Квартирне питання, чи де ми живемо?

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kira Nessis, 21 Березень 2009.

?

будинок за містом чи помешкання в місті?

  1. помешкання в місті

    30,3%
  2. кількаповерхове помешкання в місті

    11,8%
  3. будинок у місті

    22,4%
  4. будиночок за містом

    33,5%
  5. ваш варіянт

    1,9%
  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @napoleona, я б потіснилась ще 2 роки. Оскільки ціна приємна, та й 2 кімнати - не так вже й мало. Краще ті гроші, що буде вартувати більша квартира витратити з користю для сім'ї, чи прискладати, а потім використати для облаштування свого житла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Я б почекала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @napoleona я би потіснилась напевно, діти ще маленькі, знаю, що то таке, переїзд, то так напряжно, вагітною з двома дітьми я би того не осилила точно..
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Та
    от переїзд дуже лякає, в принципі плануємо двоповерхове ліжко для дітей., а манюня з нами або в присунутому. Напевно на мене вагітну впливає дорікання збоку, що то пташатник і нема де жити) ніби і є мржливість зняти, але вже вільно собі дозволяти наприклад різні розваги/відпочинок не зможемо...
     
  5. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Я згiдна з думкою дiвчат, краще почекати i вже переселитись у власне житло. Навiщо Вам у такому прекрасному станi той клопiт з переiздами. То витрата здоров' я та грошей. Двi кiмнати для сiм"i з 4 людей з манюньою то далеко не пташатник, а люди все щось та й говоритимуть ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    ви в мене вдома не були)) не беріть собі того до голови, двокімнатна квартира нормальний варіант, якщо це тимчасово
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Я б теж почекала. У нас було 2 повні переїзди,коли я була вагітна, не побажаю нікому. Це коли уявляти одне, а на ділі,я не можу передати словами.
    У вас нормальна ситуація 2 діток окремо, а меншеньке з вами. І розваги та гості спокійно можна організувати,для того не потрібно окремої кімнати, зрештою ще є кухня. Потерпіть тих 2 роки, вас мусить гріти думка, що це тимчасово. Люди все життя живуть і в гірших умовах
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Легко :), бо
    Від кого?..Мабуть, хтось з родичів )). Я б ніде не переїжджала. Навіть, якщо припустити, що переїдете - ото все пакування, збирання й розбирання...Й тільки на 2 роки, а потім по новій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    я б потерпіла
    третя дитина всеоднодо 2х років спатиме з вами, дівчат в окрему кімнату
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    повірте, після переїзду в такому стані ви ще місяці з 2 будете відходити. і 2 кімнатна квартира, навіть яякщо кімнатки маленькі - 7-12кв м, це краще, ніж життя на коробках в більшій. бо там треба буде той комод а там не підійде то ліжко, а дитячий столик не влізає в ті межі стін і вікон. + переїзд на весну, коли відключають опалення - це страшна річ, це дуже холодно + може виявитися прихований грибок, сусіди які гудять-п"ють по ночах і тд. і пристосовуватися до тих умов, коли хочеш спокою і комфортно
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це ДУЖЕ змінить ваш простір. Дуже раджу двоповерхове ліжко, велике і повнорозмірне, з великими шухлядами. Чудова корисна річ!
    на мою думку, 2 кімнати - це не мало, особливо якщо є потім перспектива переїхати потім у більше приміщення. Справді легше переживати переїзди і всякі зміни, коли меншій дитинці хоча б 2 роки.
    Різниця в "тісноті" до і після народження 3ї дитини - невелика.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    трошки оживлю цю тему... вже років 3 думаємо над придбанням будинка (зараз живемо в своїй двокімнатній квартирі в "хрущівці"), поки що місця вистачає впритул (бо тільки 2 школярки, роблять уроки окремо в різних кімнатах, але синочкові вже 5 минуло, ще півтора року- і ще один школяр буде), та і старші діти ростуть, хочеться для них більшого простору (і дівчаткам окрему кімнату) , більшу кухню :) Час від часу переглядаю оголошення про продаж будинків, вже підібрала варіанти, які подобаються і розміщенням і станом (за описом і фото, бо в реалі поки не бачила). Потребую консультації людини, що має справу з нерухомістю в питанні обміну чи купівлі- продажу житла.(можна в ПП)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. lidakrem

    lidakrem New Member

    Добрий вечір. Прошу поради у львівян. Ми маємо можливість переїхати у Винники з Дніпра. У нас в Дніпрі все є необхідне- садок дитячий, школа, робота. Але зарплата зовсім "середня", близько 6тис. у кожного. Думаємо, можливо у Львові нам більше повезе? Чи варто переїзджати у Винники у пошуках кращого життя? Ми взагалі нікого не знаємо, просто можемо пожити безкоштовно, оплачуючи тільки ком. почлуги, а потім обміняти наше житло.
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    З власного досвіду - Дніпропетровськ - багатше місто:) А нерухомість у Львові - третя по дороговизні після Києва і Одеси.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. lidakrem

    lidakrem New Member

    Дякую за відповідь. А як з садочками-школами?
     
  16. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    садочки у Львові переповнені переважно, є електронна черга для запису (хоча гарантії на те, що по електронній черзі дитина потрапить в садок нема), школи також різні, залежить, що Вас цікавить- спеціалізована чи звичайна, готові довозити чи ходитимете в ту, що поряд (на форумі є окремі теми про садочки і школи, якщо цікавить конкретна школа чи конкретний садок- задавайте питання там) А щодо рівня зарплат, то справді, середня у Львові-3-4 тисячі, самі вирішуйте, чи варто переїздити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Якщо Вам не горить -- а Вам не горить, то можу порадити таке: виставляйте свою квартиру на продаж за ДУЖЕ великі гроші. Не середню ринкову ціну, а значно дорожче. І авось попадеться покупець)

    Це я не прсото так кажу, а з власного досвіду. У моєї баби була квартира на Фурманській -- то біля оперного, де готель "Опера". 50 м квадратних, 1 поверх, вихід на вулицю (вопшем під магазин-офіс). То був 2006 рік, долар по 4.6 гривні і ми вирішили продавати квартиру. Маклери казали, що більше 1 тисячі доларів за метр ніхто не дасть, типу, щоб продавали за 50 штук. Ну можуть постаратись за 60-70 продати.

    Мені було байдуже скільки за ту хату дають маклери. Я підрахувала, що мені потрібно: квартира мені, квартира бабі, гроші на ремонти, гроші на депозит і ше брату машину купити))) Да, я така зажерлива) Ну і що ви думаєте: я поставила шалену ціну і була готова продавати хоч 3 роки, а вже за 3 місяці продала. Люди досі не вірять ( і мені слабо віриться)))), що ми таке провернули)

    А ще моя співробітниця на Патона продавала у ті ж часи 2-кімнату хрущовку. Скільки вона там метрів -- 45 має? Вона поставила ціну 67 тисяч (ну так ся їй захотіло), і теж маклери не брались за такі шалені гроші продавати, казали що 900 доларів метр в хрущовці коштує. А знайшлись покупці і ще й 500 доларів доплатили, щоб вона їм штори-дзеркала-полички позалишала, бо все в неї було так стильно

    Тому пробуйте зірвати джек-пот за свою квартиру -- а там вже шось можна шукати
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • мімімі мімімі x 1
  18. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    звучить заманливо, але я не юрист і досвіду в оформленні нерухомості не маю, тим бльше в квартирі прописані діти, боюся натрапити на аферистів і залишитися надворі.
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    А хто ви по професії?
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    На етапі показування квартири ви не заключаєте жодних договорів ні з ким: ні з покупцями, ні з маклерами. Це від вас нічого не вимагає. Маклери не беруть гроші в продавців, лише у покупців.

    Просто приходять люди, дивляться... А вже далі, як знайдете покупця -- тоді вже можна буде говорити про різні юридичні нюанси. А зараз -- жодних підписів, жодних паперів.

    Взагалі, продати квартиру порівняно легко. Це не важка юридична процедура. Головне -- знайти покупця, який готовий платити великі гроші)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1