Квартирне питання, чи де ми живемо?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kira Nessis, 21 Березень 2009.

?

будинок за містом чи помешкання в місті?

  1. помешкання в місті

    30,3%
  2. кількаповерхове помешкання в місті

    11,8%
  3. будинок у місті

    22,4%
  4. будиночок за містом

    33,5%
  5. ваш варіянт

    1,9%
  1. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Solodka, а можна конкретніше? Судячи з дописів, така інформація багатьох цікавить. Я теж належу до людей,які віддають перевагу будинкам. Згідна, це залежить від звички, від того, хто де ріс. Оскільки будинок у Львові, а ще й в хорошому районі (напр. вже згадуваний Коновальця - Лісотехнічного -кінцева двійки), це з області фантастики для нашої сімї, то залишається передмістя. Хоча на сьогоднішній день власний будинок і там -лише мрія. Але все так не буде, правда? :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    І мене цікавить. Шукаємо будинок у Львові або передмісті давно вже. Багато передивились. Вже подавали оголошення про обмін 2-х км. кв.+ дача з доплатою на будинок...поки глухо.
     
  3. Katrin

    Katrin Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    В мене бабця колись жила на Гіпсовій, там в будинку десь квартир 15 було, з них реально нормальні може половина, а може і того менше. В них були такі приколи: вхід з сусідом один (сусід то взагалі мав проходити по загальному коридору, щоб в свою кухню попасти), косі стіни, малесенька кухня, єдиний плюс-район.
     
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    І я мрію про власний будиночок з садочком. Оскільки ціни у Львові кусаються - шукаємо в передмісті. Зовсім дешево - це скільки?
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    А ми думаємо. де б стільки грошей знайти, щоб нормальний ремонт зробити? Квартира на зеленій, старий, австрійський будинок.Кімнати великі і стеля висока.ремонту вже 100 років там не було:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    І мене цікавить де таке щастя. Вчора хотіла мацьопу на балконі, на свіжому повітрі приспати. Ага :xaxa::xaxa::xaxa: Вийшла, а хтось з сусідів рибу смажив і ті всі запахи в дворі :bad::bad:
     
  7. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Я загалом нашим місцем проживання задоволена (хоча й живемо в квартирі). Одразу біля будинку дитячий майданчи, трошки далі парк. Усе під боком. Але на майбутнє плануємо свій особняк. Земля ще толком і не наша, але план на будинок пилом вже припадає років зо 2.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    А я от з власного будинку перебираюся на квартиру...Але в будинку живемо з батьками, а квартира власна :) Та все життя у квартирі жити не хочемо, надіємося, що колись таки побудуємо і будинок. А так то літом будемо приходити з малим до батьків, у них достатньо великий сад, в закутку, а не біля дороги, ставимо там малому басейн, купається, босий бігає, малину сам збирає.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    А мы сейчас объезжаем всевозможные 3-х комнатные квартиры...
    Так как мы явно сейчас домик не потянем, то ищу просто в хорошем зеленом районе, чтоб с Дуськой было где гулять.
    За этот месяц таких трущоб насмотрелась! Мама дорогая!!!

    Сейчас у людей каша в голове, частенько не понимают что и как вообще происходит с недвижимостью, на каждый мой вопрос смотрят на риелтора, ответить ничего не могут, а самое главное, что и не хотят разбираться!

    Люди свосем не знают цен, считают как кому выгодно. Те, у кого квартира "жуть" убитая - цену насчитывают по метражу. Те у кого можно хоть зайти и не спачкаться и не возле свалки - сразу накидка в 10-15 тыс. НУ а те кто с ЕВРОремонтом (все блестить, арки везде, волнистые еркеры где надо и не надо, лампочки в потолке по 6 шт на кв. метр, все яркое, аж рябит) - то ваще "жесть" + 20-30 тысч:)
    Прикольно, что во всех объявлениях написано про ремонт и всякую начинку, ну а на самом деле может быть все что угодно! Информация может быть искажена даже в метраже!!! (ну немного приврали:)
    И еще поделюсь:
    - если в объявлении написано "житловий стан" - значит на самом деле он ниже среднего, и заехать туда точно не нельзя.
    - если написано "середній стан" - то как сказал мой муж: туда нужно приходить с кувалдой и все ровнять, а уж потом строить. т.е. сразу можно к цене за квартиру прибавлять такую же цену на ремонт, не меньше.

    p.s. Короче, поиск квартиры - дело долгое! Как сказал мой свекр, года через два найдете:)
     
    • Подобається Подобається x 11
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Все вірно, тільки то не "сейчас", а завжди так принаймні на львівському ринку, вже повірте:) Ми - звикли.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Kira Nessis Ви шукаєте немаленьку квартиру, а чому не хочете придивитись до квартир в новобудовах. Зараз ціна на великометражні квартири в районі 500-600у.о Бачила рекламку в будинку навпроти готелю Сихів в новобудові за 100м кв хочуть по 600 дол. І з терерішньою економочною ситуацією на ринку появиться багато великих квартир від власників по таких цінах. Дзвоніть напряму до забудовників
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Думаю є гарні варіанти вже у банків, які на аукціон виставляють заставні квартири...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    а можна детальніше? що то за аукціони і де ті варіанти можна дивитися?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    А будинок, де ціна 500-600 уо вже збудований і зданий? Зараз трохи страшно купувати недобудову, бо економічна ситуація може не дозволити забудовнику її в скорому часі добудувати. А власники зданих новобудов щось ще не поспішають знижувати ціни.
     
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    В деяких банках навіть на сайті є рубрика "заставне майно". Бачила, що є і квартири і машини. На сайті ПриватБанку, здається, бачила таке. Попробуйте в гуглі пошукати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    В тому будинку навпроти якого я бачила рекламу люди вже давно живуть(кольоровий будинок відразу біля мосту). А в недобудах я б також не ризикувала щось купляти навіть в таких в яких готовність 80%
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    а хто там забудовник? може десь сайт пошукати....
     
  18. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Щось я сумніваюся що то здана новобуда. Мене правда сихів не дуже цікавить але 600 то і для сихова дуже мало. Щось там певно не то.
    А у районі паркового центру здана новобуда 0-го циклу коштує 1200 а то и більше за м.
     
  19. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Написала вам, що бачила на рекламі, може щось там і не то:confused: сама не взнавала. А подзвонити попитати, кого цікавить можна. За це ніхто не поб'є. Буду в тому районі гляну на тел.
    А у Винники не цікавлять? там великий новий житловий комплекс будується, дещо вже збудоване і здане і ціна НАБАГАТО менша ніж 1200
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    У меня муж работает возле Аэропорта и приезжает на обед, поэтому Винники - нам далековато. (хотя по ценам - это реально наш вариант:)
    Что касается Сихова, то он категорически против, не любит Сихов, ну и я не в особом восторге.
    Если смотреть по районам, то мы ездили смотрели квартиру на Днестровской, там реально зеленый район, только 5-ти этажки, много детских площадок, жаль только нам квартира не подошла(
    Так что сейчас ищем в нашем родном Франковском районе...

    Спасибо вам девчонки, за тему с новостроем. Как то до форума об этом не думала, уверена была, что нам не потянуть новую квартиру+полный ремонт. Но теперь буду смотреть и искать варианты с недорогим новостроем тоже.

    Вот вопрос по теме: Кто знает что про улицу Роксоляни?
    И вобще видел ли кто сейчас новострои не совсем на окраинах?