Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Anastasia, 17 Жовтень 2008.

  1. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Вже користуюсь майже два роки. На звичайній газовій плитці. І в духовці газовій теж. Щоразу готую супчики лише в такому посуді,тушкую м"ясо, овочі... Поки не тріснули. Тьху-тьху. В магазині радили до них докупляти розсіювач вогню. Я пробувала- не зручно. Тому просто ставлю кастрюльку на газ.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    в епіцентрі, в нет-магах, в доволі багатьох магазинах посуду бачила
    я купувала в епіцентрі, в центрі декору
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. сашка

    сашка New Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Привіт! я придбала посуд Philipiak і цілком задоволена,:girl_curtsey: ! Я була на презентації на Панаса Мирного 33, і я виграла знижку на весь набір:radist:, а ще в подарунок мені дали постіль з вовни, так класно під нею спати:clapping:
    Коротенько що в ньому особливого можна зготувати: яєшню на парі, домашні вареники також на парі, взагалі супер....смачно і корисно..)))
    На сковорідці смажу мясо без олії та жиру...дуже швидко смажиться:dance:.... Ще можна з цих банячків зробити соковарку та дистилятор....але часу не вистачає...:girl_cray:...
    В загальному посуд супер...:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    а скільки він коштує цей посуд?
     
  5. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Я теж була на такій презентації кілька місяців тому, посуд дійсно класний, але ціна його ТАКА висока, що дозволити собі купити весь набір навіть з їх знижкою далеко не кожен собі позволить!!!!!!!!!ціну точну не пригадаю...нехай сашка скаже нам!
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    І мене на ту презентацію запрошували-я не пішла, для чого собі невути псути, ціни там космічні, а на парі я можу приготувати в пароварці, без олії я ї так практично все смажу, ну принаймі на мінімумі, а ну його то всьо супермодне, мені і модного достатньо :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. сашка

    сашка New Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Привіт,...всіх цікаве за скільки я купила цей набір Philipiak!? .... то мені дуже пощастило з цією знижкою...мені обійшлось за 8.750 грн....весь набір....:girl_wink:...до речі я заходила в їхній фірмовий магазин на Наливайка...то такий комплект там коштує 15.260грн.:cool:...
    До речі мені пропонували взяти фірмовий кредит без відсотків на 6-9-12 місяців,..за умови якщо я внесу внесок 3.000грн.!!!!
    І ще одне,..хто був на презентації!!!????,....як вам косметика, яку вам подарували?????... Мені сподобалась))):girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    а я думала, що чоловік добре заробляє.
    Це якась нереальна ціна за банячки, ну тобто я б зажала навіть якби мала вільних 8 тисяч
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...


    Після цього допису, в мене була неадекватна реакція. Загалом. вважаю, що це не для наших кішень посуд. Однак, якщо хтось може собі таке позволити, нічого не маю проти. Сама користуюсь старенькими чавунними казаночками, почишенними піскоструйкою - це супер матеріал на всі часи. в них готую кашку, м"яско.. Для зупи та компоту- якісний.. у, забула. Алюміній взагалі не використовую.
     
    • Подобається Подобається x 9
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    в мене вже давно сидить думка про пряму рекламу, бо лише 2 дописи і обидва про цей чудовий "дешевий" посуд зі знижкою...
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Ми за наш вінцер набір, досить не погано укомплектований, платили десь 2000, вже точної ціни не памятаю, і то вважали що це висока ціна...
    ну але то справа смаку, і звичайно, зайвих коштів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Подивіться звідки Сашка:
    Звідки Ви: Шегині
    Може митник? :)
    Хоча дійсно більше схоже на рекламу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Я теж вважаю це рекламою, однак нас такими "штучками" не візьмеш. :girl_devil::girl_devil::girl_devil: Крім того, як на мене ціна кухонного посуду (в ідеалі) не повинна перевищувати 1-2 місячної зарплати. Принаймні для мене ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    якби я злегкістю дозволяла собі каструльки за такі гроші - я б точно була не схильна готувати - харчувалася б в ресторанах тільки.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    я вам інакше скажу, що за 2 тис.грн. в місяць ви спокійно наймете собі людину, яка вам не те що буде готувати постійно свіжу домашню їжу, а ще й звільнить вас від прибирання. і які у вас будуть каструльки - це вже не цікаво ;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    про Philipiak..теж була на презентації, посуд запер, оскільки аналог цептера, але ціна у 8 тис.грн. шось кусається.
    та й подарункова косметика - ну, як на мене, нічого особливого
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Aster

    Aster Well-Known Member

    Та то читсто реклама. Невже думають, що ми такі дурні тут сидимо? :) :) :)
    Взагалі ці презентації - це ж той самий Гербалайф 20-річної давності, тільки з посудом. Розкрутка людей заплатити за посуд ціну в 10 раз більшу реальної. Ото і все.

    Краще розкажіть, чи хтось готує страви у ГЛИНЯНИХ ГОРЩИКАХ у духовці? Чи дійсно так смачно, як книжка пише? Я щось собі загорілася купити таких горщиків, але поки не знайшла їх у продажу. Може хтось бачив?
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  18. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Aster, не знаю, як в магазинах, а на народних ринках, типу Вернісаж, чи галереї на площі Ринок - там глиняного посуду предостатньо.
    Готую в них звичайні чанахи, мясо с картоплею, запечене, чи з грибами. Ну звичайно, що на газі та картопелька у звичайній каструльці буде трохи не така, як з глечика у духовці....
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Cranberry

    Cranberry Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Аналогічні страви))Хто знає ще якісь кулінарні шедеври у таких глечиках буду дуже рада записати:girl_tender:
     
  20. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    І я мрію про глиняний посуд :) але ще не наважилась купити, його стільки різного, в плані ціни, що не знаю навіть. Ті що дорожчі, то ніби з екологічної і безпечної для здоровя сировини... Тобто я ще сумніваюсь з вибором.
    напевне закінчиться то все покупкою звичайних горщиків :) ну але я така, мушу троха попереживати :)
     
    • Подобається Подобається x 2