, то різницю видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я би вибрала без крила керамічну чи з композиту, (їх би ще порівняла на стійкість до ударів), звернула би увагу на глибину і висоту крану, щоб мінімально розбризкувалось. На мій погляд, що наскладане на крило, що на піднос - виглядає однаково, ну а коли у вас вже все сухе, то піднос можна й сховати, а натирати ті металеві крила до блиску, то постійна робота.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Глибока ікеївська біла.
    Як сушарку - не піднос, а підставку під гаряче металічну, яка скручується ( за умови, що поверхня не деревяна) і все. Я чоловіка не говорила, свою металічну за страшні гроші хочу викинути раз в 3 міс. Страждаю за керамікою або каменем. Іііііііі
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось з вас має мийку від Granado ( укр.ви-во)? На сайті пише нанограніт, як вона в користуванні? Бо продавець мене запевняв, що нічим не гірша за інших польських чи турецьких виробників.
     
  11. shemely

    shemely Member

    @Ravlyk, подивилась фотки, ніби моя.Так нічого, зручна, ціна файна. Ну фарбується харчовими, сліди є. В мене серія Samora(глибока така)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, чи бачив хтось у продажі такі мийки? Знаю, десь в Польщі купували, тут не можу знайти.
    Хочу з двома чашами, без крила. Плюс в комплекті йдуть додаткові оці елементи щоо на фото.
     

    Вкладення:

  13. Ziben

    Ziben :)

    бачила такі на сайті виробника Franke, там є мийки і аксесуари до них
    --- дописи об"єднано, 10 Серпень 2020 ---
    і покажу вам як виглядає чорна матова мийка Franke через рік експлуатації (офіс, посуд миємо щодня, вода не фільтрована)
    Відмити її не можливо, спочатку витирали насухо після кожного миття, але залишався сірий слід від води і від мікрофібри, зараз залишили як є, бо немає сил і нервів це витирати:girl_devil:

    73B5CFC4-4D74-4070-90FC-2AD283D760FF.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Оцтом не пробували? Я так білі сліди зі своєї видаляю. Я стараюсь щоразу насухо витирати, але я не сама живу :girl_crazy:.
    То часом, як не впильную, то в бороздах може залишитись наліт. Він справді важкувато видаляється, але оцтом вдається.
    Але є різниця - одна господиня дома чи мийка в офісі...
    Ось тут видно, що як придивитись - починають з'являтись білі сліди .
    Йду налию оцту, чи що :girl_haha:.
    20200810_191146.jpg 20200810_191204.jpg 20200810_191111.jpg 20200810_191131.jpg

    Видно, що там, де менше потрапляє вода і швидше прибирається, майже нема білого нальоту, а в інших місцях трохи є...
    Насправді колір майже чорний, світліші фото - то спалах
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1