Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Anastasia, 17 Жовтень 2008.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    знайома розповідала, що подарувала мамі таку глиняну каструльку (я так зрозуміла з тих дорожчих - бачила в арсені). Казала, що раніше в її мами була куча різних каструльок і до цієї вона спочатку поставилась дещо скептично, але зараз в неї залишились лише ці глиняні і готує в них все :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Я теж мріяла, читала і т.д. І от одного разу з подружкою ризикнули і купили по горщику. То його і в духовку можна і в мікрохвильовку і на газ (з підставкою). Я уже в ньому готувала гаряченьке. Класний1
    Єдине жалію, що два не взяла!
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Ви маєте на увазі ті Бергофф глиняні новинку -2009? Чи ті що в загальному магазині продаються гривень до 200.
    Бо щось Бергофф за 500 грн баняк теж, м*яко кажучи, смущає
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    ці - вони вже давно є в продажжу.
    за бергоф нічого не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    То точно :) Моя сестра якось пожалілася чоловікові що в них нема посудомийної машини, а чоловік сказав - як нема, а Надя ? (домогосподарка) :))
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Господиньки, порадьте, будь-ласка, СКОВОРОДУ ДЛЯ ЖАРКИ.:girl_in_dreams:
    Була вчора в Метро - нічого не знайшла - купа Тефалю, з них вже дві викинула в смітник, :girl_mad: Є якісь італійські за 500 грн з копійками, але мені то задорого, і невідомо, як та сковорода поведеться.:girl_in_dreams:
    Бачила в Бергофі в районі 300 грн, але знову ж, - чи то не китайська підробка, і як вона в користуванні...:girl_in_dreams:

    Підкажіть щось!:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Боже! Тефаль у смітник! Я своєю сковорідкою тефаль натішить не можу, саме для смаження. Вінцерівська мені для цього не підходить. То дивись, бо нібито вінцер і бергофф дуже не відрізняються, а мені там все якось чіпляється до стінок і дна, а у тефальці все ок. У вінцері тушкувати дуже добре. Але і тефаль сковорідок є багато різних. Непам'ятаю як моя називається, нажаль.
    Я хотіла ще амвеївську маленьку пательню, гарні відгуки про них, але чоловік мене трохи призупинив, каже що мені і двох вистарчить.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Я теж Тефалівською тішуся, супер просто, порівняно з іншими не пристає , покриття не облазить, нагару нема...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    то певно до пори до часу..
     
  10. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    А мені не сподобалась: шампунь так собі нфчого особливого; крем для рук - не зволожував, Бархатні ручки краще; для тіла - ну мою шкіру тяжко чим зволожити. Посуд дійсно гарний, але ціна коли я була на презентації це було рік назад, то загальна вартість того посуду десь 12000,0 грн; там теж виграли знижку бабусі (7500,0 грн) виходив посуд, але одна відмовилась від знижки, то так і ніхто не скористався. Реклама цього посуду нагадує мені реклами ТВ шопу (американський стиль).
     
  11. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    А для чого переплачувати за сковорідку, я придбала нашого виробництва тефлонову за 50грн. Дуже задоволена:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    на мою думку - тефлонові все рівно рано чи пізно облазять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Тефлонові потрібно міняти кожні пів року, шкода було б викидати Tefal за 200грн. ТОму купила нашу, вона нічим не гірша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Придивіться до торгової марки Rondell, мені подобається , для жарки добре підходять ті що з з покриттям Quantanium і ціни на них не захмарні були по крайні мірі.
    ось тут можна на моделі подивитися, http://rondell.ru/640 були в Фоктсроті точно.
    Ой і забула додати виробляють їх німці.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Може бути, сковорідці поки що всього півтора року.

    як на яку натрапити... Після Тефалі купила ще одну нашу за 54 грн., використовую однаково, однаковими лопатками користуюсь, вигляд набагато відрізняється, на тефалівській (вже писала) ні нагару, ні подряпин, а тій нашій всього потроху....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Ой, Тефаль я вже не хочу...:girl_mad:
    Дана, дякую за пораду! Ось, знайшла київський сайт, ціни в гривнях нормальні, але чи дійсні... курс пішов вгору...
    http://rondell.kiev.ua

    А скільки часу ви маєте ту сковороду?
    Мене зацікавила ця серія:

    http://rondell.kiev.ua/index.php?shop=1&id_catc_next=100 - в них ручка знімається, має бути зручно.
    і ця
    http://rondell.kiev.ua/index.php?shop=1&id_catc_next=32
     
  17. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Скільки часу не памятаю хоч вбийте, але рік/півтора точно, маю ту що з тим покриттям непригарним. Гарна сковорідка, як для мене добротно зроблена.
    в мене з цієї серії http://rondell.kiev.ua/index.php?shop=1&id_catc_next=34
     
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Маєм Rondell для смаження Berghoff WOG і ще якусь там Berghoff для тушінньо-смаженнннняя..........(добре що набір посуду подарували нам на весілля, а вог чоловікові на день народження - бо мене би задусила українська наці-жаБА стіко вивалити бабла на сковородо-банєчки....набори середньо люблю) - але чесне слово - всім задоволені;)

    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=480241&postcount=68 (про ронделл я тут писала)
    тільки якщо чесно я помилилась в дописі з ціною - її вартість десь коло 500 грн (480...чи щось таке).:girl_curtsey:
     
    Останнє редагування: 21 Серпень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  19. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    Лянка, а чому ви пишете що сковорідку з тефл.покриттям треба через пів року викидати? В інструкції писало що можна користуватись поки немає подряпин, а також застерігали від надмірного нагрівання, більше нічого такого. Ми користуємось тефалем вже майже рік, все ок.
    Згадала, була у мене бергоф з анрипригарним покриттям, я нею теж була задоволена, але викинули, бо вже були подряпини.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Кухонний посуд: каструльки, сковорiдки ...

    мені пора міняти сковорідки, теж дуже сподобались ці ронделл, і ціна нормальна....а через інтеренет можна замовити?
     
    • Подобається Подобається x 1