Квартирне питання, чи де ми живемо?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kira Nessis, 21 Березень 2009.

?

будинок за містом чи помешкання в місті?

  1. помешкання в місті

    30,3%
  2. кількаповерхове помешкання в місті

    11,8%
  3. будинок у місті

    22,4%
  4. будиночок за містом

    33,5%
  5. ваш варіянт

    1,9%
  1. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Хочу поделиться и найти единомышленников:)

    Мы живем в 2-х. комнатной квартире на 8м. этаже. Отличная квартира, хороший ремонт, и когда мы с мужем жили сами - проблем не было. Но теперь у меня есть маленькая дочь, и она уже бегает, и конечно эти вечные проблемы с лифтом и вечные проблемы, что с ребенком ну просто негде погулять довели меня до решительных действий. ВСЁ! Ищу дом за городом!
    Я открыла "Ваш магазин" и пропала без вести, потерялась во времени...
    И вот я уже 3 недели занимаюсь квартирным вопросом. Недвижимость - это страшный мир, в который уходят время, силы, мысли, деньги, страхи, ты теряешь семью, и понимаешь что это НАДОЛГО... но у меня есть цель!
    В обход всех этих риелторов, которые отнимают время и деньги, найти домик для моей девочки!
    Из-за кризиса опять в моду входит обмен. У людей нет наличных денег, все боятся потерять то, что имееют, и остаться вообще без жилья, а жизнь то берет свое и нужно вертеться:)

    Форумчане, кто уже это прошел, расскажите свои удачные истории квартирных вопросов!!!
    Поделитесь успехами, чтоб я вдохновилась и вновь ринулась в бой:)

    p.s. Заранее спасибо от меня и от Дуськи!
     
    • Подобається Подобається x 21
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    можу поділитися інформацією про ціну на земельні ділянки 40 км від міста в сторону старого самбора. просто земля. без будь-яких комунікацій. 10 соток 5 тис. дол. і то без необхідних взяток. думаю що це не мало
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    40 км. от львова - для нас это круто. Папе нашему будет далековато на работу ездить, а ведь кто-то должен денежку зарабатывать. На наши декретные не поживешь:)

    А вы занимались сами квартирным вопросом?

    Может мы тоже тут сделаем белый и черный список риелторов из львова?
    А вдруг людям поможет?
     
  4. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    я б їх всіх в чорний вносила. періодично з ними стикаюся. я займалася по мірі можливості, більше швидше чоловік, а я допомагала
     
    • Подобається Подобається x 10
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Можу сказати, що там де нам наділяють землю 1 сотка - 10 000 доларів. І треба врахцвати що там ще абсолютно нічого немає......сплошні поля, а з часом мікрорайон. То можу уявити собі скільки буде коштувати земля з комунікаціями.
    А згадала. Продавалася недалеко від нас хата (стара!) і 10 сотих, продавали срочно, тому просили 52 тис. доларів
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Не всі реєлтори сволочі, знаю декілька порядних людей, зокрема, знаю одну з перших, яка просувала легалізацію і правомірність дій реєлторів, бо у нас вони були якісь підпільно-безкарні і водночас безправні Просто зараз нерухомістю займаються всі, кому не ліньки, не маючи елементарних знань і плутаючи види землі.
    Доречі, Kira Nessis, якщо таки знайдете ділянку, або будиночок, який вирішите купити, зайдіть до правовиків і подивіться документи, чи той будиночок раптом не стоїть на с/г землі і чи немає там іншої халепи ;)
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    На сьогодні вартість земельних ділянок суттєво впала в ціні-в районі ТВД, Наварія, раніше була сотка за 12 тис., а тепер по 4 віддають, в Вороцеві, знаю по півтори тисячі під забудову, але ще без комунікацій, багато людей зараз продає терміново і за смішні гроші, але то треба через знайомих щоб без посередників.
    Правда я думаю Кіра шукає не земельну ділянку а готовий будиночк, то тут здається проблемніше, є недорогих купа "шкіл" недобудованих трьохповерхових чи добудованих, але довести то до пуття треба купу грошей, а то опалити-то зовсім(((, а ті що нові та симпатичні-то в основному побудовані з метою продажу, тому ціу на них ніхто не скидатиме, а краще перечекають, бо їх вже не так і багато, і покупець рано чи пізно віднайдеться.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Virochka

    Virochka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Ми минулого року купували землю у Львові... землю знайшли самі, але от за ту землю власники не хотіли грошей, а хотіли 2 квартири... і ті квартири ми шукали, нагонилися з тими маклерами... я для себе зробила висновок - всі безробітні Львова - маклери...:8: Процентів 5 з тих маклерів дійсно професіонали... решта - так понти...:n:
    Так от, послуги маклера сплачує покупець. Причому (мене це обюрює найбільше!!!:suicide:) вартість послуг становить, як правило, 5% від вартості об"єкту. Це ідіотизм, як на мене: невже показуючи 3-кімнатну квартиру в новобудові маклер затрачає більше часу, сил і енергії ніж показуючи комуналку чи кімнату в гуртожитку??? Звичайно ні, от і логічно було б щоб сума послуг маклера була сталою, а не залежала від суми. Тоді б було у Львові кілька справді ріелтерських бюро, які конкурували б між собою, а не оцей бєзпрєдєл:8:.
    Так от, ті квартири що ми обмінювали на землю коштували по 50тис, це виходить маклерам по 2,5тис дати за послуги... мій чоловік сказав "даю 300 дол., більше ваше показування не коштує, якщо не підходить - взагалі без вас обійдуся..." :xaxa: і що думаєте, обоє погодилися!!!:no::xaxa:
    А зараз ми продаємо будинок в якому живемо, бо плануємо будувати інший на придбаній землі, то продаємо самі, подаємо оголошення у ВАШ МАГАЗИН... правда, халепа, звонять самі маклери:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 19
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    А де знаходиться ваш будиночок? Можна в ПП(короткий опис, ціну)
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Кажіть куда - подзвоню, я не маклер :)
     
  11. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Сегодня с мужем смотрели домики в Давыдив, Солонка и Сокольники. Кошмар! Все в ужасном запущенном состоянии - жить невозможно, а что мне люди "пели" по телефону! Это просто небо и земля!
    Вот вернулись домой и я поняла какая у меня замечательная квартирка:)

    Я их спрашиваю, откуда же вы такие цены взяли на свое жилье???!!! Нужно же как-то соответствовать цене и реальному состоянию дома при сегоднешнем кризисе! А они все говорят - мы цен сейчас не знаем, просто прикинули, сколько может стоить - вот и назвали...

    Короче, я в кусках! Буду отдыхать и набираться сил, потому что я боец!
    Еще во мне теплится надежда...

    P.s. Дуська все это время орала и видеть не хотела ни этих домов, ни хозяев, может она что-то чувствует?
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    А у чому проблема? Хай собі ті маклери вашу хату також продають, але за умови, що гроші беруть з покупця. Ми так нашу хату колись продали, навіть не очікували. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    є в нас квартира, яку ми здавали, при чому в основному по знайомству, послугами маклерів не користувалися, але...... вони якось пронюхали, дзвонять мол на вашу квартиру є клієнт. ми були в шоці, але думаємо, не будемо відразу відмовляти, за подивитися нічого не втрачаємо. прийшли, зустрілися. жіночка, що хотіла винаймати каже, що мол нема того що обіцяли.
    маленький відступ на опис квартири : трикімнатна, 100 м.кв, ремонт, чиста, частково умебльована, новобудова.
    от жіночка сказала як їй описали: велика (правда) з дорогими меблями і дорогою технікою від плазмового телевізора до мікрохвильовки :xaxa: :xaxa: :xaxa: ми з чоловіком ледво втрималися від сміху, бо такого нема, та й не могли навіть таке подумати...
    от як працюють наші маклери
     
    • Подобається Подобається x 13
  14. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Сегодня опять ездили смотреть недвижимость...
    Увидела большое количество львовских риелторов. Интересно, что все они похожи друг на друга. Все с "серыми" лицами (с первого раза трудно запомнить). Все в мехах, кто в жилетке, кто в накидке, кто в шубейке. Все в крупных украшениях, и конечно не с дневным макияжем.
    Они очень громко говорят по теме и не по теме, сильно близко к тебе прижимаются и ОЧЕНЬ заглядывают в глаза.
    Но главное, что они никак не могут пробиться через мой "человеческий фильтр". Как сказал бы Станиславский: "НЕ ВЕРЮ"! У меня сильное предубеждение и внутренний голос мне кричит - БРЕХНЯ!, обводят вокруг пальца, дурачат, забивают баки и т.д. и постоянное ощущение себя Буратино, которого ведут на Поле Чудес:) и в итоге...улыбаемся и прощально машем:)

    Потом позже я говорю себе, что все профессии важны, все профессии нужны. Что они тоже должны зарабатывать деньги и кормить семью, и что наверно таки они помогают людям. Но почему же так хочется, после нашего ухода незаметно вернуться к хозяину квартиры и поговорить с ним уже лично в обход всей этой братии!!!! НО меня терзают вопросы моральности... Эх, мама вот воспитала ты меня хорошим человеком, который не может переступить через себя, а это так помогает выжить в наше время:)

    Короче, где же вы хозяева квартир? Почему вы сами не хотите заниматься своими вопросами и отдаете это на откуп не всегда профессиональных и грамотных специалистов? ...Наверно вам так проще...

    Вопрос для форумлян: Скажите в каком районе Львова вы бы ХОТЕЛИ жить и почему? Помогите определиться с желаниями!

    p.s. С домами мы завязали - денег нема, теперь ищем квартиру:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    прям як в Мадагаскарі " Улыбаемся машем, парни, улыбаемся и машем" :xaxa:

    ну чому? от ми самі займаємося. звісно що важко, але от нема в мене ні довіри, ні бажання користуватися послугами маклерів. але вони прям як коршуни, коли здобич бачуть

    в мене є кілька улюблених місць:
    - район кінцевої трамваю 2 (коновальця, гіпсова, рудницького)
    - вул олександра олеся (нагорі від кінцевої 7 трамваю, погулянка)
    - район парку знесіння (мучна, ніжинська, крупярська)
    - вул. івана франка біля стрийського парку (де тепер загс)

    є кілька конкретних місць в цих районах, шкода показати не в силі
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Virochka

    Virochka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    А розгляньте як варіант котедж, наприклад в Брюховичах чи Солонка-Сокільники. Також непогані спарки (будиночок котеджного типу на дві сім"і) є в Зимній Воді та в Рудно... Щодо цін - то це реальна альтернатива квартирі, але особняк, і кусочок подвір"ячка свого є!
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Virochka

    Virochka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    О, квартирка в любому з цих районів потяне на порядний особняк за містом:xaxa::xaxa::xaxa:, хоча не спорю, місця справді гарні. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Хомуся

    Хомуся Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Мені також цікаво. Якщо питання ще актуальне, то скиньте в ПП детальнішу інформацію(що саме, де і скільки).Наперед вдячна.
     
  19. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    А особняк в с. Пасікі-Зубрецькі вас не цікавить? Якраз добудовується, 2 поверхи, орієнтовно 250 метр. кв. Не маклер.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    звичайно, паркові зони - це супер. мені на Новому Львові подобається , район біля парку Залізні води.

    але якщо дивитися на реалі ( мої:)) то таких грошей не заробиш, тому для мене прийнятною є квартира в районі - В.Великого, Кульпарківська, Кн. Ольги, і район за Океаном.
    Вважаю осовними критеріями - наявність магазинів + ринків, транспортну розвязку, +15 хв. до центру.ось.:)

    ще Сихів розглядатиму.

    найнеприйнятнішими для мене є Пасічна, Левандівка, Рясне, Б.Хмельницького, Топольна і весь той район. Хоча комунікації вищенаведенні є майже у всіх районах.

    і вазагалі, я чомусь волію величезн квартиру в гарному районі на останньому поверсі, ніж за містом. можливо за містом краще, з точки зори природи, ділянки, квітникарства ( :xaxa:) і т.д. але як подумаю, як я сама десь в полі в новобудові сижу з дитинкою, не маючи машини :confused: .... все таки і до тебе ніхто не приїде , бо далеко, і до міста - далеко.
    ну але то кожному своє. краще одне і друге мати:xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 14