Квартирне питання, чи де ми живемо?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kira Nessis, 21 Березень 2009.

?

будинок за містом чи помешкання в місті?

  1. помешкання в місті

    30,3%
  2. кількаповерхове помешкання в місті

    11,8%
  3. будинок у місті

    22,4%
  4. будиночок за містом

    33,5%
  5. ваш варіянт

    1,9%
  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Нещадавно (тиждень тому) мені в силу певних обставин довелося продати свою гарну велику трьохкімнатну квартиру :sad: (досі плачу і шкодую, але обставини є обставини). КУпили невеличку конурку (інакше придбану тридцятиметрову халупку не назвеш). Маю ще місяць часу щоб виселитися і якось так погано на душі.

    Конурку ми шукали довго і нарешті знайшли таку шо підійшла нам по ціні і залишились гроші розрахуватися з певними людьми і боргами. Про маклерів можу сказати шо я не в захваті. Наглі, корисливі, хитрі і здебільшого підступні люди. Говорять одне, а реальна картина зовсім інакша. Маклерські доводиться сплачувати за їхні послуги 3-5% вартості придабаного житла, + оцінкову вартість житла державі 2% вартості придбаного житла, + послуги нотаріуса за всі документи, + довідки з БТІ.
    Тому перші ніж тим всім займатися слід бути готовим до чималих витрат. Ми з мамою про оціночну вартість нічого не знали і на рівному місці влетіли в купу грошей, а ше нотаріус заспіває не менше ніж 700 грн (500грн - послуги і 300грн - довідки).

    А мрію я про свій будиночок... ромашки під вікном, гойдалку і столик під виноградом...
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    ви це можете робити без коментування, і не оффтопити!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    а дякую за що мені поставили?.
    дивно то все якось.
     
  4. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Можу собі лише уявити, що це за "будинки" за 1000 $. В нас в селі ( 50 км від Львова ) навіть дерев"яна стайня стільки не коштує... Стара, але ще добротна хата + всякі господарські приміщення + 10-15 соток землі (може і більше) = 15 тис $.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    так я зрозуміла, що 1000 за метр
     
  6. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Ні, Halina потім дописала, що це ціна за весь будинок:xaxa:.
     
  7. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Щось важко мені так пояснити, щоб всім було зрозуміло.
    Просто діти виїхали, а бабці з дідусями жили-жили. Тепер внуки чи діти продають дуже дешево. І це для того, щоб не пропала праця рідних.
    От наші сусіди купили за 600 євро, будинок (три кімнати) + літня кухня.
    Село газифіковане.

    Одні купили за 5 тис. гарний будинок 4 кімнати. Вклали гроші, зробили все євро, меблі, огорожа, вода, опадення сучасне і т.д. Тепер їм випала нагода виїхати за кордон. Що будуть робити, навіть незнаю.
     
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    ааааааааааааааа, ну то мож який хутір. та ще й 30 соток. круто
     
  9. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    То де ж таке добро продається?
     
  10. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    А може, якщо то 110 км від Львова якісь " гори, ріки, полонини":xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    ну там хата може бути в непридатному стані, інженерні комінікації - відстутні, або є частково, до маршруток ген-ген полями, а на землю відсутня необхідна документація. Як люблять говорити, ТОСЯ зробить.:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    купляючи земельні ділянкии уважно дивіться Державні акти, якщо планується будівництво будинку то там має писати - для будівництва та обслуговування житлового будинку. Якшо пише ведення селянського господарства, або ведення підсобного госопдарства - то це є лишень город і будівництво там буде недозволене поки земля не переведься в відповідний статус. Якшо вам будуть вішати лапшу про те шо воно потім легко пероформиться то домовтесь ліпше шоб вам преоформили, а ви за оформлення заплатите. Незабудьте так само вимагати такий маленький папірчик який називається Висновок про обмеження та обтяжень. Ви можете купити ділянку а потім виявиться шо на неї встановлене обмеження (обтяження) тобто через ваше подвір"я умовно кажучи кожен день будуть гнати стадо корів :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Хай мені продадуть...В мене мрія будиночок..
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

     
  15. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?


    Хати в житловому стані... І за документацією всі слідкують.
    А те що інженерні комуніції відсутні - то це факт (так в більшості сіл).
     
  16. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

     
  17. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    не завжди так зле як Ви це все описали. Звичайно всі документи треба ретельно переглядати і перепровіряти.
    Але ділянка з старим будинком, без комунікацій і неприватизована коштує значно менше.
    Наприклад 3 роки тому ситуація була така (села 10-20 км від Львова, але непопулярні, тобто не Сокільники, Зубра):
    старі будинки, з комунікацій тільки електрика, неприватизовані, 10-20 сот землі коштували 5-12 тис. дол.
    те саме, але на приватизованій землі коштувало більше 20 тис. дол.
    Часто люди які продають ділянки без посередників не мають змоги їздити по БТІ і інших інстанціях і оформляти всі документи на приватизацію. Але ці документи коштують копійки в порівнянні з вартістю всього житла (3 роки тому приватизація нам обійшлася до 1000 грн + бензин, бо треба всюди власника привезти-завезти). Тому, коли купляєш ділянку з будиночком не варто зважати на приватизована-неприватизована, з газом чи без. Це все легко оформляється. Шукайте оголошення в "Вашому магазині" і звоніть на всі номери які бачите, особливо ті де немає ціни.
     
  18. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    я просто застерігаю. часом з приватизацію можуть бути ого-го які проблеми. Розуміють державний акт є паспортом ділянки. Проста ситуація ділянка може належати Петі і він дав її Колі шоб той побудував собі будиночок. Тут Петя з Колею посварились і Коля вирішує продати Вам будиночок ви будиночок купляєте, а тут приходить Петя і каже моя земля, забирайся :xaxa:
    Ну а нарахунок з газом чи без тут ви помиляєтесь, вартість землі надзвичайно залежить від інженерних комунікацій. тому шо ви купляєте кусок землі і чим більше ви в неї потім змушені будете вкласти тим більше воно в загальній сумі вплине на ваш бюджет. це раз, а по друге, є місця де це а бо неможна буде зробити, внаслідок геологічних умов, або вартість буде космічна.
     
  19. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    особисто нам питання газифікації будинку обійшлось в суму 5 000 грн + 2 міс. періодичних поїздок в районний центр, до якого належить село.
    але я вважаю це достатньо малою сумою в порівнянні з вартістю самого житла.
    треба зважати на те, що коли є всі комунікації - то за будиночок беруть не на 2-3 тис.дол більше, а на 10-15 тис. дол., а прокладка тих комунікацій аж ніяк не коштує таких грошей
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    В Чернігівській області землі в хуторах за так роздають, ніхто не хоче?:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3