Квартира-студія (кімната-студія). Практичні поради і уникнення помилок.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Nett, 25 Грудень 2018.

?

Чи є у Вас квартира-студію?

  1. Так, цілком задоволений/а плануванням

    0 голосів
    0,0%
  2. Так, не зовсім задоволений/а плануванням

    0 голосів
    0,0%
  3. Ні, але планую/хочу таку

    6 голосів
    54,5%
  4. Ні, не подобаються такі квартири

    5 голосів
    45,5%
  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Для мене в 1-кімнатній квартирі для пари ідеальний варіант - 2/3 житлової площі під кухню-вітальню і 1/3 під спальню. Що ізолювати - то вже справа смаку. Я б ізолювала спальню. Але я не жарю і не парю. Сусідка зробила повністю відкритий простір, з'явилася дитина - і оце точно капець. Зранку чоловік на роботу, а навіть нема як кави випити, щоб решту не розбудити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. vilna

    vilna Member

    Ми взяли двохкімнатну в новобудові, одну кімнату віддаємо сину, іншу з'єднали з кухнею буде студія , але з розсувними дверима
     
  3. Nett

    Nett Member

    краса ) Це у вас таке планування із початку було?


    гарне рішення. Теж планую так робити :girl_smile:
     
  4. Nett

    Nett Member

    так точно не вийде (( Спальня менша за кухню. А розбивати стіну дуже не хочеться.

    вибачайте за цікавість ) А як у Вас розташовані меблі?
    Бо у мене квадрат. Хотіла кухню в куток запхати. А диван при тій же стіні, щоб якщо сидіти, то дивитися на іншу (якраз телевізор там би був). Але майстри такий план забанили, бо дуже важко все необхідне впхати в той куток.

    От таке ж завдання маю :girl_cray:
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    В мене теж саме, не уявляю як то відкрити кухню. А як ще щось печеш в ході забави, то ще й спека. Взимку відкрив вікно, закрив двері і супер. А якби там люди сиділи, то як провітрити? А влітку нагрівати додатково і без того душне приміщення.
    --- дописи об"єднано, 27 Грудень 2018 ---
    Якщо моноліт, то, наскільки я знаю, та. Головне ті стовпи не чіпати, а стінки між ними не несучі. Уточніть то собі, але щось мені так здається. Може вдасться щось обіграти.
     
  6. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Нормальна витяжка це розрулить. В мене коридор з кухнею об'єднані, то не пахне.
     
  8. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Витяжка має велике значення !
    Чоловік довго вибирав витяжку і реально , коли готую щось "пахуче" включаю турбо режим і все витягує дуже добре.
    Я сама не вірила , що таке може бути , але зараз є багато нормальних витяжок, які розраховані на великі площі.
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Наскільки мені відомо, це ще залежить від того, чи є змога вивести вент канал від витяжки безпосередньо на вулицю.
    Ясно, що в приватних будинках тільки так і є, а от в багатоквартирних деколи такої змоги немає.
    В нас вент канал від витяжки виведений в внутрішню шахту, бо на вулицю вивести не було змоги.
    Ну але не буду заперечувати і те, що витяжка в мене не є над потужна, бо по задумці влізала тільки телескопічна, і знаючи, що будуть двері в кухні, не шукали саму саму потужну.
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ой, я ще й страшенно вредна, бо мене так дратує той звук працюючої витяжки. Може вже є такі, що працюють безшумно? Бо ледве витримую 1-2 години того шуму. Як її вимикаю - такий кайф!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та, Ви- гуру терпеливості. Я вікно/чи балкон швидше відкрию, ніж витяжку увімкну.
    Може, й справді є безшумні? Я б поміняла, бо в мене вона скоріше, як аксесуар, який треба мити по любе
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    @Kroshka Enot, я квартирі. Моя не гуде сильно, я її чую тільки при турбо режимі. В звичайному режимі вона майже безшумна
     
  13. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Нажаль , в нас не безшумна.Якось навіть і не думала про таке , можливо, бо вона шумить сильно тільки на турбо режимі.
    А , взагалі, вона мене ще виручала як " білий шум" , бо воду шкода включати просто так , а витяжка працювала в користь - синочок любив під її шум засинати .
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    В мене кухня і стіл де ми їмо і приймаємо гостей в одному приміщенні. Я ніколи багато не варю, до приходу гостей стараюся все зробити і прибрати. Мені так добре. Бо гості впринципі рідко бувають, а щодня ми всі товчемся на тому просторі. Деколи навіть уроки робимо, малюємо, ліпимо ітд.
    В маленькій квартирі я би пробувала відділити спальню, а решту можна і об'єднати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  15. shemely

    shemely Member

    То в нас так було: 2-х кітнатна- спальня відділена дверима, і кухня з вітальнею обєднана.Для пари - супер, гості, відпочинок в залі, можеш і гостей чути і духовку пильнувати. Але коли ципа зявилась, то капец, витяжка шумить, гості шастають і по спальні і по вітальні, бо дитина:girl_cray:.Для мене - студія - для одного або двох людей, тоді то супер
     
  16. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Дівчатка, хтось може порадити хорошого спеціаліста по міжкімнатних перегородках? Хочемо зробити зонування в великій кімнаті і є потреба в перегородці. Буду вдячна за контакти.
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А чого гості по спальні шастали? Все ж таки це окреме приміщення в вас.
     
  18. shemely

    shemely Member

    @Haidee, бо там дитина, я забігла -вони за мною, погугукати:girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Так вони б так само бігали, якби й між кухнею і вітальнею була перегородка, чи ні? Я просто була в гостях, де крім студії ще різна кількість кімнат, і все одно - куди двері відкриті, туди й гості заходять потусити. Ми як збираємося в кумів, де 4 кімнати і величезна кухня-їдальня, все одно через годину маленькі групки людей спілкуються всюди - від спальні до бібліотеки. Якщо кума не хоче, щоб кудись заходили, то закриває двері.
    Не знаю розмірів Вашої кухні, але якщо вона маленька, то все одно всі будуть в кімнаті поруч. А потім і в тій, що поруч першої.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3