Квартирне питання, чи де ми живемо?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kira Nessis, 21 Березень 2009.

?

будинок за містом чи помешкання в місті?

  1. помешкання в місті

    30,3%
  2. кількаповерхове помешкання в місті

    11,8%
  3. будинок у місті

    22,4%
  4. будиночок за містом

    33,5%
  5. ваш варіянт

    1,9%
  1. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Ну вот и пришло время мне рассказать о моих успехах и достижениях в мире недвижимости.
    Можете меня поздравить - мы переезжаем!!!УРА!
    Если у тебя есть мечта и ты направляешь все свои мысли, действия, энергию и дикое желание в одну цель, то она просто не может не исполниться.
    В первом моем посте в этой ветке я говорила, что приоритетом для меня является моя маленькая дочь, и мое стремление найти ей свежий воздух, простор для гуляния и создать ей яркие впечатления детства.
    И я начала искать...
    2 месяца невылезая из газеты "Ваш магазин", постоянно звоня и отвечая, объязжая огромное количество квартир, и проводя регулярные демонстрации в своей, я выучила этот город, его улицы и парки, научилась на глаз определять метраж, смотреть КУДА НАДО смотреть, и НЕ СЛУШАТЬ то что не нужно слушать. Короче 2 месяца убитых нервов, потеряных волос и безсонных ночей. НО!
    Вот он результат моей победы: мы переезжаем с Научной в район Стрийського парка. От нашей квартиры до кинотеатра "Львів" 5 минут ходьбы. Там обалденный воздух, сумасшедший, чистый и ТИШИНА!!!
    Нет транспорта, супермаркетов, остановок, людей НЕТ!
    Короче, раз нам Бог дал эту квартиру, значит даст и на квартиру, а сейчас нам нужно здоровье беречь и восстанавливать:)
    Будет здоровье - и все будет.
    Вот такие дела:)

    p.s. Чуть позже в этой ветке дам короткие инструции по рубрике, может мои советы кому-то помогут...
     
    • Подобається Подобається x 37
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    ВІТАЮ із здійсненням мрії!!! :clapping: Це будиночок чи квартира?
    Пишіть, будемо чекати ваші поради.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Kira Nessis, мушу сказати, ви вибрали один з найкращих районів. Вітаю! Якщо не секрет - напишіть детальніше, особливо про ціни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Кіра,ми теж близько до стр.парку живем!Будем сусідами!:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Напишу поэтапно мой путь.

    Сначала мы планировали обмен, поэтому я дала объявление в "Ваш магазин" об обмене нашей 2 ком. на 3 ком. квартиру. Результат был через неделю - и к себе пустили, и сами ходили смотреть...
    Итог: Обмен абсолютно неудачная идея, для того кто меняет меньшую на большую, т.к. хозяева большей квартиры хотят минимум 13-15 тис. y.o. не смотря на всю убитость квартиры, дома и района и т.д. Тут получается что не ты выбираешь квартиру, а как получится...

    Совет №1.
    Для начала выучить город и улицы и районы чтоб точно понять где надо искать, по этой карте http://mapia.ua/?lang=ua
    Если хотите перехать из 2 ком. в 3 ком. квартиру, то - только ПРОДАЖА. Причем свою приличную квартиру продавать как можно дороже, а искать убитую 3-ку как можно дешевле, но в только в том районе и на том этаже и в том доме, который ты хочешь.
    Дать хорошее и точное объявление в ВМ о продаже своей квартиры, написать "без посередників", чтоб через время все риелторы знали о твоей квартире и облизывались(они все равно позвонят), но права продавать её никому пока не давать. И конечно не подписывать никаких договоров, обязательств и авансов с одним риелтором. Конкуренция на рынке - это всегда двигатель торговли. В объявлениях в ВМ должны быть только твои телефоны, а не телефоны риелторов. Они все равно потом приведут клиентов и не одних, но ТЫ будешь диктовать условия.
    Это совет для тех, у кого нет СВОЕГО проверенного риелтора, друга, брата, сестры и т.д., тех, кто точно будет преследовать ТВОИ интересы.

    Совет №2. Каждый впервую очередь задает себе вопрос. За сколько же свою продать, чтоб и не мало, но чтоб и звонили:)
    Как мне сказал один риелтор, и мне понравилось, потому что мы с мужем так и рассуждали.
    Формула: Берешь метраж своей квартиры в y.o. + 10 тыс. за ремонт + завышаешь на 2 тыс. на первый торг (для круглой суммы) = цена твоей квартиры для Первого обяъвления в "Ваш магазин" (потом будешь спускать).

    Если кому-то это интересно и поможет - то продолжение следует:)

    p.s. Мы купили 3 ком. квартиру возле ЗАГСа у Стрийського парка.
     
    • Подобається Подобається x 22
  6. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Kira Nessis, дякую за цікаву розповідь! Будь ласка, продовжуйте!

    Вітаю вас з покупкою у нашому зеленому тихому районі! Будемо сусідами :)!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Пост-просьба...
    Мы купили квартиру без ремонта, другую мы бы не потянули. И четко осознали, что в "этом" мы будем жить год это точно, т.к. на ремонт теперь нужно собирать - не дешевое это удовольствие.
    Все бы ничего, но хозяева забрали свою старенькую кухню, а наша кухня встроенная и остается другим хозяевам.
    Так что у нас теперь проблема - некуда ставить посуду, да вообще ничего некуда ставить. Выглядит всё это очарование так:
    [​IMG]

    Новую мебель мы сейчас не осилим, да и не нужна она в том антураже:)

    Теперь сама просьба. Может у кого есть шкафчики или тумбы под посуду - старенькие, но еще приличные, которые требует самовывеза?
    Мы поможем:)

    Заранее спасибо!
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Kira Nessis, а в якому будинку ви купили, тобто старому чи новому, і яка ціна вийшла за м.кв?
     
  9. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Дому 33 года, цена за вторичное жилье без ремонта - 1 тыс. y.o. за квадратный метр.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    попитаю, може й знайдеться шось, а якщо не секрет де саме коло Загсу на Франка чи на Панаса Мирного?, бо в центрі ціни всеодно ще вищі поки - десь 1200 - 1500 у.о., хоча я, проживши 27 років на вул. Лисенка, навпроти Охматдиту, більше в центрі жити не хочу!!!!!!!!!!!! - це не на мої нерви (постійні каналізаційні запашки, машину поставити ніде, в п'ятницю і в понеділок просто суцільна пробка, вічні забиті труби, або хош незабиті - міняй на весь будинок, і т.д.)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Ой нарешті я прочитала усе. Kira Nessis ВІТАЮ !!!! Вас з неймовірним щастям за 2 міс знайти квартиру це рекорд !!! Бажаю вам перш за все тепла, злагоди і добробуту у новій оселі!
    Розкажу тепер я свою історію питанням нерухомості ми цікавимося більше року, розгядали ринок я первинного так і вторинного житла. І те і інше вводило в легкий шок. Який створювали самі ріелтори. Мене ситуація з ними вбиває наповал ПО -перше ти сама купуєш газету, сидиш сліпаєш вичитуєш , нарешті знаходиш те , що потрбіно дзвониш , і на тикаєшся на ряд відповідей :
    1) Я зараз зайнята передзвоніть пізніше.
    2) Я не знаю про яку квартиру ви говорите бо це агенство , але ми можемо вам запропонувати зовсім іншу в іншому районі , але не з менш "вигідними "умовами.
    3) Ну ця відповідь вбила мне з чоловіком наповал коли ми запитали за вартість квартири : А ви скажіть скільки грошей ви маєте ? (Це із опери ціну підкоректуємо під ваш гаманець). Після відмови сказати ск грошей є і де вони заховані рієлтер просто напросто нахамив.
    4) Ще одна уловка : Ой ви знаєте та квартира за яку ви телефонуєте, якраз щойно була продана, або нею дуже зацікавилися, але є неменш вигідний варіант. Або поспішайте давати завдаток , бо нею стільки людей цікавиться і завтра до 12 щоб гроші були у нас і т.д.
    Можна писати і писати , ніченьки не вистачить . Так от після усього цього , що годинами видзвонює , домовляєшся про зустрічі, тратиш масу часу на те щоб відсіяти усілякі житлові стани і т.д. , па лиш купу бензину, є ще й такі ріелтори , які мають наглість казати заїдьте за мною , а плтім відвезіть мене туди то і туди то. Так після усього цього вони ще й 5 % друть , в середьному це виходить від 2,5 тис у.о. і більше , та за такі грроші вони самі повинні не то що в ротик заглядати а, самі за мною заїзджати і відвозити . Як на мене їх потрібно одразу ж ставити на місце, значна частина тоді відсіюється , бо їм лєнь побігати , чекають вибачте за слово "лося " якогось розвів і знову 2-3 міс балдієш . Так от за цей період я мабуть перезнайомилася з усіма львівськими ріелторами, і ні один з них не заслуговує не те що 5 % я б їм і 1% не вділила хамство , брехня і зверхність . Даруйте , якщо я когось образила , але саме такі люди мені попадалися.
     
    • Подобається Подобається x 16
  12. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    НЕ в цілях реклями, але коли хочете то можу порадити добру, чуйну, розумну і не хамовиту маклєршу (якбим її не зустріла то залищилася б на вулиці жити). Надзвичайно позитивна особа (за такою коли є чим то і заїхати не шкода, то вона знижку зробить). Просто людина Людяна, хоч і життя її заставило мати таку псєчу роботу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Я працювала з нерухомістю (правда в більшості комерційною) досить дооооооовгий період часу. Крім того, півтора року тому ми продали свою квартиру в Личаківському районі і купували пару для розїзду. Тому довго описувати нне буду той ЖАХХХХХ - о то є не просто стрес, а дійсно жах (особливо переоформлення в нотаріуса - де кожен зі своїм маклером - а в нас така ситуація була, що продавали ми доволі довго...) - то я прекрасно розумію кожного, хто займається продажем/купівлею квартири і можу тільки поспівчувати. Дуже рада за Кіру Нессіс!!!!!!!!!!! Коли вже все позаду - це неймовірне задоволення:)

    До порад, які написала Кіра, а вона написала все дуже і дуже правильно можу лише додати одне, коли працюєте з маклером то навіть, не підписуючи будь-яких паперів, ви всеодно домовтесь з ним наперед про всі деталі - скільки ви маєте отримати на руки, як і хто платитиме за переоформлення при продажу, скільки ви можете скинути і хто має право вести переговори - а то ми наприклад працювали з маклером, але про все домовлялись з покупцями самі. В принципі старайтесь так робити, щоб не було можливаості спілкуватись від вашого імені, бо потім не зведете кінці з кінцями. Маклер = троха фантазьор:8: і часом не троха...

    Якщо комусь треба контакт чи консультацію, двох хороших (нормальних) ріелторів можу порадити, або якщо є якісь питання по оренді чи продажу то ви питайтесь, чим зможу допоможу.
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Рощзкажу ще один кумедний випадок з власного досвіду, дивимося по оголошенню квартира 30 кв.м. ціна 18 тим, ну думаю безплатний сир тільки в мишеловці, а забула район в. Коновальця. Так от але все ж таки цікавість бере верх , дзвоню, відповідає власник, тут моя цікавість одразу зросла в геометричній прогресії, описує, однокімнатна квартира, євроремонт і таке сяке. Ми тоді швиденько шукаємо хто б з малим лишився , Маркіясику на той час було 5 міс , і кожні оглядини були маленькою проблемкою в плані куди діти дитя. Так от приїзджаємо зустрічає нас молоди, проводить у підїзд у якому в кожній сходинці дира, мабуть окрема для всіх щурів підвалу. В квартирі зроблена санітарна побілка, невеличка прихожа і одразу ж кімнатка, без кухні і вигод. В коридорі біля вхідних дверей одразу умивальник, кімнатка невеличка десь 9 кв.м. Вікгна в двір, світла майже нема, газ в квартирі обрізаний (та й для чого якщо кухні немає :)) Питаю а де ж вигоди і тут подорож по підїзду знову таки ж через ті диряві сходи у якийсь жахливий внутрішній дворик, де сморід неймовірний. А власник ще й розхвалює, що мовляв всі собі в квартирі туалети поробили, так от цей може бути ваш особистий, та він мені і даром не потрібний. Тут згадую що все таки писало 30 кв.м. питаю а де ж решта , Чи то з коридором в підїзді включно ? Каже та ні у нас ще й підвал є , правда 15 кв.м. підвалу то з сусідніми включно , але з ними можна домовитися , бо вони туди не ходять . Ця фраза заставила мене сумніватися в адекватності цього молодого чоловіка. Ця ситуація мене ще й досі смішить :)
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Юля (Кіра) молодець!! Вітаю! То дійсно неймовірно швидко все вийшло і вдало. Бажаю щоб на новому місті все складалося саме так як ви запланували:)
    Я он хоч і почала займатися "квартирним питанням" не набагато пізніше за Кіру, але з мертвої точки поки що не зрушила. То дійсно сидиш думаєш чи не забагато просиш, хоча якщо ходять дивляться то певно нормально.
    А маклери то ті ще "товаріщі" я до них відношусь як до додаткових витрат. Нінаяку поміч від них не чекаю, бо нема що чекати. Просто до ціни квартири додаю ще 2 тис. Бо знайти квартиру без посередника то диво, а я в такі дива не дуже вірю.
    Хоча свою от продаю без посередників, може комусь диво буде:))
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Масік, таких "див" то повно повнісінько буває:)) Я колись бачила квартиру де унітаз стояв чітко по центру кухні, ніяк не відгорожений:)
    Про ванну посеред кухні і вхід по балкону, то я вже мовчу. То взагалі половина квартир така.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    :sad::sad:шо є то є..:confused: ми такими "лосями"два рази були.:sad::sad:правда не з куплею -продажем а з орендою:sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Kira Nessis! Вітаю! Вітаю! Вітаю!

    Ми колись шукали маленьку квартирку (кавалерку), та таку щоб хоч душ і унітаз був. Чого тільки не бачили, де тільки не були. То жах, що продають. :8:
    Залишили ми то все...так і живем на зйомній квартирі.:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Завтра мы переезжаем, а потом в Одессу на все лето, так что долгое время меня на форуме не будет, поэтому еще хочу немного рассказать по теме, может кому поможет...

    Покупка и продажа своей квартиры - это тяжелая и каждодневная работа.
    Kira Nessis.

    Я зарегилась на сайте ВМ http://vashmagazin.ua/ и начала методично искать квартиры в интересующем меня районе. Обновление сайта по понедельникам и четвергам, что дает возможность выбрать, обзвонить и объездить все интересные варианты за этот период.
    Выбирала квартиры, которые нормального метража и которые завышены на 4-5 тыс. от той суммы, которую мы можем оплатить - знала что буду торговаться как черт:)
    Совет №1: чтоб не терять время, нужно смотреть по 3-5 квартир в одном районе (рядом улицы), а договариваться на осмотр с разницей в пол часа. Я составляла список со временем и проставляла адреса - это и был план.
    Будет план - будет и результат.
    Заходя в квартиру сразу просишь её план (копию забираешь с собой), если его нет -уточняешь возраст дома, метраж квартиры везде (желательно записывать), смотришь на окна, двери, батареи, сан.узлы, кухню и балконы, внимательно - какой пол.
    Это все нужно, чтоб дома вечером все эти планы или записи можно было обсудить с мужем и решить - что мы делаем дальше...

    Совет №2: Следить (цепко) за объявлениями в интересующем тебя районе в ВМ постоянно, знать что происходит с ценой и искать заветное слово ТЕРМІНОВО.
    У людей разные ситуации - и ты должна воспользоваться этим моментом.

    Мы одновременно выставили на продажу нашу и искали себе новую свою. Нужно найти клиента на свою квартиру и взять аванс, чтоб сразу этот аванс дать хозяевам квартиры, которую ты хочешь купить.
    Договор про обоюдный аванс - это 60% сделки.
    Совет №3: Если вы любите свою квартиру, то должны знать все её плюсы - но этого мало! Нужно чтобы и приходящие покупатели узнали все о твоей самой лучшей квартире. НЕ СТЕСНЯЙТЕСЬ говорить! Улыбайтесь и рассказывайте и показывайте! Ваша задача выделиться и остаться в памяти клиента. При этом держите в голове и озвучьте вашу конечную цену.
    Если вы все правильно сделали, то тогда если не второй то пятый покупатель обязательно предложит вам аванс на утро следующего дня.

    И вот аванс уже у вас, и вы следите в объявлениях кто же скинет цену и ждете слово "терміново" - значит хозяева готовы скинуть - ПОРА ДЕЙСТВОВАТЬ!

    Результат удачной вашей работы - это волнительная встреча у нотариуса. И вот вас уже можно поздравить:)

    p.s. Конечно без риелторов никак не обойтись...
    Мы продавали сами, но покупали естественно через них (в ВМ телефоны хозяев - большая редкость). НО!
    Сторговаться с 5% до 3% МОЖНО!

    Всем удачи!
    Спасибо за поддержку!!!
     
    • Подобається Подобається x 18
  20. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Квартирне питання, чи де ми живемо?

    Мені дуже треба і пораду і консультацію по оренді.
    Не знаю чи в нас на форумі є дівчата з Києва, але мені потрібно знайти там квартиру в оренду...А мою тут здати. І як то все практично провернути я не знаю:no: