Квартирне питання, чи де ми живемо?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kira Nessis, 21 Березень 2009.

?

будинок за містом чи помешкання в місті?

  1. помешкання в місті

    30,3%
  2. кількаповерхове помешкання в місті

    11,8%
  3. будинок у місті

    22,4%
  4. будиночок за містом

    33,5%
  5. ваш варіянт

    1,9%
  1. Leila

    Leila Well-Known Member

    ви так цікаво написали "Розташована у селі, неподалік рай.центру." в якому селі? біля якого райцентру? і взагалі ви продаєте чи купуєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Semicvetik

    Semicvetik New Member

    5 км від Жовкви, але доїжджати проблематично. маю намір купити, але не орієнтуюсь у цінах.
     
  3. tuti

    tuti Well-Known Member

    В мене батьки живуть 5 км від Жовкви, у військовому містечку в панельному будинку, рік тому сусіди продавали 3-х кімнатнку квартиру (кутову) з мінімальним ремонтом на 3 поверсі за 27т. у.о. А півтора роки тому у сусідньому будинку, однокімнатну без ремонту взагалі, продали за 12 тис.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    щось все так сумно виглядає(((( скільки ж там ще тисяч доляриків потрібно буде вкласти, щоб все до житлового стану привести...
    вже краще невеличкий особнячок собі купити в тому ж селі, але з опаленням та косметичним ремонтом..
     
    Останнє редагування: 19 Квітень 2015
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 5
    • Креативно Креативно x 1
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Живу у кечівському будинку. Наразі тільки 2 незручності. 1 - неможливість оплатити за квартплату та електроенергію через інтернет. 2 тариф за електрику вищий, ніж у нормальних будинках.
     
  6. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, то часом не будинок покійного Кірпи в Лапаївці?
    Ех... де б то взяти 350 000у.о, щоб здійснити одну із своїх мрій? :girl_in_dreams:
    [​IMG]
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    І нащо вам такий замище? Хіба то гарно?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Оце реально замище! Як на мене, теж завеликий.
    Люблю просторі будинки, але мені б такий, щоб усі кімнати використовувались майже щодня. А не так, що на 2-3 пов я навіть і не підніматисусь.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    та звісно, що мені це не потрібно - так - роздуми вголос.
    Просто чисто випадково зустріла це оголошення та наринули спогади про наївну юність, коли читаєш собі якусь книжку про замки, принців на білих конях і т.д і мрієш, що виростеш і будеш мати свій такий замок, принца:girl_haha: А виростаєш і розумієш, що не потрібні тобі ні ті замки, ні принци з конями)))
    Хочеться власний будинок із 8-10сотиками землі на околицях Львова із зручним доїздом, але щоб все було екологічночисто, комфортно та економно по КП.
    Ну і явно не на 500м.кв, в нас сімейка маленька, то нам і 120-150кв.м цілком достатньо.
     
  10. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Купити ділянку в дачному кооперативі і будуватись... хіба так
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    на Вульках ( Винники, Чишки орієнтир :) прям навпроти "хутора" під ліс є багато дачних ділянок. На багатьох з них побудувалися люди так "щоб жити" постійно ( навіть поляки зі зрубу гарну хатку поставили і заселилися).Частина території- це просто земельні дачні ділянки. На деяких з них господарі бувають нечасто або використовують виключно для городини. Місце там гарне: чисте повітрячко, ліс, краєвид з гірки. Місце не зовсім там розкручене ( це не Солонка чи Сокільники), тому за адекватні ціни можна питатися. Всі комунікації є поруч- зручно. Єдине- це артезіанську скважину для водопостачання рити. Село- одразу навпроти ( можна дітям купувати яєчка, молочко :).Маршрутками добиратися елементарно.А зі сторони Зеленої можна через лісок півгодинки пішки прогулятися
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    І мені там подобається.
    Хіба може з об'їздної?
    Бо
    це тільки до лісу через Надійну, я засікала. Плюс ще ліс, ну і по самому кооперативу, в залежності, де дача.
    Місце там дійсно гарне, от єдине, якщо там жити постійно, то ходити через ліс страшнувато, коли без машини.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у нас там дача :).Давно. ТО зараз мої батьки маршруткою їздять спокійно і безпроблемно ( щоб на бензин не тратитися). Їм зручно з Личаківської добиратися. Там, до речі, ота сімейна пара, що біля Галицького Ейвоном багато років торгує, побудувалися і теж останні 2-3 роки постійно проживає. А моя бабуся з дідусем із Сихова спокійно добиралися - або пішки, або теж маршруткою ( тоді ще не ходил стільки маршруток, то їм було зручніше через лісок пройтися).Зараз із Сихова- теж не проблема (по трасі на Давидів і з повороту на "Швейцарію").Хоча як для мене- для постійного проживання за межами Львова ( навіть під Львовом) все-рівно треба авто.Щоб бути незалежним при любих обставинах. В тому напрямку просто поки ціни на земельні ділянки ще зовсім не астрономічні ( для порівняння з напрямком Солонки-Басівки-Зимної Води).А місце чисте, обжите і хороше.ТОму , хто обмежений у коштах- може стати непоганим варіантом.Ми самі колись там думали будуватися ( ну такий собі варіант будиночка вихідного дня і коли хочеться не бути в місті). Ну але потім батьки там сад розвели, то вже не хотілося їм там щось руйнувати .
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ви в самих Вульках чи то ті дачі, що за заводом "Іскра"? Бо я там зараз цікавлюсь. Одну ділянку вже хотіла брати, але був нюанс з документами. Тепер шукаю іншу. Дістало вже те шукання, так вже хочеться щось купити, але все щось не так, то ціна, то місце, то документи...
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у Вульках ( чи як там їх по другому називають ще- Бережани)Заїзд з кільцевої: якщо зі сторони Винник їхати- то за поворотом на Чишки і заправкою, якщо зі сторони Сихова- перед. Далі якщо рухатися по сільській дорозі, то зліва буде саме село Вульки, а справа -під гірку дачний масив
    ви, мабуть, зараз ближче до озера Тартак Резорту дивитися?

    .
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я дивлюсь ще перед лісом, заїзд з Зеленої через Вулецьку чи Надійну, не доїжджаючи до Тартака і Вульок. Але там ділянки всі до 6 соток, дві разом купити проблематично, бо там ще через кооператив газова труба проходить. Знайшла гарну ділянку, а там розбіжності в документах, призначення в свідоцтві одне, а в витягу інше, боюсь таку брати, щоб потім проблем не було. Тому шукаю щось інше. @сніжна, Ви не в курсі, може там біля Вас хтось продає від 6 соток, може бути з будинком?
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Хто знає, яка адекватна ціна за сотку в Рудно в районі Семінарії?
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    мама вчора питала: наразі ніби немає бажаючих на продаж.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Не знала де написати: потребую поради - можна і чи варта потіснитися з трьома дітками ( 4р, 2р і у травні народиться третє) у 2кімн. квартирі 1.5-2роки, до переселення у своє житло. Просто зараз ми платимо за житло дуже приємну низьку ціну і маємо тут майже всі свої меблі і побут. техніку, яку треба з собою забирати, а при переїзді в більшу квартиру треба ще врізати всі витрати, бо ціни зараз дуже високі... Я і хочу переїхати, і не знаю, може варто зачекати. Найстаршій за 2р буде 6р, тоді ніби в школу, до цього часу плануємо вже переїхати... Я щось чим ближче до березня, бо треба визначитися, не знаю, яке рішення прийняти.
     
    • Подобається Подобається x 2